Jump to content
TNT

Σε ποιόν Seatakia δεν θα άρεσε....

Recommended Posts

new_lol.gif Γεια σας παίδες και καλημέρα, new_lol.gif

Θα ήθελα να σας δείξω ένα Toledo που ζωγράφισα για να δείξω στον πατέρα μου πώς να φτιάξει το δικό του αλλά μόλις του το έδειξα μου είπε πως δέν πρόκειτε ούτε με σφαίρες να το φτιάξει έτσι το θέλει λέει μαμά και είναι και γραμμένος στο Seat club.Έτσι κι εγώ είπα να σας το δείξω να μου πείτε τη γνώμη σας..

Περιμένω απαντήσεις σας!!! <_<:wacko:

post-3267-1159596302_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Να ειναι γραμμενος στο Seat Club και να το εχει ακομα μαμα μου φαινεται περιεργο!!χαχα

Ο STD Toledo ειναι?

Link to comment
Share on other sites

Με όλη την ειληκρίνια που διαθέτω θα σου πω οτί αυτό που ζωγράφισες είναι μεγάλη καβουριά... Αστον να έχει μαμα το αυτοκινητάκι του να το χαίρεται...

Toledo πήρε ο άνθρωπος ούτε saxorallo ουτε Punto GT....

Link to comment
Share on other sites

Με όλη την ειληκρίνια που διαθέτω θα σου πω οτί αυτό που ζωγράφισες είναι μεγάλη καβουριά... Αστον να έχει μαμα το αυτοκινητάκι του να το χαίρεται...

Toledo πήρε ο άνθρωπος ούτε saxorallo ουτε Punto GT....

Εισαι τελειως Off...το παιδί ειναι 14 χρονων και καλα κανει μιας και όλοι εδω μεσα έτσι ξεκινησαμε την ενασχόληση μας με το αυτοκίνητο που εγω αποκαλω hobby..ισως να ειναι καγκουρια(και οχι καβουρια...!) όπως λες κι εσυ και μαλλον ο πατερας του δεν θα μετατρεψει το οικογενειακο τους αυτοκίνητο σε τερας...το toledo Παντως ειναι μια πολύ καλη βάση για tuning ειδικα αν φοραει τον 20vt..και πολλοι οικογενειαρχες το προτιμούν μιας και συνδυαζουν το hobby με τις αναγκες τους...ΤΝΤ συνεχισε έτσι κανοντας όνειρα για το αμαξι σου και σου ευχομαι καποια στιγμη να τα πραγματοποιησεις...(Μετα τα 18! όμως..)

Link to comment
Share on other sites

ΜΠΡΑΒΟ ΤΝΤ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟ ΣΧΕΔΙΟ ΣΟΥ!!!

τώρα για το 'πρόβλημα' που συναντάς με το μπαμπά σου......

όλοι μας το περάσαμε..... χεχεχε..... οι περισσότεροι μπαμπάδες τους αρέσουν 'μαμα'... ποιος ξέρει ίσως γιατί αλλιώς πέφτει παντόφλα? music.gif

να'σαι καλά ΤΝΤ και περιμένουμε και αλλά πολλά σχέδια σου!:D

Giorgos Scirocco

Link to comment
Share on other sites

Εισαι τελειως Off...το παιδί ειναι 14 χρονων

Δεν ήξερα την ηλικία του παιδιού.

Αν είναι έτσι απλά ένα μπράβο και από μένα που ασχολείσαι από τέτοια ηλικία με τα αυτοκίνητα κ σου ευχομαι κάποτε να έχεις για δικό σου ένα αυτοκίνητο που θα σε φτιάχνει κάθε φορά που θα το κοιτάζεις κ θα το οδηγείς!

:D

Edited by alestr0s
Link to comment
Share on other sites

Να ειναι γραμμενος στο Seat Club και να το εχει ακομα μαμα μου φαινεται περιεργο!!χαχα

Ο STD Toledo ειναι?

tongue.giftongue.giftongue.gif

Ναί ο πατέρας μου είναι ο STD Toledo.

Κι όμως φίλε μου Κonstantine Passat είναι γραμμένος στο Seat club και ακόμα είναι μαμά...

Αν είναι δυνατόν... :D:baby::blink:

Link to comment
Share on other sites

ευγε νεε μου ευγε......τρελο το σχεδιο σου!!!!!συνεχισε την καλη δουλεια που κανεις και σου ευχομαι το αμαξι που θα παρεις να το κανεις ακριβως ετσι οπως θελεις!!!!!!

παντως μαγκες ειναι οντως πολυ ωραιο hearts.gif

Link to comment
Share on other sites

ευγε νεε μου ευγε......τρελο το σχεδιο σου!!!!!συνεχισε την καλη δουλεια που κανεις και σου ευχομαι το αμαξι που θα παρεις να το κανεις ακριβως ετσι οπως θελεις!!!!!!

παντως μαγκες ειναι οντως πολυ ωραιο hearts.gif

new_lol.gif Ευχαριστώ πολύ raven για τα καλά σου λόγια. new_lol.gif

Το αμάξι που θα πάρω μάλλον θα είναι Polo 6n2 και πιστεύω να το τουμπανιάσω όσο δεν πάει άλλο.... :wacko::lol::cry:

Ευχαριστώ και πάλι...

Link to comment
Share on other sites

new_lol.gif Ευχαριστώ πολύ raven για τα καλά σου λόγια. new_lol.gif

Το αμάξι που θα πάρω μάλλον θα είναι Polo 6n2 και πιστεύω να το τουμπανιάσω όσο δεν πάει άλλο.... :lol::lol::lol:

Ευχαριστώ και πάλι...

αν θες για εξωτερικο τουμπανιασμα τοτε ναι το 6n2 ειναι καλο αλλα αν θες μηχανικα το 9n και 9n3 ειναι καλυτερα.....συμβουλη ;)

Link to comment
Share on other sites

αν θες για εξωτερικο τουμπανιασμα τοτε ναι το 6n2 ειναι καλο αλλα αν θες μηχανικα το 9n και 9n3 ειναι καλυτερα.....συμβουλη ;)

Θα το σκεφτώ και θα σας πώ στα 18μου..... :baby:B)tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

new_lol.gif Γεια σας παίδες και καλημέρα, new_lol.gif

Θα ήθελα να σας δείξω ένα Toledo που ζωγράφισα για να δείξω στον πατέρα μου πώς να φτιάξει το δικό του αλλά μόλις του το έδειξα μου είπε πως δέν πρόκειτε ούτε με σφαίρες να το φτιάξει έτσι το θέλει λέει μαμά και είναι και γραμμένος στο Seat club.Έτσι κι εγώ είπα να σας το δείξω να μου πείτε τη γνώμη σας..

Περιμένω απαντήσεις σας!!! :p:good:

:good: ωραιος!!

Link to comment
Share on other sites

new_lol.gif Γεια σας παίδες και καλημέρα, new_lol.gif

Θα ήθελα να σας δείξω ένα Toledo που ζωγράφισα για να δείξω στον πατέρα μου πώς να φτιάξει το δικό του αλλά μόλις του το έδειξα μου είπε πως δέν πρόκειτε ούτε με σφαίρες να το φτιάξει έτσι το θέλει λέει μαμά και είναι και γραμμένος στο Seat club.Έτσι κι εγώ είπα να σας το δείξω να μου πείτε τη γνώμη σας..

Περιμένω απαντήσεις σας!!! :rofl::rofl:

το θες και με unitronic απ οτι βλεπω.....μπραβο......!

τουμπανο δλδ....! τζαμι!

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχα! Καλό είναι αν και ψιλό-καγκούρικο! new_lol.gif

Δες και το δικό μου αμάξι εδώ και πες μου με μία ζωγραφιά τι του λείπει! :D

Link to comment
Share on other sites

Βλεπουμε..ενα toledo 20vt υποθετω....unitronic προγραμμα,fmic,αεριζομενους δισκους πισω(νομιζω το volcan εβγαινε ετσι...),tarox 8pot μπροστα, ζαντες αλουμινιου...και καθρεφτες με ενσωματωμενα φλας!!!!

Συνεχισε ετσι......η μονη μου παρατηρηση ειναι να βελτιωσεις οσο μπορεις τις αναλογιες..δεν ειναι τπτ....σχεδιο με το σχεδιο ειναι απολυτως εφικτο....

Τα φιλια μας στην λαμια!!!

Link to comment
Share on other sites

Μετά απο 4 συναπτά έτη,απο το αρχικό ποστ γιατί το συζητάμε ακόμα?

Και σαν πρωην seatάκιας το παλικάρι μου άρεσει η ματιά που το έβλεπε ένας(τότε)14χρονος!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.