Jump to content
Guest technik

Το καλύτερο εξουσιοδοτημένο Vw-audi Αττικής.

???? ????? ?? ???????? ??????????????? VW-AUDI ??????? (????????-service-????????????)  

33 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Δεν καταλαβα τι εννοεις...Απλα εγω ειμαι απο πανω και δεν φευγω απο το συνεργειο...Το θετω σαν προυποθεση, αλλιως το παω αλλου...Αν θελουν, εχει καλως, αλλιως οχι... Οταν ειχα παει επειδη επαιζει λιγο η κλειδαρια της πορτας του συνοδηγου,μετα το βγαλα με και βολτα με τον μηχανικο για να δω αν ειναι οκ...Δεν το περιμενα αυτο...Δεν πληρωσα τιποτα,μου το εφτιαξε, και τελειωσα και την δουλεια μου πολυ γρηγορα...

Εγω προσωπικα εχω πολυ καλες εμπειριες απο εκει...

Link to comment
Share on other sites

NAI μονο με αυτον τον τροπο γινεται σωστη δουλεια γιατι νομιζεις με το που μπαινεις λενε παρακαλω ανεβειτε για ενα καφεδακι επανω...

Link to comment
Share on other sites

Τους λεω κι εγω ευγενικα ευγενικα, για να κανω το αμαξι μου ηρθα, αν ηθελα καφε πηγαινα και στο Κεφαλαρι που τον κανουν και ωραιοτερο :thumbsup: :thumbsup:

Ετσι απλα :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Guest technik
NAI μονο με αυτον τον τροπο γινεται σωστη δουλεια γιατι νομιζεις  με το που μπαινεις λενε παρακαλω ανεβειτε για ενα καφεδακι επανω...

To καφεδάκι δηλώνει ευγένια & εξυπηρέτηση φαντάζομαι.... :thumbsup:

Ή στο χέρι ο καφές και από κοντά..... :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Ξερεις τι θα δηλωνε ευγενεια? οταν τους ελεγε μπα θα καθισω εδω και δεν σου απαντουσανε α κυριε εδω δεν μπορειτε ειναι απαγοευμενος χωρος!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest technik
Ξερεις τι θα δηλωνε ευγενεια? οταν τους ελεγε μπα θα καθισω εδω και δεν σου απαντουσανε α κυριε εδω δεν μπορειτε ειναι απαγοευμενος χωρος!!!

Mαζί σου ^_^

Link to comment
Share on other sites

upyours.gifupyours.gifupyours.gif:wacko: Παιδιά για Μηλιαράκη (3 Γεφυρες) δεν παιζειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι. Κρατηθήτε μακρια. Ευχή και καταρα σας δίνω. Το πήγαινα εκεί για κάμποσο καιρό μεχρι που κατα την διάρκεια ενός service (35.000 χλμ) μου καταστρέψανε τον συναγερμό. Μετά βέβαια κάνανε τις κότες όλοι τους λέγοντας μου οτι δεν ασχολούντε με αυτό το τμήμα του αυτοκινήτου............ Και αν δεν ασχολείστε ρε απ...ς πως ο εγκέφαλος του συναγερμού ηταν γυρισμένος στο OFF?????? knife.gifmachinegun.gifshockgun.gifrocket.gifrocket.gifthumbsdown.gif :thumbsd protest.gif own: :angry2:fire.gif

Ορέστης.

Link to comment
Share on other sites

upyours.gif  upyours.gif  upyours.gif  :wacko: Παιδιά για Μηλιαράκη (3 Γεφυρες) δεν παιζειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι. Κρατηθήτε μακρια. Ευχή και καταρα σας δίνω. Το πήγαινα εκεί για κάμποσο καιρό μεχρι που κατα την διάρκεια ενός service (35.000 χλμ) μου καταστρέψανε τον συναγερμό. Μετά βέβαια κάνανε τις κότες όλοι τους λέγοντας μου οτι δεν ασχολούντε με αυτό το τμήμα του αυτοκινήτου............ Και αν δεν ασχολείστε ρε απ...ς πως ο εγκέφαλος του συναγερμού ηταν γυρισμένος στο OFF?????? knife.gif  machinegun.gif  shockgun.gif  rocket.gif  rocket.gif  thumbsdown.gif  :thumbsd protest.gif own:  :angry2:  fire.gif

Ορέστης.

Επίσημος αντιπρόσωπος της VW και σου είπε οτι δεν ασχολούνταί με τον συναγερμό που σου τοποθετήσανε? (φαντάζομαι οτι το αυτοκίνητο το αγόρασες με συναγερμο ε?). Ούτε στην Ουγκάντα δεν συμβαίνουν αυτά.

Link to comment
Share on other sites

Ο οποιος σημειωτεον ειναι και ο συναγερμος, εφευρεση της Kosmocar, και δεν ειναι παρα ενα δικο της προιον. :wacko:

Αν ήμουνα στην θέση του φίλου μας του ore θα τον κατέγγελνα στην kosmocar η οποία υπερηφανεύεται για την εξυπηρέτηση των αντιπροσώπων της.

Edited by Σπύρος
Link to comment
Share on other sites

Μα γιατι κανετε την ζωη σας δυσκολη..... ρε οποιοος εχει παραπονο παρτε με μια φορα μαζι για παρεα και παμε στους κυριους που θελετε να τους μιλησουμ ωραια και ηρεμα...

Link to comment
Share on other sites

ayto που μου την σπαει στα εξουσιοδοτημενα ειναι το ολο σκηνικο που εχουν.πας σε κουστουματους συμβουλους service,φανοποιιας κ αυτοι αφου κανονισετε τι θελετε κτλ.το παιρνουν κ το πανε στο service park κ δεν βλεπεις ποτε μηχανικο κ αυτοκινητο μαζι...

βεβαια οταν το πηγα για παραθυρα που επεσαν κ μου εκαναν φακελο με πηραν μετα απο καποιους μηνες τηλ.απο τα κεντρικα κ

σε ερωτηματολογιο.για υπηρεσιες,ποσες μερες εκαναν να το φτιαξουν ,αν θα θελατε να εχουν ολες τις μαρκες ανταλακτικων,τιμες κτλ...κατι ειναι κ αυτο 1η φορα το ακουω ,αν το χρησιμοποιουν αυτα ?θα δειξει...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μην το ψάχνετε. Ας μου επιτραπεί απο τον admin (αλλά και απο όλους σας) να πω πως στο συγκεκριμένο κατάστημα της Καρεντα (Μηλιαρλακη, 3 Γεφυρες) είναι το λιγότερο αλήτες upyours.gif . Αλλά δεν φταίνε αυτοί ρε σεις, εμείς οι μ@@@@@@ς φταίμε που τους πληρώνουμε το νταβατζιλίκι. Σημειωταίον πως το αμάξι το είχα πάει για service μόνο και δεν ανέφερα κανένα πρόβλημα στον συναγερμό που θα δικαιολογούσε την επέμβασή τους. Μέχρι και τον πατέρα μου πήρα μαζί για να παραπονεθούμε (μιας και έχει ενα Α4 και το πηγαίνει εκεί για service) αλλα τίποτα. Νομίζαν οτι θα τους πληρόσω τα σπασμένα απο πάνω λέγοντάς μου οτι βλάβες στον συναγερμό μπορούν να συμβούν ανα πάσα στιγμή και για αυτό καλό θα ήταν να το βάλουμε πάλι μέσα και να το εξετάσουν οι τεχνικοί. Δηλαδή με περασαν για ΠΟΛΥΥΥΥΥ Μ@Λ@Κ@!!!!!!!!!! rocket.gifrocket.gifrocket.gif

Και σαν να μην έφτανε αυτό, σε κάθε service να πληρώνω 280 Ευρώ ρε παιδιά??????? popeye.gifprotest.gifwithstupid.gifwithstupid.gifdead.gif:D:(:blush::D . Ημαρτον knife.gifknife.gifknife.gif

:Drocket.gif:angry2::angry2::D

Sorry για τα βρομόλογα guys αλλά έχω τρελή τσαντίλα fire.giffire.giffire.gif

Και τώρα ψάχνομαι για συνεργείο....

Ορέστης

Link to comment
Share on other sites

Επίσημος αντιπρόσωπος της VW και σου είπε οτι δεν ασχολούνταί με τον συναγερμό που σου τοποθετήσανε? (φαντάζομαι οτι το αυτοκίνητο το αγόρασες με συναγερμο ε?). Ούτε στην Ουγκάντα δεν συμβαίνουν αυτά.

Φίλε Σπύρο το αμάξι το αγόρασα με συναγερμό (ο οποίος δούλευε ΑΨΟΓΑ μέχρι να του βγάλουν τα μάτια αυτοί οι ... κύριοι)

Ορέστης.

Link to comment
Share on other sites

Μα γιατι κανετε την ζωη σας δυσκολη..... ρε οποιοος εχει παραπονο παρτε με μια φορα μαζι για παρεα και παμε στους κυριους που θελετε να τους μιλησουμ ωραια και ηρεμα...

Κώστα σαν πιο παλίος εδω μέσα πρέπει να οργανώσεις εξέγερση μου φαίνεται... Λοιπόν φορέστε κουκούλες ή κράνη, πάρτε στο χέρι και ενα ρόπαλο...και παμε να κάνουμε διάλογο με τους αντιπροσώπους protest.gifprotest.gif:blush::Dtongue.giftongue.gif

Ορέστης

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ απόλυτα με τον φίλο Ορέστη παραπάνω και έχω να πς ότι στον ΠΑΖΑΡΟΠΟΥΛΟ από όπου πήρα και το πολάκι μπορεί να ταν όλα καλά αλλά με παιρνε από το πρωί εως αργα μεσημέρι να το φτιάξουνε και επειδή ηλιούπολη-ν.ιωνία δεν ήταν και δίπλα αποφάσισα να το πάω στον ΦΙΛΟΣΙΔΗ που ήταν πιο κοντά.Εκεί πάλι τα ίδια (λες και είχα καμια mercedes και κάνανε ώρες ολόκληρες) μέχρι που για να αλλάξω το χερούλι για τα πίσω καθίσματα έπρεπε να τους κλείσω λέει ραντεβού και να μείνει το αμάξι καμιά ώρα μέσα και το τελευταίο και ακραίο είχα βάλει το νέο σπόιλερ μου την τετάρτη και την παρασκευή πάω για service.Μόλις πάω το μεσημέρι να το πάρω έλειπε κομμάτι γιατί ήταν πολύ χαμηλό και δεν μπορούσανε να το ανεβάσουνε πάνω και σαν δικαιολογία είπανε ότι έτσι ήτανε...Σιγά μην το παραδεχόντουσαν.

Γι' αυτό από δω και πέρα ΤΣΑΚΟΥΛΕΡΗΣ POWER και τα μυαλιά στα κάγκελα......Και έχω το κεφάλι μου ήσυχο.......Δεν πρόκειται να ξαναπατήσω σε αντιπροσωπεία γιατί είναι κλέφτεσ και πολλά ευρώ ρε παιδιά.Δεν λέει.....

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas
Παιδιά μην το ψάχνετε. Ας μου επιτραπεί απο τον admin (αλλά και απο όλους σας) να πω πως στο συγκεκριμένο κατάστημα της Καρεντα (Μηλιαρλακη, 3 Γεφυρες) είναι το λιγότερο αλήτες upyours.gif . Αλλά δεν φταίνε αυτοί ρε σεις, εμείς οι μ@@@@@@ς φταίμε που τους πληρώνουμε το νταβατζιλίκι. Σημειωταίον πως το αμάξι το είχα πάει για service μόνο και δεν ανέφερα κανένα πρόβλημα στον συναγερμό που θα δικαιολογούσε την επέμβασή τους. Μέχρι και τον πατέρα μου πήρα μαζί για να παραπονεθούμε (μιας και έχει ενα Α4 και το πηγαίνει εκεί για service) αλλα τίποτα. Νομίζαν οτι θα τους πληρόσω τα σπασμένα απο πάνω λέγοντάς μου οτι βλάβες στον συναγερμό μπορούν να συμβούν ανα πάσα στιγμή και για αυτό καλό θα ήταν να το βάλουμε πάλι μέσα και να το εξετάσουν οι τεχνικοί. Δηλαδή με περασαν για ΠΟΛΥΥΥΥΥ Μ@Λ@Κ@!!!!!!!!!! rocket.gif  rocket.gif  rocket.gif

Και σαν να μην έφτανε αυτό, σε κάθε service να πληρώνω 280 Ευρώ ρε παιδιά??????? popeye.gif  protest.gif  withstupid.gif  withstupid.gif  dead.gif  :angry2:  :angry2:  :cry:  :cry: . Ημαρτον knife.gif  knife.gif  knife.gif 

:cry:  rocket.gif  :angry2:  :angry2:  :huh:

Sorry για τα βρομόλογα guys αλλά έχω τρελή τσαντίλα fire.gif  fire.gif  fire.gif

Και τώρα ψάχνομαι για συνεργείο....

Ορέστης

Ρε και σε μένα τα ίδια στον Παζαρόπυλο. Μου χάλασαν το συναγερμό και τώρα που τους το πήγα για κάτι άλλες εργασίες και τους το είπα μου λένε ότι μπορεί να χάλασε σε εμάς αλλά αυτό μπορούσε να γίνει οποτεδήποτε. Βέβαια μου είπαν ότι σαφώς και είναι στην εγγύηση αλλα δεν μπορούν να το καλύψουν γιατι (ακούσατε ακούσατε!!!) έχω αλλάξει το led στο τηλεκοντρόλ από κόκκινο σε μπλε!!!! Τί να τους πεις μωρε? Δεν ασχολήθηκα άλλο γιατί θα χεζόμασταν!

Link to comment
Share on other sites

Τωρα πλακα κανεις για το led ετσι...?

Κατσε γιατι θα τρελαθω τωρα.... :cry:

Mike υπο άλλες συνθήκες δεν θα πίστευα τον φίλο Stoilas. Το θέμα είναι όμως πως δυστυχως (υστερα απο αυτά που έπαθα και εγώ και γνωρίζοντας την πολιτική των αντιπροσωπιών) δεν δυσκολεύομαι καθόλου.

Μήπως ξέρει λανείς να μου πει που να παω να φτιάξω τον συναγερμό ρε παιδία??? Το έχω κανα 6μηνο μόνο με το imobilizer και εχω ξενερώσει.

Stoilas τον εφτιαξες τελικά, και αν ναι που και με ποιό κόστος???

Ορέστης.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.