Jump to content
tri

Xenon Σε Golf V

Recommended Posts

Θέλω να βάλω philips xenon H7 6000k σε Golf V tsi gt sport!!! μήπως ξέρει κανείς κάποιον από τα Ιωάννινα που να κάνει τοποθέτηση?

Link to comment
Share on other sites

απτα ιωαννινα και εσυ ..????οταν βρεις καποιον καλο σφυρατο και σε εμενα ,ψαχνω ενα ανθρωπο εμπιστοσυνης εδω...και εγω..

Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

απτα ιωαννινα και εσυ ..????οταν βρεις καποιον καλο σφυρατο και σε εμενα ,ψαχνω ενα ανθρωπο εμπιστοσυνης εδω...και εγω..

Βρήκα έναν και άκουσα παρά πολύ καλά λόγια!!! τελικά θα βάλω bi-xenon αν δω ότι έχει κάνει καλή δουλειά θα σου στείλω pm!!!

Link to comment
Share on other sites

ελατε ρε παιδια με τα ξενον δεν μας λυπαστε..

δεν σε πίεσε κανείς να απαντήσεις στην ερώτηση μου!!!! δεν ξέρουμε όλοι τα πάντα όπως εσύ!!!

Link to comment
Share on other sites

το δε μας λυπαστε το ειπα για εμας που θα στραβωσεις με τα τύπου ξενον που θες να βαλεις και θα κοντεψουμε να βγουμε απο κανεναν δρόμο και να σκωτοθουμε διοτι ειναι παρανομα , αλλα ενταξει εμεις να βλεπουμε καλα και στα @@ μας οι αλλοι , Ευχομαι να ξυπνισει επιτελους η τροχαια και να σας καμπανιαζει με 300αρια μπας και δουμε ασπρη μερα .. χωρις να θελω να γινω κακος αλλα εχει παραγινει το πράγμα εαν δεν βλεπετε με τα μανισια φωτα αλλαξτερ λαμπες βαλτε ενυσχιτη φωτων μεγαλυτερα καλωδια καντε μετατροπες οι οποιες ειναι για τα κρυσταλα και τους καφρεφτες σας ε αν δεν βλεπετε ακομη τοτε συγνωμη αλλα να πάτε σε κανεναν οθφαλμιατρο πρωτα και να φορατε τα γυαλια σας .

Συγνωμη αλλα επιδει ταξιδευω συχνα νυχτα βλεπω ποσο επικυνδινο ειναι και η κατασταση εχει παραγινει.

Edited by kiwi
Link to comment
Share on other sites

εχω τα φαναρια με ενσωματομενες λαμπες xenon για το golf 4, δεν τεριαζουν οι φισες και ψαχνω να βρω ανταπτορες, παρακαλω αν γνωριζει καποιος να μου πει που μπορω να βρω.

το golf 4 εχει 5 διπλες ακιδες-επαφες ενω το φαναρι εχει 6 διπλες ακιδες-επαφες και δεν θελω να κοπουν τα καλοδια απο τις φισες για την ενωση, οποτε ψαχνω τους καταλληλους ανταπτορες.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.