Jump to content
Agis-Pro

Αναμονή Eos κατόπιν ειδικής παραγγελίας

Recommended Posts

Την Κυριακή πρέπει να ξεφόρτωσαν 6 νταλίκες με VolksWagen στο λιμάνι του Βόλου. Εγώ πέτυχα 3 στην εθνική και άλλες 3 στην Αγχίαλο.

Και οι 6 νταλίκες κινούνταν προς Αθήνα, δυστυχώς μπόρεσα να διακρίνω μόνο ορισμένα Jetta/Passat και Touran...

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα όμως χτύπησε το τηλέφωνο! Και είχαν καλά νέα να μου πούν! Σε 3 μέρες, την Πέμπτη 03/04, κατασκευάζεται στο εργοστάσιο το tootoo μου. Και υπολογίζουν ότι σε max 5 εβδομάδες από σήμερα θα το έχω στα χέρια μου. Δηλαδή είτε τη μεγάλη εβδομάδα (φέτος θα κάνω ΑΝΑΣΤΑΣΗ - :lol: ) είτε την αμέσως επόμενη! :thumbsup:

¶ντε και έχει ανοίξει και ο καιρός καλά....

εγω το παρελαβα εχθες το edition :angry2::thumbsup::thumbsup::thumbsup: αν και ητανε απο το σαββατο εδω αλλα δεν ειχανε ερθει τα χαρτια απο τελωνειο!!!

απο την ημερομηνια που μου δωσανε ηρθε και 4 μερες ποιο νωρις!!!

καλη αναμονη και να πανε ολα καλα.........

Link to comment
Share on other sites

Παιδια αυτα που διαβαζω στα προηγουμενα post ισχυουν κ για την παραγωγη του 2009 γιατι παρηγγειλα το δικο μου στις 9 του μηνος κ μου ειπαν οτι πριν τον Αυγουστο θα ερθει κ οτι το καθηστερουν τα δερματινα που του εβαλα, ελπιζω τουλαχιστον να ερθει μεχρι τοτε κ να μην φτασει 6μηνο κ 9μηνο που διαβαζα στην αρχη.

Εκτος αυτου αν δε μπει στο τελωνιο μεχρι τις 7 Αυγουστου θα πληρωσω κ το αυξημενο τελος ταξινομησης!!!! machinegun.gif δλδ +900 ευρο κ αυξηση των extra που εβαλα!!! new_rtfm.gif

Οποιος ξερει ας βοηθησει!!!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια αυτα που διαβαζω στα προηγουμενα post ισχυουν κ για την παραγωγη του 2009 γιατι παρηγγειλα το δικο μου στις 9 του μηνος κ μου ειπαν οτι πριν τον Αυγουστο θα ερθει κ οτι το καθηστερουν τα δερματινα που του εβαλα, ελπιζω τουλαχιστον να ερθει μεχρι τοτε κ να μην φτασει 6μηνο κ 9μηνο που διαβαζα στην αρχη.

Εκτος αυτου αν δε μπει στο τελωνιο μεχρι τις 7 Αυγουστου θα πληρωσω κ το αυξημενο τελος ταξινομησης!!!! machinegun.gif δλδ +900 ευρο κ αυξηση των extra που εβαλα!!! new_rtfm.gif

Οποιος ξερει ας βοηθησει!!!!

Δε ξερει κανεις ρε παιδια;; δεν αγορασε κανενας EOS το 2009;;! :lol:

Αν ρωτήσεις κάτι ,ίσως να ξέρει κάποιος να σου απαντήσει.Στο πρώτο πόστ δεν υπάρχει ερώτηση-οπότε τι να ξέρουμε;

Link to comment
Share on other sites

Αν ρωτήσεις κάτι ,ίσως να ξέρει κάποιος να σου απαντήσει.Στο πρώτο πόστ δεν υπάρχει ερώτηση-οπότε τι να ξέρουμε;

Σωστο και αυτο! εχει παραγγειλει κανεις EOS (οχι ετοιμοπαραδωτο) μεσα στο 2009; ποσο καιρο εκανε να ερθει απο Πορτογαλια;; εμενα μ ειπαν 4 μηνες αλλα μπορει περισσοτερο μπορει κ λιγοτερο :huh: (με φωτησαν)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.