Jump to content
decibel

Golf V (Μελος Zapco)

Recommended Posts

Επειδηο φιλος μου βαγγελης ---->ZAPCO<---- εχει καιρο να μπει στο φορουμ λογω υποχρεωσεων και επειδη κατασκευες δεν εχουμε ποσταρει αλλες εκτος του panosgolf5 εκρινα οτι θα ηταν αξιολογο να δουμε και το αυτοκινητο του βαγγελη.

παρτε λοιπον αρχικα photos και σε λιγο καιρο θα γραψω και τα μηχανιματα που φοραει.

DSC00235.JPG

DSC00233.JPG

DSC00232.JPG

DSC00234.JPG

δυστηχως λογω του οτι δεν εχει πολυ χωρο δεν φαινονται οι ενισχυτες, και οι μπαταριες. αν θυμαμαι καλα φοραει 2 zapco ενισχυτες, 2 emphaser και 3 μπαταριες πισω, και πηγη το 8600 της pioneer.

υγ:μολις ετοιμαστει και το δικο μου (ελπιζω να το τελειωσω μεσα στο πασχα) θα ριξω και την καταλληλη παρουσιαση. :cry:

Link to comment
Share on other sites

πολυ χοντροκομμενο μου φενεται. δεν ξερω αλλα για πενταρι δε ειναι και τοσο καλη δουλεια. ισως σε ενα punto να φενοταν πιο ομορφο.

Link to comment
Share on other sites

To θυμαμαι στο Olympico αυτο το 5αρι και ειχαμε γνωριστει με το παληκαρι! Πραγματικα σκοτωνει. Ειναι πισσαρσμενο και περιπου εναμιση τονο το βαρος του αν θυμαμαι καλα.

Link to comment
Share on other sites

τα πανελ ειναι πολυ ομορφα απο κοντα και τρομακτικα μπορω να πω λογω των τεσσαρων 8" σε καθε πορτα τα οποια μολις την ανοιξεις διακρινεις. χοντροκομενη η εταζιερα ναι, αλλα αν αναλογιστεις οτι το αμαξι ειναι φτιαγμενο σε πολυ λιγο χρονο θα κατανοησεις την χοντροκοψια.

η κουτα τον sub εχει μεσα εσωτερικες μπαρες βιδωμενες για να κραταν την κουτα να μην σπασει. οσο για τα sub δεν υπαρχουν σχολια. ειναι της digital designs 15αρια και πραγματικα κτηνοι.

Link to comment
Share on other sites

Guest white-LSD-golf

είναι υπερβολή το όλο σκινηκό..τα 8αρια στην εταζιέρα είναι η μεγάλη υπερβολή..και χωρίς αυτά θα σκώτονε...

Δεν μου άρεσαν οι πότρες...έχω δεί και πολύ πιο κομψές κατασκευές με 4 8αρια σε κάθε panel...

χωρίς να θέλω να προσβάλω κανέναν βέβαια αυτά είναι γούστα του καθενός..

Edited by Blue-smart-golf
Link to comment
Share on other sites

τα πανελ ειναι πολυ ομορφα απο κοντα και τρομακτικα μπορω να πω λογω των τεσσαρων 8" σε καθε πορτα τα οποια μολις την ανοιξεις διακρινεις. χοντροκομενη η εταζιερα ναι, αλλα αν αναλογιστεις οτι το αμαξι ειναι φτιαγμενο σε πολυ λιγο χρονο θα κατανοησεις την χοντροκοψια.

η κουτα τον sub εχει μεσα εσωτερικες μπαρες βιδωμενες για να κραταν την κουτα να μην σπασει. οσο για τα sub δεν υπαρχουν σχολια. ειναι της digital designs 15αρια και πραγματικα κτηνοι.

παντως Κωστακι αυτες οι πορτες που εχω δει τις οποιες φτιαχνεις για σενα ειναι τουλαχιστον 10 κλασεις ανωτερες. sorry που θα το πω αλλα το πενταρι το συγκεκριμενο δειχνει πολυ ασχημο και πολυ κακοδουλεμενο. δεν παει να ριχνει και χτιριο στα 10 χλμ εμενα δε μου αρεσουν τα χοντροκομενα πραγματα. τι παει να πει που το εστεισε σε πολυ λιγο χρονο. και εγω σε τρεις μερες το εστεισα. εχω δει δουλειες δικες σου που ειναι πολυ ανωτερες. περιμενουμε κι' αλλες φωτο.

Link to comment
Share on other sites

Guest performerk

το αμαξο ειναι ολα τα λεφτα....πολυ ηχος...μονο που επρεπε να κανει πανελ στους πισω επιβατες οπως εχω κανει και εγω....καλη συνεχεια desibel..να ακουσουμε το golfακι σου κατα πολυ περισσοτερο...

Link to comment
Share on other sites

ειναι πολυ δυνατο παντως. μου αρεσει πολυ σαν ηχος, αλλα εμφανισιακα ειναι πολυ απλο. το δικο μου αστο. εγω δεν παω τοσο πολυ για επιδoσεις. παω να συνδιασω επιδοσεις και εμφανιση.

Edited by decibel
Link to comment
Share on other sites

Είναι αρκετά χοντροκομμένο αλλά απο ήχο πρεπει να ακούγεται 5 τετράγωνα ε?φαντάζομαι.πολύ θα ηθελα να ακουσω έστω κ ενα τραγουδακι των chemical brothers να παιζει. το πιο ωραίο ηχοσυστημα απο εμφανιση (δεν ξέρω απο επιδοσεις) είναι του Πάνου κ μετά πάει της Ντόριας. αναμένουμε να δούμε κ του decibel.:D

Link to comment
Share on other sites

προς το παρων το ηδη υπαρχων δικο μου φαινεται στην υπογραφη μου. το αλλο μετα το πασχα. τωρα φτιαχνω πορτες. ελπιζω σε καμμια εβδομαδα να φτιαξω την κατασκευη πισω μαζι με τον μαραγκο μου μεχρι να βαφτουν τα doorpanel μου γιατι θελει πολυ δουλεια.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.