Jump to content
doggy

Καλά ηλεκτρολογεία που προτείνετε

Recommended Posts

ΠΑΙΔΙΑ βαλτε κανα τωρινο ηλεκρολογειο σωστο γιατι βιαζομαστε....θελουμε γνωστες...

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη που δεν θα συμφωνησω....αλλα εγω την εχω πατησει απο τα "παιδια" εκει!

Εχω αλλαξει δισκο πλατω και ενω πληρωσα για αυθεντικο VW μου εβαλαν imitasion!

Και το ειδα οταν πηγα στη Carway ουτε καν κωδικουσ δεν ειχε...!

αλητεία φίλε μου..οτι θέλει κάνει ο κάθε απατεώνας..

Link to comment
Share on other sites

παιδια εγω μιλησα για μια αλλαγη κοντερ σε ενα passat 91 (λογο μετατροπης σε 18τ 20v) θελοντας να βαλω μεγαλυτερη τελικη και στροφομετρο (απο vr6 passat) και στο ηλεκτρολογειο που προτεινετε αλλα μου ελεγε απο το τηλ και αλλα απο κοντα!το αποτελεσμα να ψαχνω για καλο ηλεκτρολογο!καμια σημβουλη?

Ψαξε στο Ebay.de μπας και βρεις κανενα adapter. Πιο φθηνα θα σου ερθει -_- απο τα χρηματα που θα σου ζητήσει ο καθε ηλεκτρομαστορας και θα κοβει και θα ραβει πανω στο αμαξι σου.

Link to comment
Share on other sites

Στην γεφυρα της Μεταμορφωσης Αφοι Παλλα εμπειρια 30 χρονων,συγχρονα μηχανηματα.Δεν ειναι τυχαιο που προετοιμαζαν τα αγωνιστηκα του Τζιγγερ και του Κυρκου και αλλα πολλα και διαφορα.Τηλεφωνο 210 2848557 Κωστας -Περικλης.Θα βγαλουν ακρη με οποιοδηποτε προβλημα στο αυτοκινητο σας.

και πού ακριβώς πέφτει αυτό ρε παιδιά...είναι κοντά μου αλλά δεν ξέρω...κατατοπίστε με... :p

Link to comment
Share on other sites

Για Car cinema, multimedia, CD-DVD-MP3 players, GPS-Navigation, Car alarm, Car kit, Bluetooth, XENON

ΒΑΣΙΛΗΣ ΘΗΒΑΙΟΣ

ΤΗΛ.: 2102930755

FAX: 2102931912

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ: ΠΡΩΤΟΠΑΠΑΔΑΚΗ 5, ΓΑΛΑΤΣΙ

WEB: http://www.thivaios.gr

και για μηχανές.

Εχει δουλέψει σε πολλά Tiguan και έμειναν όλοι ευχαριστημένοι. Εβαλα ΧΕΝΟΝ και είδα το φώς μου! new_sugkrotima.gif

Αν είμαι σε λάθος τόπικ ας το μεταφέρει κάποιος.

Edited by flu
Link to comment
Share on other sites

λοιπον για ν αβαλω τα φαναρια τα αυθεντικα χενον πανω στο γολφ 5 και να μου βαλει βιχενον κιτ επισης που παω και να δουλευει και να μην παιζουν τα φωτα οπως ακουω απτον ανεστη στο δρομο που παω???στην αθηνα για λιγες μερες θ αερθω απο δεθτερα και με καιει...λοιπον αν ξερεται οτι το εχει κανει καποιος απτους δικους σας ηλεκτρολογους στειλτε πμ μαιλ παρτ με τηλ ....αναψτε φωτια με σηματα καπνου ...ειδοποιηστε με...αντε ν αβγαλουμε ακρη

ενα ανταπτορα για χενον τον εχω ηδη παρει απο εμπαυ αλλα πιστευω ειναι για την μεσαια σκαλα χενον..για την μεγαλη θελω και αλλον?για βιχενον δηλαδη θελω και αλλον?

Link to comment
Share on other sites

παιδια εγω μιλησα για μια αλλαγη κοντερ σε ενα passat 91 (λογο μετατροπης σε 18τ 20v) θελοντας να βαλω μεγαλυτερη τελικη και στροφομετρο (απο vr6 passat) και στο ηλεκτρολογειο που προτεινετε αλλα μου ελεγε απο το τηλ και αλλα απο κοντα!το αποτελεσμα να ψαχνω για καλο ηλεκτρολογο!καμια σημβουλη?

μια απο τα ιδια ειναι απατεωνας αυτος

Link to comment
Share on other sites

Κανένα update για ηλεκτρολόγο...? Πήγα σήμερα το AMAROK σε εξουσιοδοτημένο για να μου βάλει δύο κόρνες, δύο προβολείς και την καλωδίωση του κοτσαδόρου και με πήραν τηλ το μεσημέρι ότι θα το κρατήσουν μέσα μέχρι αύριο. Δεν είχαν φυσάκια και καλώδια και θα πάνε να αγοράσουν και εκτός αυτού για να βάλουν δύο κόρνες κατέβασαν ολόκληρο προφυλακτήρα.

Αφού δεν το έχουν οι ευλογημένοι γιατί μας παιδεύουν? Ας πουν πως τα εξουσιοδοτημένα κάνουν μόνο ότι λέει ο τυφλοσούρτης και ότι πουλάει η VW.

Κανένας ηλεκτρολόγος αξιόπιστος υπάρχει?

Φιλικά Γιάννης

Link to comment
Share on other sites

Guest TRiBaL_23

Αδρακτάς

Χίου 47 Κάτω Χαλάνδρι

2106743095

Πήγα πρόσφατα για αλλαγή τιμονιού-αερόσακου.

Είχα ακούσει καλά λόγια (μένω κοντά) και πράγματι φαίνεται καλός ηλεκτρολόγος και κάνει και καλές τιμές.

Link to comment
Share on other sites

Να ευχαριστήσω για την ανταπόκριση! Θα τον χρησιμοποιήσω σχετικά γρήγορα...

Να υποθέσω ότι έχει γνώση και άποψη για το can-bus μιας και πολλές από τις ηλεκτρολογικές "συνδεσεις" εξαρτόνται απ'αυτό.

Φιλικά Γιάννης

Link to comment
Share on other sites

Guest TRiBaL_23

Δεν γνωρίζω πολλά γιατί βασίστηκα σε απόψεις άλλων κι εγώ προσωπικά πήγα μόνο μια φορά, αλλά γενικά μου έκανε καλή εντύπωση.

Πάρε ενα τηλ. ή κάνε του μια επίσκεψη και βλέπεις.

Link to comment
Share on other sites

Μια και μιλάμε εδώ για ηλεκτρολογία να προσθέσω και εγώ κάποιον.

Θανάσης Δήμου Συγγρού 239 Ν. Σμύρνη ΤΗΛ 210 94 04 695

Έκανα service το Air-condition με 40 € + ΦΠΑ και ξεθάμπωμα φαναριών με 15 € + ΦΠΑ το καθένα.

Νομίζω είναι πολύ καλές τιμές και για αυτό το αναφέρω.

Link to comment
Share on other sites

ξερουμε κανενα στην αθηνα οπου να φερνει τις λαμπες που πανε στα γκολφ 5 τις λεντ για ολο το αμαξι και να τις βαζει κιολας??παλια υπηρχε ενα μελος που τα εφερνε και τα εβαζε αλλα εχαθη...

με ενδιαφερει ναβαλώ καμπινα ολα και πινακιδα...και πορτμπαγκαζ

Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

εγω χρονια τωρα εχω βρει 1 τυπο που μου τα φτιχνει ολα στο ν ηρακλειο.το μαγαζι δεν σου γεμιζει το ματι καθως ειναι λιγο χυμα αλλα φτιαχνει παππαδες.


εγω χρονια τωρα εχω βρει 1 τυπο που μου τα φτιχνει ολα στο ν ηρακλειο.το μαγαζι δεν σου γεμιζει το ματι καθως ειναι λιγο χυμα αλλα φτιαχνει παππαδες.

Link to comment
Share on other sites

Καλό βράδυ σε όλους !!!!

 

Μήπως γνωρίζει κανείς,  κάποιο ηλεκτρολόγο επαγγελματία ή μη με γνώσεις για retrofit BCM σε αυτοκίνητα με παλιάς γενιάς 09 κοινώς CCEM?

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω ένα Polο TSI του 11 και ήμουν πολύ ευχαριστημένη μέχρι που μου εμφάνισε πρόβλημα με τη μίζα και δεν γύρναγε με τίποτα το κλειδί. 9 μ.μ και είχα μείνει σε ένα στενό στο Χαλάνδρι. Ηλεκτρολογείο πουθενά εκείνη την ώρα ανοιχτό προφανώς και τελικά καταχώρησα εργασία σε μία πλατφόρμα που μου είχε προτείνει ένας φίλος.  Σε 15 λεπτά μου στέλνει αίτημα προσφοράς για να έρθει ένας ηλεκτρονικός που ήταν λίγο πιο κάτω. Το πρόβλημα λύθηκε και δεν έχει εμφανιστεί ξανά μέχρι τώρα. Δεν έχω δοκιμάσει να καταχωρήσω άλλη εργασία αλλά από αυτό το περιστατικό έμεινα πολύ ευχαριστημένη. Η πλατφόρμα λέγεται Douleutaras.gr και έχει διάφορες επαγγελματικές κατηγορίες μέσα και για αυτοκίνητο και για άλλα. 

 

Edited by Pololover
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.