Jump to content
Guest technik

Το καλύτερο εξουσιοδοτημένο Vw-audi Αττικής.

???? ????? ?? ???????? ??????????????? VW-AUDI ??????? (????????-service-????????????)  

33 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Εχω δει δουλειά πολλών από αυτούς που αναφέρονται στο poll αλλά προτιμώ Gratsia γιατί το επίπεδο αλλά και η εξυπηρέτηση είναι μακράν καλύτερη!

Οι άνθρωποι είναι εξυπηρετηκότατοι και πάνω απ' όλα ξέρουν να κάνουν τη δουλειά τους!

Link to comment
Share on other sites

an einai mesa se egguhsh 8a ston alalxoun...

egw phga ton diko mou pou baraei xwris logo k to mhxanhma den ebgale mhnuma la8ous k eipan na plhrwsw 150e(me 200e perneis new) gia na allaxw tous ais8hthres,alla uparxei periptwsh na mn ftiaxei me auto opote 8a pane tsmpa...phgeneto na sto koitaxoun se kanena service pou exoun ena mhxanhma gia chek k an den brei la8os meta antiprwswpoia tou sunagermou..

Link to comment
Share on other sites

Μην ζητατε επικσευες και ιστοριες μονο αντικαταστασεις μην λετε φτιαξουνε αλλα αλλαξουνε!

Link to comment
Share on other sites

Rorris...

Ότι και να θέλω το έχω έτοιμο μέσα σε 3-4 ώρες. Επίσης μου εξηγούν τι έκαναν στο αμάξι και μου δείχνουν με λεπτομέρειες. Γενικά προσέχουν πάρα πολύ τον πελάτη.

Το πήγα μια φορά στον παζαρόπουλο επειδή έιχα ένα τρακάρισμα στην δεξιά πλευρά, και έκτοτε μου έχουν βγεί προβλήματα στα:

Πόρτα: είχαν ξεχάσει να βιδώσουν 2 βίδες και έφυγε όλο το εξωτερικό panel

Αερόσακος: Δεν δούλεψε όταν τον χρειάστηκe διότι τον είχαν απενεργοποιήσει και δεν δούλευε και το φωτάκι

Θόλος: δεν είχαν βιδώσει τον θόλο αλά και "έφυγε"

παράθυρο: τους είπα να μου το φτιάξουν επειδή ανεβοκατέβαινε, και αντί να αλλάξουν το μοτέρ απλά το επαναπρογραμμάτισαν

χτυπηματάκια: τους είπα να μου φτιάξουν τα μικροχτυπηματάκια γενικά στην δεξιά πλευρά, και φτιάξαν μόνο τα φανερά από μακριά. όλα τα υπόλοιπα ούτε που τα κοίταξαν.

Με λίγα λόγια ΔΕΝ ΞΑΝΑΠΑΤΑΩ στον Παζαρόπουλο

Edited by tsouts
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

Κάποιο λάθος πρέπει να έγινε αλλά ήθελα να ψηφίσω την AutoNet στη Νέα Μάκρη για το φιλικό χαρακτήρα των πωλητών και την αμεσότητα σε τιμή εκτίμησης παλαιού μοντέλου προς ανταλλαγή. Είναι καλό να υποστηρίζουμε και να απαιτούμε ταυτόχρονα από νέες εταιρίες, ώστε να μην γίνουν όπως οι υπάρχουσες...

Από εκεί και πέρα καμία άποψη δεν εκφέρω για σέρβις κτλ.

Link to comment
Share on other sites

Guest fallen

σημερα πηγα στην ΚΑΡΕΝΤΑ για το πρωτο σερβις.94 € μου πηραν.αλλα οταν ειπα στον μ@λ@κα τον υπευθυνο να μου αλλαξει τον πισω υαλοκαθαριστηρα γιατι δεν κανει καλη επαφη απο την 1η στιγμη μου ειπε οτι 8α χρεωθω γιατι ειναι αναλωσιμο.δηλαδη αν το εβλεπα με το που αγοραζα το αμαξι τα ιδια θα μου ελεγε; shockgun.gifshockgun.gif ....ασε που οταν τον ρωτησα για τα λαστιχακια στα πισω παραθυρα που μπαζουν νερα μου ειπε οτι πρεπει να κλεισω νεο ραντεβου με φανοποιεια και θα μου το κρατησουν μεσα το λιγοτερο 1 εβδομαδα..μα για τα λαστιχα;;;;;;;

Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρά σε όλους!

Λοιπόν, ΄μου έσπασε η μεσαία γρ΄΄ιλια του προφυλακτήρα και πήγα γρατσία. ¶ψογη συμπεριφορά! Γρήγορο σέρβις, και ήταν και πολύ φιλικοί! Στον παζαρόπουθλο νομίζουν ότι είναι κάποιοι.Τελοσπάντων...μακρια από όλα τα κοράκια!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Στον Γρατσια υπαρχει καποιος Ζαχαριας ειναι καλο παιδι πειτε του οτι ειμαι εκ μερους του κωστα και θα κανει οτι μπορει ...ειναι στους μηχανικους υπεθυνος..

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια το Bora μου πηγαίνει εδω και τεσσερα χρονια στα προγραμματισμένα service. Ετυχε την προηγούμενη βδομάδα να το πάω στον φιλιπάιο για την κλειδαριά του πορτ μπαγκαζ και τον αναπτήρα που χάλασε. Τους είπα λοιπον να κανουν και ενα γενικο έλεγχο. Αυτο που με παραξενεψε ειναι οτι ελοιπε 750ml λαδιού, οπως μου ειπαν. Το μοτερ εχει κανει κοντα 50.000 χλμ απο τα οποία τα 48.000 υπερβολικα πολιτισμένα!!! ειναι Φυσιλογικο να λειπει τοσο λαδι??? Εχω Bora 1.4 75 Ps.

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΛΙΚΑΡΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!!ΧΤΕΣ ΠΗΓΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΣΕΡΒΙΣ 15.000 ΣΤΗΝ ΑΥΤΟ ΜΑΡΙΝΕ ΠΗΡΑΝΕ 122 EURO ΓΙΑ ΑΛΛΑΓΗ ΛΑΔΙΩΝ ΚΑΙ ΦΙΛΤΡΟ ΛΑΔΙΟΥ....

ΠΟΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ?

Ταριφα ειναι... :huh:

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον θελω γνωμες: Εχω ενα μκροοοοο σημαδι στο παρ μπριζ, απο πετραδακι που επεσε πανω, οταν ανεβαιναμε για Βολο. Επειδη εχω θραυση κρυσταλλων, λεω να το παω για αντικατασταση. Θα το παω σε εξουσιοδοτημενο, αφου πληρωνει η ασφαλεια και οχι εγω. Το θεμα ειναι πιο εξουσιοδοτημενο να εμπιστευτω. Εχω κοντα μου τον Φιλιππαιο αλλα το φανοποιειο του ειναι για τα μπαζα thumbsdown.gif Εχετε να προτεινετε καποιο καλο?

Λεω να παω Παζαροπουλο στην Ν Ιωνια. <_<

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ απόλυτα με τον φίλο Ορέστη παραπάνω και έχω να πς ότι στον ΠΑΖΑΡΟΠΟΥΛΟ από όπου πήρα και το πολάκι μπορεί να ταν όλα καλά αλλά με παιρνε από το πρωί εως αργα μεσημέρι να το φτιάξουνε και επειδή ηλιούπολη-ν.ιωνία δεν ήταν και δίπλα αποφάσισα να το πάω στον ΦΙΛΟΣΙΔΗ που ήταν πιο κοντά.Εκεί πάλι τα ίδια (λες και είχα καμια mercedes και κάνανε ώρες ολόκληρες) μέχρι που για να αλλάξω το χερούλι για τα πίσω καθίσματα έπρεπε να τους κλείσω λέει ραντεβού και να μείνει το αμάξι καμιά ώρα μέσα και το τελευταίο και ακραίο είχα βάλει το νέο σπόιλερ μου την τετάρτη και την παρασκευή πάω για service.Μόλις πάω το μεσημέρι να το πάρω έλειπε κομμάτι γιατί ήταν πολύ χαμηλό και δεν μπορούσανε να το ανεβάσουνε πάνω και σαν δικαιολογία είπανε ότι έτσι ήτανε...Σιγά μην το παραδεχόντουσαν.

Γι' αυτό από δω και πέρα ΤΣΑΚΟΥΛΕΡΗΣ POWER και τα μυαλιά στα κάγκελα......Και έχω το κεφάλι μου ήσυχο.......Δεν πρόκειται να ξαναπατήσω σε αντιπροσωπεία γιατί είναι κλέφτεσ και πολλά ευρώ ρε παιδιά.Δεν λέει.....

Που ακριβώς είναι το συνεργείο?

Γιατί εγώ το πήγαινα στο Μπουρμά και θέλω να αλλάξω.

Link to comment
Share on other sites

Που ακριβώς είναι το συνεργείο?

Γιατί εγώ το πήγαινα στο Μπουρμά και θέλω να αλλάξω.

Eιναι στο Αιγαλεω Θηβών & Ιερολοχιτών 4, <_< Η Ιερολοχιτων ειναι ακριβως απεναντι απο το γηπεδο του Αιγαλεω στο ρευμα προς Πειραια (εχει και κατι σχολεια στην γωνια).

Να ξερεις οτι πολλα παιδια απο το club σχεδον...ξενιτεονται απο εκει που μενουν για να πανε στο συνεργειο του Ηλια :thumbsup:

Edited by nikkosnet
Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian

παιδια απιστευτο επισημο εξουσιοδοτημενο ειναι η car away λεφωρος θηβων 84 απιστευτη εξυπηρετιση που δεν εχω δει αλλου

Link to comment
Share on other sites

Για αρκετο καιρο πηγαινα στον Ρωρρη.Εμεινα απολυτα ικανοποιημενος με την εξυπηρετηση και με τις τιμες. Επειδη μου επεφτε μακρια δοκιμασα 3-4 συνοικιακα. ΑΠΑΤΗ! Τελικα εχω καταληξει στην Auto Marin. Ειναι απλα φοβεροι! Οταν περυσι τετοια περιοδο ειχα προβλημα με το ABS και τραβιομουν για 4 μηνες (οι παλιοι του φορουμ ισως θυμουνται)ενω τελικα ηταν απλα η ασφαλειοθηκη δεν μου χρεωσαν τιποτα περαν της ασφαλειοθηκης!

Link to comment
Share on other sites

Εχετε να προτεινετε καποιο καλο?

Λεω να παω Παζαροπουλο στην Ν Ιωνια. :D

Παζαρόπουλος στη Μεταμόρφωση, στο 13ο χλμ. της Εθνικής Οδού Αθηνών-Λαμίας :D

(Το φανοποιείο του έχει μεταφερθεί εκεί :D )

Μέχρι τώρα πολύ καλός σε οτιδήποτε έχουμε χρειαστεί :D:ninja:

Link to comment
Share on other sites

Eιναι στο Αιγαλεω Θηβών & Ιερολοχιτών 4,  :) Η Ιερολοχιτων ειναι ακριβως απεναντι απο το γηπεδο του Αιγαλεω στο ρευμα προς Πειραια (εχει και κατι σχολεια στην γωνια).

Να ξερεις οτι πολλα παιδια απο το club σχεδον...ξενιτεονται απο εκει που μενουν για να πανε στο συνεργειο του Ηλια :D

Εγω θα το πήγαινα στον Φιλοσίδη. Του έχω εμπιστοσύνη και είναι και δίπλα στο σπίτι μου.

Link to comment
Share on other sites

Εγω παιδια, οχι γιατι γνωριζω προσωπικα τον Ρωρρη [ γιωργο] αλλα απο service αψογοι και στα 2 χτυπηματα που ειχα, αμεσοτατη εξυπηρετηση. :)

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια περιμενω το καινουργιο μου γκολφακι και εχω αγχωθει πολυ μ'αυτα που γραφετε για τα service.Εγω μενω Νεο Φαληρο,εχει καμια αντιπροσωπεια καλη εδω κοντα ή θα τρεχω στο Ρωρρη?Πειτε καμια γνωμη.Δε με νοιαζουν τοσο τα λεφτα οσο η δουλεια που γινεται.Και βασικο,εγω θελω να ειμαι πανω απο το μηχανικο,ενας φιλος μου μ'ενα POLO δεν τον αφηνουν λεει.Καλα πως γινεται αυτο? Εγω τοσα χρονια μ'ενα IBIZA CUPRA που ειχα δεν ειδα ποτε τετοια πραγματα στη SEAT.

Link to comment
Share on other sites

Παντως και κατι παραπανω αν θελετε απο Ρωρρη να μου λετε...και μηνξεχνατε να ζητατε την εκπτωση των μελων..

Link to comment
Share on other sites

Guest m_arch

Σκέφτομαι να πάω στον Ρώρρη στο Νέο Ηράκλειο για το σέρβις που πλησιάζει των 90.000χλμ. Πριν το πήγαινα στο Μπουρμά και με ψιλοκοπανούσε στισ τιμές. Γνωρίζει κανείς κάποιο παιδί εκεί στον οποίο να απευθυνθώ? Υπάρχει κάτι για τα vw club members ?

Αν ξέρει κάποιος κάτι παρακαλώ να με διαφωτήσει !

Ευχαριστώ....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.