Jump to content
Kostas kostopoulos

Προτασεις για φθηνα και καλα πρατηρια

Recommended Posts

Εδω λεω να αρχισουμε να αραδιαζουμε παιδια

τα πρατηρια απο τα οποια εχουμε μετα απο αρκετα γεμισματα εχουμε μεινει

ευχαριστημενοι...

Καλο θα ειναι να λεμε ακριβως οδο για να μπορουμε να τα κανουμε και αρκετα προσβασιμα !! :)

Αντε για να κανουμε στην ακρη τους Μικρο Βλαχαιους απατεωνες που πλουτιζουν σε Βαρος της τσεπης μας καταστρεφοντας τα μοτερ μας!

Edited by Drago
Link to comment
Share on other sites

Εγω βαζω βενζιινη στον Βεροπουλο στην Κηφησια και ειμαι πολυ ευχαριστιμενος :) Ειναι και φθηνη. Εχει μονο ενα κακο: Μαζευει πολυ κοσμο ;) !

Edited by bog
Link to comment
Share on other sites

χμ... εδώ βαζουμε δλδ τα ακριβά καλά βενζινάδικα? γιατί υπάρχει και το best value for money...?!

Link to comment
Share on other sites

Θελω απλα να εδω να ειναι ενας καταλογος με διεθυνσεις-ακριβης τοποθεσιες ωστε με ενα κλικ να μπορουμε να δουμε ...ασε να μαζευτουνε προτασεις και μετα σβηνουμε τα αχρηστα ποστς

Link to comment
Share on other sites

Εγω απο Φεβρουαριο θα ειμαι Λευκαδα!καλη Βενζινη Εχω ακουσει απο ντοπιους οτι ειναι η SHELL στην λυγια αλλα ειναι ακριβη!

Link to comment
Share on other sites

Αθηνα

BP Βριλησσιων - Λεωφορος Πεντελης, αψογη βενζινη,αλλα λιγο τσουχτερη...Παντα απο εκει βαζω,αφου εκει βαζουν και ολες οι Porsche της περιοχης που δεν ειναι και λιγες...

Θεσσαλονικη

BP Περιοχη Δελφων στη Θεσσαλονικη : Πολυ καλη βενζινη αν και επισης λιγο τσουχτερη

EKO περιοχη Κωνσταντινοπολιτικα Θεσσαλονικη : Παρα πολυ καλη βενζινη,και φτηνη (88,9), ειναι επι της 17ης Νοεμβρη

BP περιοχη Ρετζικι, Θεσσαλονικη,ανεβαινοντας για Παπανικολαου,οταν εχουμε στριψει απο Περιφερειακο

EKO στην Ανθεων,Θεσσαλονικη

Shell περιοχη Πυλαιας, διπλα στα Praktiker

Μιλαω παντα για 100αρα,καθοτι μονο αυτην βαζω απο οταν αγορασα το Golf μου...:D :D

Link to comment
Share on other sites

Guest kourabies

Φιλε Mike το βενζιναδικο που λες της BP στην δελφων τησ Θεσσαλονικης ειναι αυτο αναμεσα στην 28η Οκτωβριου και την Μποτσαρη?

Link to comment
Share on other sites

Φιλε Mike το βενζιναδικο που λες της BP στην δελφων τησ Θεσσαλονικης ειναι αυτο αναμεσα στην 28η Οκτωβριου και την Μποτσαρη?

Χμ..Ειναι σιγουρα πριν την Μποτσαρη...Αλλα δεν ειναι μαλλον εκεινο που λες...Εκεινο πρεπει να ειναι η ΕΚΟ...

Αυτο που λεω εγω,ειναι ενα που μολις περασεις Καλλιδοπουλου,περνας και την εκκλησια που εχει τη σταση του λεωφορειου,και μετα στο δεξι σου χερι βλεπεις την BP :)

Αν δν καταλαβες,πες μου να σε βοηθησω :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

ΑΑααα ενοεις εκεινο πανω στην Βασ. Ολγας ε?

Οχι οχι οχι...ΕΙναι επανω στη Δελφων αυτο που σου λεω...Οπως πας προς Καλαμαρια και ερχεσαι απο κεντρο ας πουμε...

Μην βαλεις στο αλλο που μου ειπες...

Link to comment
Share on other sites

Guest kourabies

Ε τοτε ειναι το 1ο που σου ειπα!Αναμεσα στην 28ης και την Μποτσαρη!Ενα BP!!Σιγουρα για το ιδιο μιλουσαμε tongue.gif εκει κοντα μενω tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Ε τοτε ειναι το 1ο που σου ειπα!Αναμεσα στην 28ης και την Μποτσαρη!Ενα BP!!Σιγουρα για το ιδιο μιλουσαμε tongue.gif εκει κοντα μενω tongue.gif

Αν ειναι ενα που εχει και διπλα κολλητα ενα υπόγειο γκαραζ,τοτε ναι αυτο ειναι :D

Link to comment
Share on other sites

Επειδή είμαι Addicted και με την Shell, και βάζω εκεί τις περισσότερες φορές βενζίνη απο 16 χρονών που είχα μηχανή ανάφέρω την Shell στην Μαρίνου Αντύπα στην Ηλιούπολη (ο δρόμος που, ερχόμενος απο το κέντρο προς Ηλιούπολη οδηγεί στην πλατεία Κανάρια). Καλή και φθηνή (για Shell).

Link to comment
Share on other sites

ΕΓΩ ΒΑΖΩ ΣΤΟ ΒΠ ΑΝΕΒΕΝΩΝΤΑΣ ΓΙΑ ΠΥΛΑΙΑ ΣΤΟ ΑΡΙΣΤΕΡΟ ΜΑΣ ΧΕΡΙ ΕΔΩ ΚΑΙ 1.5 ΧΡΟΝΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΤΟ CAR ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ

ΤΟ ΣΥΣΤΗΝΩ ΣΕ ΟΣΟΥΣ ΜΕΝΟΥΝ ΑΝΩ/ΚΑΤΩ ΤΟΥΜΠΑ ΠΥΛΑΙΑ ΚΑΙ ΠΑΝΟΡΑΜΑ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.