Μετάβαση σε περιεχόμενο

Welcome to VWClub.GR Forum

Είσοδος 

Δημιουργία Λογαριασμού
Καλώς ήλθατε στην ανοικτή κοινότητα συζητήσεων VWClub.GR Forum. Εδώ μπορείτε να βρείτε θέματα που αφορούν τα οχήματα της Volkswagen και έχουν αναρτηθεί απο διάφορους φίλους και κατόχους VW οχημάτων. Για την ανάρτηση των δικών σας απόψεων, σχολίων, προτάσεων κλπ θα χρειαστεί να εγγραφείτε ως απλά μέλη. Η διαδικασία αυτή γίνεται σε λίγα μόλις λεπτά και δεν απαιτεί την πληρωμή χρημάτων. Ωστόσο θα πρέπει να συμπληρώσετε κάποια βασικά στοιχεία επικοινωνίας.
  • Έχοντας εγγραφεί στην κοινότητα μας θα μπορείτε να :
  • Δημιουργείτε θέματα και να απαντάτε σε άλλα μέλη
  • Λαμβάνετε ενημερώσεις για τα θέματα που θέλετε να παρακολουθείτε
  • Ορίσετε τις δικές σας προσωπικές ρυθμίσεις και να διαχειριστείτε την λίστα φίλων
  • Αναρτήσετε τις δικές σας αγγελίες

Welcome to VWClub.GR Forum, like most online communities you must register to view or post in our community, but don't worry this is a simple free process that requires minimal information for you to signup. Be apart of VWClub.GR Forum by signing in or creating an account.
  • Start new topics and reply to others
  • Subscribe to topics and forums to get automatic updates
  • Get your own profile and make new friends
  • Customize your experience here

Guest Message by DevFuse

Ανακοινώσεις:

WNO @ Αττική: 24/9, KARTLAND
WDO @ Θεσσαλία: 28/9, Ανάβαση Πορταριάς
2η Παννελήνια Εκδρομή: 25 & 26 Οκτωβρίου - Γύθειο Λακωνίας!

~~~~~~
Μέλος του Hellenic VWClub? Τότε απολαμβάνετε!
VIP μέλος του Hellenic VWClub? Τότε απολαμβάνετε... περισσότερο!
Δείτε εδώ την προσφορά του νέου μας Χορηγού!

Φωτογραφία

Golf V (Μελος Zapco)

• Παρακαλώ συνδεθείτε για να απαντήσετε
9 απαντήσεις στο θέμα

decibel

decibel

VWClub Member

• Members
  • 371 Δημοσιεύσεις
  • Interests:loud car audio and car body tuning
  • Μοντέλο:Golf4
Επειδηο φιλος μου βαγγελης ---->ZAPCO<---- εχει καιρο να μπει στο φορουμ λογω υποχρεωσεων και επειδη κατασκευες δεν εχουμε ποσταρει αλλες εκτος του panosgolf5 εκρινα οτι θα ηταν αξιολογο να δουμε και το αυτοκινητο του βαγγελη.

παρτε λοιπον αρχικα photos και σε λιγο καιρο θα γραψω και τα μηχανιματα που φοραει.

Δημοσίευση Εικόνας
Δημοσίευση Εικόνας
Δημοσίευση Εικόνας
Δημοσίευση Εικόνας

δυστηχως λογω του οτι δεν εχει πολυ χωρο δεν φαινονται οι ενισχυτες, και οι μπαταριες. αν θυμαμαι καλα φοραει 2 zapco ενισχυτες, 2 emphaser και 3 μπαταριες πισω, και πηγη το 8600 της pioneer.

υγ:μολις ετοιμαστει και το δικο μου (ελπιζω να το τελειωσω μεσα στο πασχα) θα ριξω και την καταλληλη παρουσιαση. :cry:

panosgolf5

panosgolf5

VWClub Member

• Members
  • 220 Δημοσιεύσεις
  • Interests:υπολογιστες, ηχοσυστηματα, αυτοκινητα, διαβασμα(χαχαχα), κοντρες, γυναικες και βολτες με το αυτοκινητο
πολυ χοντροκομμενο μου φενεται. δεν ξερω αλλα για πενταρι δε ειναι και τοσο καλη δουλεια. ισως σε ενα punto να φενοταν πιο ομορφο.

nikkosnet

nikkosnet

Global Moderator

• Global Moderator
  • 3365 Δημοσιεύσεις
  • Interests:Λιγο απο ολα!
  • Νομός:Αττικής
  • Μοντέλο:Polo9n
  • Ψευδώνυμο Οχήματος:Polaki
To θυμαμαι στο Olympico αυτο το 5αρι και ειχαμε γνωριστει με το παληκαρι! Πραγματικα σκοτωνει. Ειναι πισσαρσμενο και περιπου εναμιση τονο το βαρος του αν θυμαμαι καλα.

decibel

decibel

VWClub Member

• Members
  • 371 Δημοσιεύσεις
τα πανελ ειναι πολυ ομορφα απο κοντα και τρομακτικα μπορω να πω λογω των τεσσαρων 8" σε καθε πορτα τα οποια μολις την ανοιξεις διακρινεις. χοντροκομενη η εταζιερα ναι, αλλα αν αναλογιστεις οτι το αμαξι ειναι φτιαγμενο σε πολυ λιγο χρονο θα κατανοησεις την χοντροκοψια.

η κουτα τον sub εχει μεσα εσωτερικες μπαρες βιδωμενες για να κραταν την κουτα να μην σπασει. οσο για τα sub δεν υπαρχουν σχολια. ειναι της digital designs 15αρια και πραγματικα κτηνοι.

VWClubGuest_white-LSD-golf_*

VWClubGuest_white-LSD-golf_*
  • Guests
είναι υπερβολή το όλο σκινηκό..τα 8αρια στην εταζιέρα είναι η μεγάλη υπερβολή..και χωρίς αυτά θα σκώτονε...
Δεν μου άρεσαν οι πότρες...έχω δεί και πολύ πιο κομψές κατασκευές με 4 8αρια σε κάθε panel...

χωρίς να θέλω να προσβάλω κανέναν βέβαια αυτά είναι γούστα του καθενός..

Επεξεργάσθηκε από Blue-smart-golf, 22 April 2005 - 19:18:32.

panosgolf5

panosgolf5

VWClub Member

• Members
  • 220 Δημοσιεύσεις
  • Interests:υπολογιστες, ηχοσυστηματα, αυτοκινητα, διαβασμα(χαχαχα), κοντρες, γυναικες και βολτες με το αυτοκινητο

τα πανελ ειναι πολυ ομορφα απο κοντα και τρομακτικα μπορω να πω λογω των τεσσαρων 8" σε καθε πορτα τα οποια μολις την ανοιξεις διακρινεις. χοντροκομενη η εταζιερα ναι, αλλα αν αναλογιστεις οτι το αμαξι ειναι φτιαγμενο σε πολυ λιγο χρονο θα κατανοησεις την χοντροκοψια.

η κουτα τον sub εχει μεσα εσωτερικες μπαρες βιδωμενες για να κραταν την κουτα να μην σπασει. οσο για τα sub δεν υπαρχουν σχολια. ειναι της digital designs 15αρια και πραγματικα κτηνοι.

Προβολή Δημοσίευσης

παντως Κωστακι αυτες οι πορτες που εχω δει τις οποιες φτιαχνεις για σενα ειναι τουλαχιστον 10 κλασεις ανωτερες. sorry που θα το πω αλλα το πενταρι το συγκεκριμενο δειχνει πολυ ασχημο και πολυ κακοδουλεμενο. δεν παει να ριχνει και χτιριο στα 10 χλμ εμενα δε μου αρεσουν τα χοντροκομενα πραγματα. τι παει να πει που το εστεισε σε πολυ λιγο χρονο. και εγω σε τρεις μερες το εστεισα. εχω δει δουλειες δικες σου που ειναι πολυ ανωτερες. περιμενουμε κι' αλλες φωτο.

VWClubGuest_performerk_*

VWClubGuest_performerk_*
  • Guests
το αμαξο ειναι ολα τα λεφτα....πολυ ηχος...μονο που επρεπε να κανει πανελ στους πισω επιβατες οπως εχω κανει και εγω....καλη συνεχεια desibel..να ακουσουμε το golfακι σου κατα πολυ περισσοτερο...

decibel

decibel

VWClub Member

• Members
  • 371 Δημοσιεύσεις
ειναι πολυ δυνατο παντως. μου αρεσει πολυ σαν ηχος, αλλα εμφανισιακα ειναι πολυ απλο. το δικο μου αστο. εγω δεν παω τοσο πολυ για επιδoσεις. παω να συνδιασω επιδοσεις και εμφανιση.

Επεξεργάσθηκε από decibel, 26 April 2005 - 11:36:24.

theos_larissa

theos_larissa

VWClub Member

• Members
  • 696 Δημοσιεύσεις
  • Μοντέλο:Golf5
Είναι αρκετά χοντροκομμένο αλλά απο ήχο πρεπει να ακούγεται 5 τετράγωνα ε?φαντάζομαι.πολύ θα ηθελα να ακουσω έστω κ ενα τραγουδακι των chemical brothers να παιζει. το πιο ωραίο ηχοσυστημα απο εμφανιση (δεν ξέρω απο επιδοσεις) είναι του Πάνου κ μετά πάει της Ντόριας. αναμένουμε να δούμε κ του decibel.:D

decibel

decibel

VWClub Member

• Members
  • 371 Δημοσιεύσεις
προς το παρων το ηδη υπαρχων δικο μου φαινεται στην υπογραφη μου. το αλλο μετα το πασχα. τωρα φτιαχνω πορτες. ελπιζω σε καμμια εβδομαδα να φτιαξω την κατασκευη πισω μαζι με τον μαραγκο μου μεχρι να βαφτουν τα doorpanel μου γιατι θελει πολυ δουλεια.

0 Μέλος(η) διαβάζουν το θέμα

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

VWClub.gr. Αυτός ο μη κερδοσκοπικός δικτυακός τόπος δεν ανήκει ούτε συσχετίζεται με τις εταιρείες VolksWagen (VW) ή Kosmocar Α.Ε.
Όλα τα σήματα, λογότυπα και κατατεθέντα σχέδια αποτελούν ιδιοκτησία των αντίστοιχων νόμιμων δημιουργών τους.

VWClub.gr. This non commercial web site is not affiliated or related in any way with the VolksWagen (VW) company or Kosmocar S.A.
All signs, logos and trademarks are property of their respective owner.