Jump to content
Guest mihalios-9n

Συνεργεια με Diagnostic?

Recommended Posts

Guest mihalios-9n

Ξερετε που εχει συνεργεια με το διαγνωστικο?

Οταν περναει το polaki μου απο αντιπροσωπεια βγαζει καντιλες?

Link to comment
Share on other sites

Guest white-LSD-golf

Μιχάλη έχω ένα πολύ καλό εγκέφαλο να σου προτείνω και μάλιστα την προηγούμενη βδομάδα πήγα κι εγώ το γκόλφ αλλα ίσως σου πέσει λιγάκι μακριά...Είναι στην Νέα Μάκρη και ποιο συγκεκριμένα είναι σε μια περιοχή της Νέας Μάκρης που ονομάζεται Ανατολή...

Εγώ έχω να σου πώ τα καλύτερα,το παιδί είναι πολύ ψαγμένο σ'αυτά...Αν σε ενδιαφέρει στείλε μου πμ

Edited by Drago
Link to comment
Share on other sites

Guest mihalios-9n

Οχι ρε φιλε δεν ψαχνομαι για εγκεφαλο,

Βασικα ενας φιλος μου εκανε service και απλα θελει να σβησει το λαμπακι.

Παντος ευχαριστω.

Θα σε εχω στο νου ανα χρειαστω

Link to comment
Share on other sites

Guest white-LSD-golf
Οχι ρε φιλε δεν ψαχνομαι για εγκεφαλο,

Βασικα ενας φιλος μου εκανε service και απλα θελει να σβησει το λαμπακι.

Παντος ευχαριστω.

Θα σε εχω στο νου ανα χρειαστω

Πρώτα απο όλα είμαι θυλικό...και μετά.....για να σβήσεις το λαμπάκι απλα κάνεις κάποιο συνδιασμό πατιμάτων απο το κουμπάκι που μηδενίζεις τα χιλιόμετρα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest mihalios-9n

Ωχ!!!

Εισαι η Ντορια?

Ο mihalios εχουμε γνωριστει απο κοντα.

Sorry δεν το προσεξα.

Ξερεις ποιος ειναι ο συνδιασμος? και αν οχι ποιος το ξερει?

Link to comment
Share on other sites

Ανοιγει το βιβλιαρακι των οδηγιων και ακολουθει τις οδηγιες που βρισκονται καπου εκει που λεει για τα οργανα. Αν δεν βρει ακρη πες μου να σου δωσω εγω τις οδηγιες.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έξω από το μηδενισμό, ξέρει κανείς άλλος κάποιο συνεργείο που να έχει διαγνωστικό? Θέλω να ελέγξω τον εγκέφαλο, γιατί μέτρησα τα καυσαέρια και μου βγάζει πολύ πάνω από το όριο CO.

Link to comment
Share on other sites

Ελα στου Ρωρρη εχουν τα παντα εκει μεσα ελα και το πιο πιθανο ειναι να μην χρεωθεις και τπτ! παρε με για να σου πω να παμε μαζι αν ειναι!

Link to comment
Share on other sites

Ελα στου Ρωρρη εχουν τα παντα εκει μεσα ελα και το πιο πιθανο ειναι να μην χρεωθεις και τπτ! παρε με για να σου πω να παμε μαζι αν ειναι!

Οκ Κώστα αν είναι θα σε πάρω τηλέφωνο, όταν βρω χρόνο για να πεταχτούμε μια βόλτα

Link to comment
Share on other sites

Guest GOLF 400

ΠΑΙΔΕΣ ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΤΕ ΚΑΠΟΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΠΟΡΩ ΕΓΩ ΝΑ ΣΑΣ ΒΟΗΘΗΣΩ.ΕΙΜΑΙ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ-ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΑΙ ΔΙΑΓΝΩΣΤΙΚΟ ΑΠΟ ΩΡΩΠΟ.

Link to comment
Share on other sites

Οκ Κώστα αν είναι θα σε πάρω τηλέφωνο, όταν βρω χρόνο για να πεταχτούμε μια βόλτα

¶ν θές μπορώ να σε βοηθήσω με το διαγνωστικό, να το κάνουμε μαζί, και να μήν πληρώσεις σε κανέναν ΤΙΠΟΤΑ..

Ούτε Ρώρρη, ούτε Ψώρρη...

Απλά στείλε p.m.

P.S.Αυτό ισχύει για όλους με τέτοιου είδους "ανησυχείες".....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δημήτρη έχεις δίκιο!

Γενικά αφήνουμε μέλη να γράψουν για ένα κατάστημα αν είναι ευχαριστημένοι από αυτούς.

Μέσα σε αυτούς μπορεί να μπει και ένας έμπορος αλλά ο συγκεκριμένος είναι όντως "too much!!!... way too much!"

Το post διαγράφηκε και θα παραμείνουν μόνο 1-2 που έβαλε στις προτάσεις για συνεργεία.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και απο μενα.ηθελα να ρωτησω το εξης εχω ενα golf4 το οποιο απο 1400 το εκανα 1600 και απο τοτε εχει αριθμιες το ρελαντι οταν ζεστενετε,εχω αλλαξη βαλβιδα EGR ,αλλαξα πεταλουδα την ρυθμισα στον εγκεφαλο αλλα παλι τα ιδια ξερεται τι διαολο να φταιει?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.