Jump to content
Guest technik

Το καλύτερο εξουσιοδοτημένο Vw-audi Αττικής.

???? ????? ?? ???????? ??????????????? VW-AUDI ??????? (????????-service-????????????)  

33 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Guest technik

Παλιό ως θέμα στο "παλιό" vw forum, πλήν όμως, ιδιαίτερα σημαντικό... :D

Ας διατυπώσουμε τις απόψεις μας,

για τα εξουσιοδοτημένα VW-AUDI,

τόσο για το service,

όσο και για τα ανταλλακτικά, τις πωλήσεις κτλ... :lol:

map_attiki.gifattiki_audi.jpg

Edited by technik
Link to comment
Share on other sites

Εχω παει σε 2εξουσιοδοτημένα: στον ΡΩΡΡΗ και στην AUTO CLUB!Λοιπων ο Ρωρρης εχει καλυτερη εξυπηρετηση απο την Auto Club, Αλλα η Auto Club ειναι πιο οικονομικη! Εγω ψηφισα Ρωρρη!

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΔΥΣΑΡΕΣΤΗΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΕΝΤΑ ΣΤΗ ΜΗΛΙΑΡΑΚΗ ΣΤΙΣ 3 ΓΕΦΥΡΕΣ.....ΕΠΙΣΗς Ο ΠΑΖΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΑΚΡΙΒΟΣ ΚΑΙ ΨΙΛΟΑΠ.....ΝΑΣ.ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΑΝ 150 ΕΥΡΑ ΓΙΑ ΤΟ "ΛΙΠΑΝΤΙΚΟ ΣΕΡΒΙΣ", ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΑΠΟ ΑΛΛΓΗ ΛΑΔΙΩΝ.ΤΑ ΛΑΔΙΑ ΟΜΩΣ ΚΟΣΤΙΖΟΥΝ 40 ΕΥΡΩ ΤΟ ΠΟΛΥ.ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΡΩΤΗΣΑ ΤΑ 110 ΕΥΡΩ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ, ΜΟΥΠΑΝ ΟΤΙ ΕΛΕΓΧΟΥΝ ΑΝ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΤΑ ΦΩΤΑ ΚΑΙ ΟΙ ΓΥΑΛΟΚΑΘΑΡΙΣΤΗΡΕΣ. Ε Ν Ν Ο Ε Ι Τ Α Ι ΠΩΣ ΔΕΝ ΑΛΛΑΞΑ ΕΚΕΙ ΛΑΔΙΑ.ΡΕ ΜΗΝ ΠΗΓΑΙΝΕΤΕ ΣΕ ΕΞΟΥΣΙΟΔΟΤΗΜΕΝΑ.ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΚΛΕΦΤΕΣ.

ΤΟ ΜΟΝΟ ΕΞΟΥΣΙΟΔΟΤΗΜΕΝΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΦΟΒΕΡΟΥΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΤΕΛΕΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΡΕΝΤΑ ΣΤΗ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ.

Edited by GOLFiiiGT
Link to comment
Share on other sites

Εγω απο Τον Ρωρρη εχω μεινει πολυ ευχαριστημενος εχω κανει τις γνωριμιες μου και εινια αψογοι! Πηγαινετε μια δοκιμαστικα και αν δεν μεινετε ευχαριστημενοι θα σας πληρωσω και καυσιμα!!!

Link to comment
Share on other sites

χαχα καλο και αυτο οχι παιδια τωρα χωρις πλακα αν πατε και πειτε εκ μερους μου σαν μελος δηλαδη θα εχετε απιστευτες τιμες και εξυπηρετηση!

Εγω δοκιμασα και αλλους δυσφημηση δεν κανω ονοματα δεν θιγω και δεν εμεινα καθολου ευχαριστημενος!

Edited by GOLFiiiGT
Link to comment
Share on other sites

Guest andreasgolf5

ΠΑΙΔΕΣ ΕΓΩ ΠΑΛΙΑ ΠΗΓΑΙΝΑ ΦΙΛΟΣΙΔΗ, ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΧΟΝΤΡΗ ΚΟΡΟΪΔΙΑ ΠΟΥ ΕΦΑΓΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ. ΤΩΡΑ ΠΗΓΑΙΝΩ AUTO MARIN ΣΤΗ ΜΙΧΑΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ. ΠΑΝΤΩΣ ΓΕΝΙΚΑ ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΟΤΙ ΜΕ ΤΑ ΣΥΝΕΡΓΕΙΑ ΙΣΧΥΕΙ ΟΤΙ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟΥΣ ΓΙΑΤΡΟΥΣ. ΑΧΡΕΙΑΣΤΟΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ...

Edited by andreasgolf5
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και πάλι ομοιδεάτες και λύστε μου την εξής απορία διότι η κατάσταση μάλλον είναι για κλάματα....

Ένα τυπικό service των κάθε 15 ή 20.000 χλμ. σε ένα τυπικό γιαπωνέζικο αυτοκίνητο κοστίζει απο 100 έως (το πολύ) 150 ευρώ,,μιλάμε για το τυπικό Service φίλτρα-λάδια-μπουζί και ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ!!!

Για ποιό λόγο να πληρώσω στα εξουσιοδοτημένα 450 EURO!!!!!(Ναι τόσα μου ζήτησαν) για να κάνω το τυπικό service???

όπως ήδη ξέρετε όλα τα ανταλλακτικά της VW είναι Bosh,,,άρα αν πάτε στην Bosh στην Καλλιρόης και πάρετε φίλτρα (όλα τα φίλτρα) και μπουζί θα δώσετε όχι πάνω απο 80 Euro,λάδια συγκεκριμένα εγώ βάζω EKO MEGATRON φούλ συνθετικά τα οποία και τα θεωρώ μακράν τα καλύτερα.

---------------------------------

ΚΑΙ ΞΑΝΑΡΩΤΑΩ ΓΙΑ ΠΟΙΟΝ ΛΟΓΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΛΗΡΩΝΩ ΤΟ ΜΕΣΟ SERVICE ΣΤΗΝ ΤΡΙΠΛΗ ΤΟΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΙΜΗ ΑΠΟ ΑΥΤΗΝ ΠΟΥ ΧΡΕΩΝΕΙ Η TOYOTA,MAZDA,NISSAN κ.τ.λ. οι οποίοι ας σημειωθεί έχουν μακράν τα ΠΙΟ ΑΞΙΟΠΙΣΤΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΑ!!!

Link to comment
Share on other sites

ΟΠΩΣ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΑΛAIO FORUM......

ΠΑΝΩ-ΚΑΤΩ.....ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΚ@Τ@ ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΤΟΥΣ !!! :wacko:  thumbsdown.gif

Συμφωνώ πιστεύω οτι η διαφορά στην εξυπηρέτηση είναι που μετράει ιδίως όταν παρουσιάζεται ένα πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Η εξυπηρετηση πλεον εχει γινει το μεγαλυτερο αγαθο .....οποτε καλο ειναι να υπαρχει....!

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas

Πλάκα πλάκα ο Pazaropoulos έχει φτιάξει αρκετά. Πήγα τελευταία για να φτιάξω κάποια πράγματα εντός εγγύησης και μου παρήγγειλαν αμέσως τα ανταλλακτικά. Για το ταμπλώ π.χ. με το που είπα ότι έχω πρόβλημα μου είπαν ότι θα μου το αλλάξουν χωρίς καν να το δουν. Τώρα τί δουλειά θα κάνουν, αυτό θα το δούμε την άλλη εβδομάδα...

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΔΥΣΑΡΕΣΤΗΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΕΝΤΑ ΣΤΗ ΜΗΛΙΑΡΑΚΗ ΣΤΙΣ 3 ΓΕΦΥΡΕΣ.....ΕΠΙΣΗς Ο ΠΑΖΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΑΚΡΙΒΟΣ ΚΑΙ ΨΙΛΟΑΠ.....ΝΑΣ.ΜΟΥ ΖΗΤΗΣΑΝ 150 ΕΥΡΑ ΓΙΑ ΤΟ "ΛΙΠΑΝΤΙΚΟ ΣΕΡΒΙΣ", ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΑΠΟ ΑΛΛΓΗ ΛΑΔΙΩΝ.ΤΑ ΛΑΔΙΑ ΟΜΩΣ ΚΟΣΤΙΖΟΥΝ 40 ΕΥΡΩ ΤΟ ΠΟΛΥ.ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΡΩΤΗΣΑ ΤΑ 110 ΕΥΡΩ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ, ΜΟΥΠΑΝ ΟΤΙ ΕΛΕΓΧΟΥΝ ΑΝ ΔΟΥΛΕΥΟΥΝ ΤΑ ΦΩΤΑ ΚΑΙ ΟΙ ΓΥΑΛΟΚΑΘΑΡΙΣΤΗΡΕΣ. Ε Ν Ν Ο Ε Ι Τ Α Ι  ΠΩΣ ΔΕΝ ΑΛΛΑΞΑ ΕΚΕΙ ΛΑΔΙΑ.ΡΕ ΜΗΝ ΠΗΓΑΙΝΕΤΕ ΣΕ ΕΞΟΥΣΙΟΔΟΤΗΜΕΝΑ.ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΚΛΕΦΤΕΣ.

ΤΟ ΜΟΝΟ ΕΞΟΥΣΙΟΔΟΤΗΜΕΝΟ ΤΟ ΟΠΟΙΟ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΦΟΒΕΡΟΥΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΥΣ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΤΕΛΕΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΡΕΝΤΑ ΣΤΗ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ.

Αυτοι και αν ειναι οι χειροτεροι. Εχω προσωπικη εμπειρια.

Ειναι γελιοι, δεν ξερουν την δουλεια τους καθολου μα καθολου.

Ασε τι εχω ακουσει απο φιλους μου εκτος vwclub.

rocket.gifrocket.gifrocket.gifrocket.gifrocket.gifrocket.gifrocket.gifrocket.gifrocket.gifrocket.gifrocket.gifrocket.gifrocket.gifrocket.gifrocket.gifrocket.gifrocket.gifrocket.gifrocket.gifrocket.gifrocket.gif

Edited by Golf_Rider
Link to comment
Share on other sites

Πλεον επειδη ειμαι ικανοποιημενος απο Παζαροπουλο Αθηνων που παω παντα, και απο εκει παραγγειλαμε κι αλλο αυτοκινητο, θα παω τωρα να δοκιμασω και τον καινουριο Παζαροπουλο στην Θεσσαλονικη και θας πω εντυπώσεις στο αναλογο θεμα :D

Link to comment
Share on other sites

Ναι μπορει να εισαι οκ εσυ φιλε μου.Το οικονομικο ομως ισως δεν σε πειραζει ..! ειχες αναλογη εμπειρια?

Link to comment
Share on other sites

Πλεον επειδη ειμαι ικανοποιημενος απο Παζαροπουλο Αθηνων που παω παντα, και απο εκει παραγγειλαμε κι αλλο αυτοκινητο, θα παω τωρα να δοκιμασω και τον καινουριο Παζαροπουλο στην Θεσσαλονικη και θας πω εντυπώσεις στο αναλογο θεμα :baby:

Φίλε mike 2 φίλοι μου έχουν πει τα χειρότερα για τις απ------- που συμβαίνουν εκεί, για να μην μετρήσουμε τα μέλη, αν θες τη συμβουλή μου πήγαινε σε άλλον αντιπρόσωπο και εννοείται όχι στη βουλιαγμένης.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.