Jump to content
Guest technik

Το καλύτερο εξουσιοδοτημένο Vw-audi Αττικής.

???? ????? ?? ???????? ??????????????? VW-AUDI ??????? (????????-service-????????????)  

33 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Guest Romeo
Λοιπόν σήμερα το πήγα για το πρώτο το μικρό service στο Φιλοσίδη. 106¤ για λάδια, φίλτρο & εργασία. Ακριβά μεν αλλά: 1ον ήμουνα μπροστά κατά τη διάρκεια του service όπως και όλοι οι υπόλοιποι πελάτες. 2ον: πήγαμε μαζί βόλτα το κάρο για να το δει και ο αρχιμηχανικός. 3ον:διάρκεια service από τις 9:40 εώς τις 11:50. Τα κοιτάνε όλα τα παιδιά δεν αλλάζουν λάδια και το παίρνεις. +1 στο Φιλοσίδη και από εμένα.

ΕΓΩ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΓΚΟΛΦΑΚΙ ΜΟΥ ΤΟ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΣΕΡΒΙΣ ΤΩΝ 15.000 ΚΜ. ΣΤΟΝ ΠΑΖΑΡΟΠΟΥΛΟ ΣΤΗ ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ, ΠΟΛΥ.

ΤΩΡΑ ΕΙΠΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΜΙΑ ΔΙΚΗ ΣΑΣ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΚΑΙ ΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΛΛΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΚΑΘΕΝΑΣ ΕΧΕΙ ΤΙΣ ΠΡΟΤΙΜΗΣΕΙΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΗΓΕΙΣ ΠΟΥΘΕΝΑ!

ΑΝ ΠΑΝΤΩΣ ΒΓΗΚΕ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ, ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΑΝΤΗΣΗ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

Link to comment
Share on other sites

ΕΓΩ ΠΑΙΔΙΑ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΓΚΟΛΦΑΚΙ ΜΟΥ ΤΟ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΣΕΡΒΙΣ ΤΩΝ 15.000 ΚΜ. ΣΤΟΝ ΠΑΖΑΡΟΠΟΥΛΟ ΣΤΗ ΝΕΑ ΙΩΝΙΑ ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ, ΠΟΛΥ.

ΤΩΡΑ ΕΙΠΑ ΝΑ ΠΑΡΩ ΜΙΑ ΔΙΚΗ ΣΑΣ ΣΥΜΒΟΥΛΗ ΚΑΙ ΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΑΛΛΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΟΤΙ ΚΑΘΕΝΑΣ ΕΧΕΙ ΤΙΣ ΠΡΟΤΙΜΗΣΕΙΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΗΓΕΙΣ ΠΟΥΘΕΝΑ!

ΑΝ ΠΑΝΤΩΣ ΒΓΗΚΕ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ, ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΑΠΑΝΤΗΣΗ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

Ποσο σου πηρε ο Παζαροπουλος;;;;;;

Στο service των 15000 χλμ ο Φιλοσιδης μου ειχε παρει 135 ε

Φιλικα-GOLFικα

Link to comment
Share on other sites

upyours.gifupyours.gifupyours.gif:wacko: Παιδιά για Μηλιαράκη (3 Γεφυρες) δεν παιζειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι. Κρατηθήτε μακρια. Ευχή και καταρα σας δίνω. Το πήγαινα εκεί για κάμποσο καιρό μεχρι που κατα την διάρκεια ενός service (35.000 χλμ) μου καταστρέψανε τον συναγερμό. Μετά βέβαια κάνανε τις κότες όλοι τους λέγοντας μου οτι δεν ασχολούντε με αυτό το τμήμα του αυτοκινήτου............ Και αν δεν ασχολείστε ρε απ...ς πως ο εγκέφαλος του συναγερμού ηταν γυρισμένος στο OFF?????? knife.gifmachinegun.gifshockgun.gifrocket.gifrocket.gifthumbsdown.gif :thumbsd protest.gif own: :lol:fire.gif

Ορέστης.

Εμενα μου ξυλωσανε A/C αντι για τον συναγερμο που ειχε προβλημα :o;)

Link to comment
Share on other sites

παιδια τα εξουσιοδοτημενα δε εχουν τους καλυτερους μαστορους...ενα αρχιμηχανικος ελεγχει στη δουλεια καμια 30αρια πιτσιρικαδες και καποιους αλλους μαστορακους... :D

Link to comment
Share on other sites

Είναι κανένα ανοιχτό μεσημέρι, απόγευμα? Να παω το αμάξι στις 2 και να το πάρω πχ στις 6??

Έστω και καλό μη-εξουσιοδοτημένο (εκτός εγγύησης είμαστε έτσι και αλλιώς) :)

Link to comment
Share on other sites

Είναι κανένα ανοιχτό μεσημέρι, απόγευμα? Να παω το αμάξι στις 2 και να το πάρω πχ στις 6??

Έστω και καλό μη-εξουσιοδοτημένο (εκτός εγγύησης είμαστε έτσι και αλλιώς) :)

αθηνα που μενεις? για να σου πω αν εισαι κοντα

Link to comment
Share on other sites

ΤΙ ΕΞΟΥΣΙΟΔΟΤΗΜΕΝΑ ΚΑΙ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΤΣΑΚΟΥΛΕΛΕ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΤΣΑΚΟΥΛΕΛΕ

+10000000000000000000000

Τσακουλιερης Ηλιας

Αιγαλεω

Link to comment
Share on other sites

αθηνα που μενεις? για να σου πω αν εισαι κοντα

ιλίσσια κάτω, κοντά στο Κάραβελ.

Αν είναι και ευγενικοί καλοδεχούμενο αλλά κυρίως απόγευμα. Ας είναι μακρύτερα αλλα΄να μπορεί να γίνει το σέρβις απόγευμα ;)

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

ιλίσσια κάτω, κοντά στο Κάραβελ.

Αν είναι και ευγενικοί καλοδεχούμενο αλλά κυρίως απόγευμα. Ας είναι μακρύτερα αλλα΄να μπορεί να γίνει το σέρβις απόγευμα ;)

Ευχαριστώ.

ξερω 1 συνεργειο εδω κοντα σε μενα [ν.σμυρνη] ειναι καλος μαστορας [εχω παει κι εγω το πολακι] και κλεινει αργα εσυ για τι ωρα μιλας για να παω αυριο να τον ρωτησω.

Link to comment
Share on other sites

Είναι κανένα ανοιχτό μεσημέρι, απόγευμα? Να παω το αμάξι στις 2 και να το πάρω πχ στις 6??

Έστω και καλό μη-εξουσιοδοτημένο (εκτός εγγύησης είμαστε έτσι και αλλιώς) :thumbsup:

όπως έχουν πει και πολλοί πριν από εμένα, Τσακουλέρης Ηλίας στο Αιγάλεω.. μέχρι τις 6-7 είναι εκεί και το βασικότερο είναι ανοιχτός και τα Σάββατα!!!

ιλίσσια κάτω, κοντά στο Κάραβελ.

Αν είναι και ευγενικοί καλοδεχούμενο αλλά κυρίως απόγευμα. Ας είναι μακρύτερα αλλα΄να μπορεί να γίνει το σέρβις απόγευμα :D

Ευχαριστώ.

είμαστε και γείτονες (μένω Ζωγράφου) tongue.gif και φαντάσου πως από το 1999 που τον έχω γνωρίσει τον Ηλία (Τσακουλέρης rulez! ;) ) το πηγαίνω στο Αιγάλεω!

Χαλάλι η κίνηση και οι βενζίνες, ο Ηλίας αξίζει!!

Link to comment
Share on other sites

ξερω 1 συνεργειο εδω κοντα σε μενα [ν.σμυρνη] ειναι καλος μαστορας [εχω παει κι εγω το πολακι] και κλεινει αργα εσυ για τι ωρα μιλας για να παω αυριο να τον ρωτησω.

Μετά τις 2 αν μπορεί να το παραλάβει, είμαι οκ. Και φυσικά το αργότερο δυνατό (και 3 και 4 δλδ).

όπως έχουν πει και πολλοί πριν από εμένα, Τσακουλέρης Ηλίας στο Αιγάλεω.. μέχρι τις 6-7 είναι εκεί και το βασικότερο είναι ανοιχτός και τα Σάββατα!!!

είμαστε και γείτονες (μένω Ζωγράφου) tongue.gif και φαντάσου πως από το 1999 που τον έχω γνωρίσει τον Ηλία (Τσακουλέρης rulez! :lol: ) το πηγαίνω στο Αιγάλεω!

Χαλάλι η κίνηση και οι βενζίνες, ο Ηλίας αξίζει!!

Και εμένα δε με ενδιαφέρει κίνηση και βενζίνες. Αρκεί να είναι ευγενικός, καλός μάστορας και ανοιχτός απόγευμα :lol: . Σκοπός είναι να τον βλέπω αραιά και που και η δουλειά να μιλάει και ας κάνω μερικά χλμ παραπάνω! Και πιστεύω αν πάω συστημένος θα με προσέξει! B)

Από τιμές πως παει? Για 2ο σερβις στα 30κ τι θα πάρει περίπου?

Απογευμάτακι λες με δέχεται κατά τις 2/3?

Βέβαια παιδιά έχω ένα προβληματισμό. Θέλω να μην γίνονται εκπτώσεις στην ποιότητα των υλικών και της εργασίας (κάτι που δεν είναι σίγουρο ότι το αποφεύγω στην επίσημη αντιπροσωπεία, αλλά μπορώ να τους στείλω στο δι@ολο αν συμβεί κάτι..). Δηλαδή θέλω το αμάξι να φαίνεται, να ακούγεται και να είναι όπως όταν βγαίνει από επίσημο σέρβις και καλύτερο. Επίσης στη μεταπώληση λέτε να έχω πρόβλημα αφού το αμάξι δε θα κάνει τα επίσημα σέρβις και στο βιβλίο δε θα φαίνεται ότι έκανε σέρβις?

Ευχαριστώ πολύ :lol:^_^

Link to comment
Share on other sites

Μετά τις 2 αν μπορεί να το παραλάβει, είμαι οκ. Και φυσικά το αργότερο δυνατό (και 3 και 4 δλδ).

Και εμένα δε με ενδιαφέρει κίνηση και βενζίνες. Αρκεί να είναι ευγενικός, καλός μάστορας και ανοιχτός απόγευμα :lol: . Σκοπός είναι να τον βλέπω αραιά και που και η δουλειά να μιλάει και ας κάνω μερικά χλμ παραπάνω! Και πιστεύω αν πάω συστημένος θα με προσέξει! ^_^

Από τιμές πως παει? Για 2ο σερβις στα 30κ τι θα πάρει περίπου?

Απογευμάτακι λες με δέχεται κατά τις 2/3?

Βέβαια παιδιά έχω ένα προβληματισμό. Θέλω να μην γίνονται εκπτώσεις στην ποιότητα των υλικών και της εργασίας (κάτι που δεν είναι σίγουρο ότι το αποφεύγω στην επίσημη αντιπροσωπεία, αλλά μπορώ να τους στείλω στο δι@ολο αν συμβεί κάτι..). Δηλαδή θέλω το αμάξι να φαίνεται, να ακούγεται και να είναι όπως όταν βγαίνει από επίσημο σέρβις και καλύτερο. Επίσης στη μεταπώληση λέτε να έχω πρόβλημα αφού το αμάξι δε θα κάνει τα επίσημα σέρβις και στο βιβλίο δε θα φαίνεται ότι έκανε σέρβις?

Ευχαριστώ πολύ :lol: :lol:

θα τον ρωτησω αν δεν εχει φυγει για διακοπες

Link to comment
Share on other sites

θα τον ρωτησω αν δεν εχει φυγει για διακοπες

εκλεισε για διακοπες νικο,με ενημερωσε ο κωστας,κοιτα στο τοπικ προβληματα του polo(σφαγμενος κινητηρας).

Link to comment
Share on other sites

Μετά τις 2 αν μπορεί να το παραλάβει, είμαι οκ. Και φυσικά το αργότερο δυνατό (και 3 και 4 δλδ).

Και εμένα δε με ενδιαφέρει κίνηση και βενζίνες. Αρκεί να είναι ευγενικός, καλός μάστορας και ανοιχτός απόγευμα :D . Σκοπός είναι να τον βλέπω αραιά και που και η δουλειά να μιλάει και ας κάνω μερικά χλμ παραπάνω! Και πιστεύω αν πάω συστημένος θα με προσέξει! B)

Από τιμές πως παει? Για 2ο σερβις στα 30κ τι θα πάρει περίπου?

Απογευμάτακι λες με δέχεται κατά τις 2/3?

Βέβαια παιδιά έχω ένα προβληματισμό. Θέλω να μην γίνονται εκπτώσεις στην ποιότητα των υλικών και της εργασίας (κάτι που δεν είναι σίγουρο ότι το αποφεύγω στην επίσημη αντιπροσωπεία, αλλά μπορώ να τους στείλω στο δι@ολο αν συμβεί κάτι..). Δηλαδή θέλω το αμάξι να φαίνεται, να ακούγεται και να είναι όπως όταν βγαίνει από επίσημο σέρβις και καλύτερο. Επίσης στη μεταπώληση λέτε να έχω πρόβλημα αφού το αμάξι δε θα κάνει τα επίσημα σέρβις και στο βιβλίο δε θα φαίνεται ότι έκανε σέρβις?

Ευχαριστώ πολύ :D^_^

aqua για να μη χαλάμε και το εν λόγω τόπικ (μιας και αναφέρεται μόνο σε εξουσιοδοτημένα συνεργεία) ρίξε μια ματιά εδώ:

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=3409 που είναι για μη εξουσιοδοτημένα και θα δεις και τα σχόλια των παιδιών που έχουν πάει εκεί.

Όσον αφορά τιμές, σαφώς λιγότερα απ'όσα στην αντιπροσωπεία, αν θα σε προσέξουν; Ναι! Με το παραπάνω. Το τηλ του θα το βρείς στη 1η σελίδα του link.

Φαντάσου ότι τον πρωτοεπισκέυθηκα το 1999 τον Ηλία, και από τότε δεν το έχω πάει πουθενά αλλού ούτε για πλάκα! Σε αυτόν έκανα και πριν 3 χρόνια την μετατροπή του "παιδιού" και το πολάκι μου εξακολουθεί να μη κάνει κιχ.

Στο θέμα μεταπώλησης δεν έχεις κανένα πρόβλημα γιατί ούτως ή άλλως εξειδικευμένο σε VW είναι του Τσακουλέρη το συνεργείο και θα σου σφραγίζει κανονικά και το service book. Γενικότερα τα παιδιά προσέχουν πολύ την δουλειά τους και ειδικά όταν πρόκειται για μέλη του club (γιατί αν ακούσω παράπονα θα τους αρχίσω στα "γαλλικά") :)

Link to comment
Share on other sites

aqua για να μη χαλάμε και το εν λόγω τόπικ (μιας και αναφέρεται μόνο σε εξουσιοδοτημένα συνεργεία) ρίξε μια ματιά εδώ:

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=3409 που είναι για μη εξουσιοδοτημένα και θα δεις και τα σχόλια των παιδιών που έχουν πάει εκεί.

Όσον αφορά τιμές, σαφώς λιγότερα απ'όσα στην αντιπροσωπεία, αν θα σε προσέξουν; Ναι! Με το παραπάνω. Το τηλ του θα το βρείς στη 1η σελίδα του link.

Φαντάσου ότι τον πρωτοεπισκέυθηκα το 1999 τον Ηλία, και από τότε δεν το έχω πάει πουθενά αλλού ούτε για πλάκα! Σε αυτόν έκανα και πριν 3 χρόνια την μετατροπή του "παιδιού" και το πολάκι μου εξακολουθεί να μη κάνει κιχ.

Στο θέμα μεταπώλησης δεν έχεις κανένα πρόβλημα γιατί ούτως ή άλλως εξειδικευμένο σε VW είναι του Τσακουλέρη το συνεργείο και θα σου σφραγίζει κανονικά και το service book. Γενικότερα τα παιδιά προσέχουν πολύ την δουλειά τους και ειδικά όταν πρόκειται για μέλη του club (γιατί αν ακούσω παράπονα θα τους αρχίσω στα "γαλλικά") :)

Ευχαριστώ θερμά :D

Κάποιο απόγευμα του Σεπτέμβρη θα προσπαθήσω να το παω και να γράψω και εγώ τις εντυπώσεις μου!

Link to comment
Share on other sites

Στον Γρατσια υπαρχει καποιος Ζαχαριας ειναι καλο παιδι πειτε του οτι ειμαι εκ μερους του κωστα και θα κανει οτι μπορει ...ειναι στους μηχανικους υπεθυνος..

Μα καλά εσύ όλους τους ξέρεις;;

Λοιπόν για πες που θα πάω το δικό μου για το σερβις των 30.000? Μένω στην Κυπριάδου (Πατήσια)

Link to comment
Share on other sites

Πηγαινε φιλε στην auto-club και θα με θυμηθεις. Τιμες -ευγενεια- φιλικοτητα και δεν κινδυνευει και το αμαξι σου απο εκει που τα παρκαρουν.Περνα εστω απο περιεγρια να δεις το συνεργειο και μετα πηγαινε και σε κανενα αλλο. Και δεν εχει και κινηση το σημειο!

Link to comment
Share on other sites

Πηγαινε φιλε στην auto-club και θα με θυμηθεις. Τιμες -ευγενεια- φιλικοτητα και δεν κινδυνευει και το αμαξι σου απο εκει που τα παρκαρουν.Περνα εστω απο περιεγρια να δεις το συνεργειο και μετα πηγαινε και σε κανενα αλλο. Και δεν εχει και κινηση το σημειο!

σε ποια περιοχη ειναι η auto club?

Link to comment
Share on other sites

Ήμουν πάρα πολύ δύσπιστος για το service αλλά από την Παρασκευή ποθ το πήγα στο Φιλοσίδη άλλαξα γνώμη. Πλήρωσα ΜΟΝΟ 38Ε για κάρτα καυσαερίων και εργασία. Μ' αφήσανε να είμαι μπροστά και δεν είχαν κανένα απολύτως πρόβλημα με το ότι πήγα τα δικά μου λάδια και φ.λαδιού. (Ο μάστορας παραδέχτηκε ότι είναι καλύτερα από τα δικά τους - κάτι που ήξερα γι' αυτό και τους πήγα τα CastrolEDGE 5W30 Full Synthetic). Επίσης ήτανε εξυπηρετικότατοι και ευγενέστατοι και έκαναν οπτικό έλεγχο γύρω από το αμάξι και από κάτω, βάλανε το διαγνωστικό VAS και ελέγξανε και τις ρόδες, ημιαξόνια κλπ. Επίσης καθαρίσανε τη μηχανή με αέρα και την ψεκάσανε με ειδικό υγρό. Σαφέστατα και στο 2ο service θα ξαναπάω (πάντα με δικά μου υλικά από το www.trade-wind.gr).

Link to comment
Share on other sites

Ήμουν πάρα πολύ δύσπιστος για το service αλλά από την Παρασκευή ποθ το πήγα στο Φιλοσίδη άλλαξα γνώμη. Πλήρωσα ΜΟΝΟ 38Ε για κάρτα καυσαερίων και εργασία. Μ' αφήσανε να είμαι μπροστά και δεν είχαν κανένα απολύτως πρόβλημα με το ότι πήγα τα δικά μου λάδια και φ.λαδιού. (Ο μάστορας παραδέχτηκε ότι είναι καλύτερα από τα δικά τους - κάτι που ήξερα γι' αυτό και τους πήγα τα CastrolEDGE 5W30 Full Synthetic). Επίσης ήτανε εξυπηρετικότατοι και ευγενέστατοι και έκαναν οπτικό έλεγχο γύρω από το αμάξι και από κάτω, βάλανε το διαγνωστικό VAS και ελέγξανε και τις ρόδες, ημιαξόνια κλπ. Επίσης καθαρίσανε τη μηχανή με αέρα και την ψεκάσανε με ειδικό υγρό. Σαφέστατα και στο 2ο service θα ξαναπάω (πάντα με δικά μου υλικά από το www.trade-wind.gr).

Φιλοσιδης... 2η αλλαγη λαδιων στα 43000, τους λεω να αλλαξουνε τα τακακια. Οταν παω να το παρω, μου ειπαν οτι δεν χρειαζεται ακομα, την επομενη φορα. Πηγα Ιταλια και εψαχνα να βρω που θα βαλω τακακια. Τα πισω ειχανε φτασει σιδερο. Ναι τα πισω ο μαγκας που το κοιταξε ειδε μονο τα μπροστα.

Φτανω με τα Χιλια ζορια στην Πρεβεζα και εκει βρισκω ενα συνεργειο να αλλαξω τακακια.

Το παω την αλλη εβδομαδα στον Φιλοσιδη να το δει το αμαξι γιατι ακουγετε ενας θορυβος περιπου απο τα 120χλμ και πανω στην ροδα, που υποθετω οτι ειναι επειδη στραβωσε η δισκοπλακα λογω ζεστης βεβαια. Ποιος ομως να παρει το αμαξι να το κανει βολτα, με 120χλμ/ω? Θελει Αττικη Οδο, και το αφησανε ετσι. Η απαντηση τους ητανε οτι το αμαξι ειναι μια χαρα.

Αυτα απο Φιλοσιδη.

Link to comment
Share on other sites

Φιλοσιδης... 2η αλλαγη λαδιων στα 43000, τους λεω να αλλαξουνε τα τακακια. Οταν παω να το παρω, μου ειπαν οτι δεν χρειαζεται ακομα, την επομενη φορα. Πηγα Ιταλια και εψαχνα να βρω που θα βαλω τακακια. Τα πισω ειχανε φτασει σιδερο. Ναι τα πισω ο μαγκας που το κοιταξε ειδε μονο τα μπροστα.

Φτανω με τα Χιλια ζορια στην Πρεβεζα και εκει βρισκω ενα συνεργειο να αλλαξω τακακια.

Το παω την αλλη εβδομαδα στον Φιλοσιδη να το δει το αμαξι γιατι ακουγετε ενας θορυβος περιπου απο τα 120χλμ και πανω στην ροδα, που υποθετω οτι ειναι επειδη στραβωσε η δισκοπλακα λογω ζεστης βεβαια. Ποιος ομως να παρει το αμαξι να το κανει βολτα, με 120χλμ/ω? Θελει Αττικη Οδο, και το αφησανε ετσι. Η απαντηση τους ητανε οτι το αμαξι ειναι μια χαρα.

Αυτα απο Φιλοσιδη.

οι δισκόπλακες δε στραβώνουν έτσι από ζέστη, αν στραβώνανε έτσι θα τα πετάγαμε τ'αυτοκίνητα

Link to comment
Share on other sites

Geia se olous, prosfata me xtupise ena fortigo sta plagia kai eprepe na allaksw to mprosta aristero lastixo giati eskase.

Irthe i odiki giati to amaksi mou eprepe na metakinithei apo to simeio amesa kai me megali ekpliksi diapistwsame oti den upirxe to mpoulwni prokeimenou na allaksoume ti roda. Bgazei o tupos tis odikis ti rezerva kai ena sakoulaki me ta sxetika kai to mpouloni pou enwnei me to grulo

eleipe! Kai me paei i odiki ston Filosidi ston Karea gia na mou allaksoun lastixo! Apo ekei pira to amaksi kai ekei mono exw kanei 2 service (ta vasika) kai rwtaw gia pio logo den to exw auto to mpouloni. Oloi me prospernousan, ekanan oti exoun douleia, me ta polla tsakwthika me 4 anthrwpous ekei mesa gia na kataliksoume na to paraggeiloune. Tous eipa oti den upirxe periptwsi na tous to plirwsw, efoson einai tis etaireias to provlima kai oxi diko mou. Otan meta apo 5 meres katafera epitelous na vgalw akri gia to an to exoun ferei, otan piga apo ekei mou zitisan kai 35 euros!! Tsakwthika ksana mazi tous kai prospathousan na me kanoun na stamatisw giati eixe polu kosmo sto service kai koitousan oloi.Me ta polla irthe enas proistamenos kai mou to edwsan dwrean. To sigouro einai oti me tetoia eksupiretisi den exw skopo na to ksanapaw to amaksi mou ekei. Oi tupoi einai aparadektoi. Sigoura kapoios apo to service to pire to mpouloni. Oute se pluntirio oute se parking to exw paei pote to amaksi.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.