Jump to content
MmaannoosS

ΑΝΤΗΛΙΑΚΕΣ ΜΕΜΒΡΑΝΕΣ Foliatec

Recommended Posts

Σ’ αυτόν που έβαλα κάτι ηχεία στο πολάκι είδα κάτι μεμβράνες FOLIATEC.. Τιμές πάνω κάτω ίδιες.. Σε κάποια post τις έχετε αναφέρει αρκετές φορές.. Είναι καλές, ή να κοιτάξω για 3Μ & LUMAR?? Εγγύηση δεν πρέπει να έχουν από ότι θυμάμαι..

Link to comment
Share on other sites

Εγω θα σου πρότεινα ανεπιφύλακτά να βάλεις 3Μ που έχουν εγγύηση για μια ζωή. Δες εδώ την ολοκληρωμένη συζήτηση για τις μεμβράνες. ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest white-LSD-golf

Έχουν 5 χρόνια εγγύηση...τις ίδιες φορόυσα εγώ στο golfaki μου...κοίταξε στην φώτο...

Link to comment
Share on other sites

Έχουν 5 χρόνια εγγύηση...τις ίδιες φορόυσα εγώ στο golfaki μου...κοίταξε στην φώτο...

Είσουνα ικανοποιημένη?? Σου είχανε ξεθοριάσει καθόλου???

Edited by Σπύρος
Link to comment
Share on other sites

Guest white-LSD-golf
Είσουνα ικανοποιημένη?? Σου είχανε ξεθοριάσει καθόλου???

Καθόλου δεν μου είχαν ξεθωριάσει..ίσα ίσα...ήταν οι μόνες μαύρες μεβράνες που δεν είδα ποτέ να γίνοντε μόβ..αλλα τελικά ήθελα αλλαγή και έβαλα τις μπλέ..

Τελικά οι μεμβράνες της FOLIA TEC έχουν πέντε χρόνια εγγύηση και οι μόνες με έγγραφο αδείας εργοστασίου για νόμιμη χρίση στα αυτοκίνητα..

Αν θέλεις να δεις δουλειά με τέτοια μεμβράνη έχω να σου δείξω πάντως..

Link to comment
Share on other sites

Guest kathgti
ΣΆ αυτόν που έβαλα κάτι ηχεία στο πολάκι είδα κάτι μεμβράνες FOLIATEC.. Τιμές πάνω κάτω ίδιες.. Σε κάποια post τις έχετε αναφέρει αρκετές φορές.. Είναι καλές, ή να κοιτάξω για 3Μ & LUMAR?? Εγγύηση δεν πρέπει να έχουν από ότι θυμάμαι..

Μάνο αν θες να δεις μεμβράνες FOLIATEC κοίτα το polaki μου και θα καταλάβεις!!! :cry::cry::cry: Οχι απλά έμεινα ευχαριστημένη απο την ποιότητα αλλά και η δουλειά του μάστορα πρώτη. Νίκο, ευχαριστώ για την άπαιχτη δουλειά και Doritsa μου για το κονέ! tongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

και εγω foiatec φοραω,,,,,εδω και 2 χρονια,,,,,,,,και εχω ενα να πω,,,,,,

Α-Π-Ι-Σ-Τ-Ε-Υ-Τ-Ε-Σ κανενα ψεγαδι τιποτα,,,,,,και να εξαιρεσω το ποσα ατομα με εχουν ρωτησει κλασικα ''φιλε τι μεμβρανες εχεις βαλει?''οσο για εγγυηση μου χαν δωσει,10 ΧΡΟΝΙΑ

Edited by MATRIX GOLFIV
Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio
Μάνο αν θες να δεις μεμβράνες FOLIATEC κοίτα το polaki μου και θα καταλάβεις!!! :unsure::D:lol: Οχι απλά έμεινα ευχαριστημένη απο την ποιότητα αλλά και η δουλειά του μάστορα πρώτη. Νίκο, ευχαριστώ για την άπαιχτη δουλειά και Doritsa μου για το κονέ! tongue.giftongue.gif

Και πάρα πολύ διακριτικές...! Από μέσα ούτε που φαίνεται ότι τα αμάξι έχει μεμβράνες και το καταλαβαίνεις όταν σε βαράει ο ήλιος...

Link to comment
Share on other sites

Και πάρα πολύ διακριτικές...! Από μέσα ούτε που φαίνεται ότι τα αμάξι έχει μεμβράνες και το καταλαβαίνεις όταν σε βαράει ο ήλιος...

Γιατι δεν βάζεις και εσύ ρε Γρηγόρη να ομοφύνει κι άλλο το αυτοκινητό σου. Σε έχω πρήξει με αυτό το θέμα αλλά πιστεύω οτι θα δείξει πολύ :D:D

Link to comment
Share on other sites

και εγω foiatec φοραω,,,,,εδω και 2 χρονια,,,,,,,,και εχω ενα να πω,,,,,,

Α-Π-Ι-Σ-Τ-Ε-Υ-Τ-Ε-Σ κανενα ψεγαδι τιποτα,,,,,,και να εξαιρεσω το ποσα ατομα με εχουν ρωτησει κλασικα ''φιλε τι μεμβρανες εχεις βαλει?''οσο για εγγυηση μου χαν δωσει,10 ΧΡΟΝΙΑ

MATRIX GOLFIV τι μεμβρανες εχεις βαλει? Ναι foliatec, αλλα ποιες ακριβως? Φενονται πολυ ωραιες :-)

Edited by trv
Link to comment
Share on other sites

Guest Doria
MATRIX GOLFIV τι μεμβρανες εχεις βαλει? Ναι foliatec, αλλα ποιες ακριβως? Φενονται πολυ ωραιες :-)

Midnight reflex dark λέγοντε..αλλα αν πας σε κάπιον που τις περνάει θα δεις πολλές αποχρώσεις είτε απο διάφορα χρώματα είτε στο μαύρο

Link to comment
Share on other sites

Σε polo gti 6r1 εχει φιμε κρυσταλα πισω,τι μεμβρανες να βαλω στα εμπρος παραθυρα?Σημειωτεον οτι η αποχρωση των κρυσταλων πρασινιζει thumbsdown.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.