Jump to content
archery

Νανοτεχνολογία! Για την προστασία του αυτοκινήτου

Recommended Posts

"Παιδιά Τώρα με την Νανοτεχνολογία πολλά προβλήματα λύνονται! http://gr.percenta.com Εγώ προσωπικά με το που πάρω το καινούργιο μου θα παραγγείλω όλα όσα χρειάζεται για προστασία, σε χρώμα, τζάμια & καθρέφτες,

πλαστικά, ζάντες, λάστιχα, ύφασμα, και πολλά άλλα. Έχετε δει ποτέ F1 μετά από 70-75 γύρους να έχει πιάσει τίποτα επάνω? Ή γυαλίζει λες και τα πλύνανε εκείνη την στιγμή??? ;):)"

Edited by archery
Link to comment
Share on other sites

ναι οκ... οταν μαθεις κοστος ομως... θα αγορασεις ακομα ενα ιδιο αυτ/το...

Φίλε μου το κόστος το ξέρω γιατί τους ρώτησα και μου έστειλαν τιμοκατάλογο. Ενδεικτικά θα σου πω ότι για την σφράγιση και προστασία του χρώματος, των τζαμιών των καθισμάτων, του ταμπλό, των ελαστικών, ζαντών, κλιματισμού, αντιθρομβωτικό καθρεφτών και γενικά όλου του αυτοκινήτου, μαζί με κάτι πανάκια σφουγγαράκια, κ.λ.π. θα μου στοιχίσει 305€. Αν εσύ το λες ακριβό για να προστατέψεις την περιουσία σου τότε, ναι εγώ θα τα χρησιμοποιήσω! tongue.giftongue.giftongue.gif

Υ.Γ. Απορώ με τις αντιπροσωπείες πως και δεν έχουν αυτά τα προϊόντα ώστε να τα βρίσκουμε ποιο άνετα και όχι να τραβάμε Γολγοθά για να τα βρούμε! Προσωπικά έψαχνα πολύ καιρό για να βρω να παραγγείλω, τελικά τα κατάφερα.

Link to comment
Share on other sites

Ναι κι αυτές οι πίστες της F1 όλο χώμα και πέτρες είναι φαντάσου να ήταν και καθαρές.....

Αν παρακολουθούσες F1 θα καταλάβαινες πολλά! Και όταν λέω παρακολουθούσες δεν εννοώ απλά να βλέπεις ποιος θα βγεί πρώτος.

Θα σου αναφέρω μερικές πίστες και τις ιδιετερότητες της.

Albert Park Australia: Μέσα στο καντρικό πάρκο τους που συμαίνει πολλά μα πολλά μιγάκια, κουνούπια κ.λ.π. Είδες κάτι να έχουν ποιάσει???

Sepang Malaysia: Μέσα στην μέση τις ερήμου και φέτος ειδικά, για να μη σε πάω ποιο παλιά αν πρόσεξες η πίστα ήταν γεμάτο άμμο από αμοθύελες!

Sakhir Arabia: Επείσης μέσα στην έρημο!

Hockenheim Ring Germany: Μέσα στο Πάρκο επείσης με λογής έντομα!

Hungaroring: Το λέει η ίδια η λέξη Ουγγαρίας, επείσης,

Spa: Βέλγιο! Να μη γράφω τα ίδια και όλες γενικά οι πίστες μπορεί να μη είναι σκονισμένες κατά την άποψή σου αλλά βάλε όλα τα υπόλοιπα στοιχεία και τότε θα καταλάβεις! tongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου το κόστος το ξέρω γιατί τους ρώτησα και μου έστειλαν τιμοκατάλογο. Ενδεικτικά θα σου πω ότι για την σφράγιση και προστασία του χρώματος, των τζαμιών των καθισμάτων, του ταμπλό, των ελαστικών, ζαντών, κλιματισμού, αντιθρομβωτικό καθρεφτών και γενικά όλου του αυτοκινήτου, μαζί με κάτι πανάκια σφουγγαράκια, κ.λ.π. θα μου στοιχίσει 305¤. Αν εσύ το λες ακριβό για να προστατέψεις την περιουσία σου τότε, ναι εγώ θα τα χρησιμοποιήσω! tongue.giftongue.giftongue.gif

Υ.Γ. Απορώ με τις αντιπροσωπείες πως και δεν έχουν αυτά τα προϊόντα ώστε να τα βρίσκουμε ποιο άνετα και όχι να τραβάμε Γολγοθά για να τα βρούμε! Προσωπικά έψαχνα πολύ καιρό για να βρω να παραγγείλω, τελικά τα κατάφερα.

Οποτε αναμενουμε τις εντυπωσεις σου.Ποτε περιπου θα παραλαβεις το σετ;

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι πότε θα παραλάβω το αυτοκίνητο για να το περάσω και όχι πότε θα παραλάβω το σετ! tongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Αν μπείτε μέσα στο λινκ που σας παρέθεσα θα δείτε κάποια βιντεάκια που έχει με τον τρόπο που τα τοποθετούν αλλά και πως αντιδρούν τα τζάμια σε κάποιες περιπτώσεις όπως βροχή και βρομόνερα!

Link to comment
Share on other sites

Guest Grouper_8L
Αν παρακολουθούσες F1 θα καταλάβαινες πολλά! Και όταν λέω παρακολουθούσες δεν εννοώ απλά να βλέπεις ποιος θα βγεί πρώτος.

Εννοείται πως δεν παρακολουθώ καθόλου. Μόνο καταλάθος αν το πετύχω με το ζάπινγκ. Είναι οι πιο ηλίθιοι αγώνες ταχύτητας οι πιο ακριβοί και οι πιο βαρετοί.

Παρ'όλα αυτά δεν με πείθεις tongue.gif . Γιατί από τις κάμερες ούτε τα κουνούπια θα δεις ούτε την σκόνη. Αν παρακολουθείς από κοντά τους αγώνες και τα αυτοκίνητα, αναθεωρώ.

Εντάξει θέμα προταιρεοτήτων είναι , εγώ προτιμώ να το σαπουνίζω (εγώ) το αμάξι πιο συχνά , και να δώσω αυτά τα λέφτα στην ασφαλιστική ας πούμε. Έτσι δεν προστατεύω την περιουσία μου? :mellow:

ΣΙΓΑ την Ferrari που θέλει και νανοτεχνολογία..... <_<

Link to comment
Share on other sites

prwAN000005007OTAobject_otaimage_im.gif Αυτές είναι γνώμες και γίνονται σεβαστές από όπου και αν προέρχονται!!! tongue.giftongue.gif
Link to comment
Share on other sites

από τις κάμερες ούτε τα κουνούπια θα δεις ούτε την σκόνη.

+1

Link to comment
Share on other sites

Παντως και μονο που τα ζουμια των εντομων θα φευγουν πιο ευκολα απο τη μασκα ειναι σωτηριο :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

εχει πολλα προιοντα στην αγορα που βγαζουν αυτα τα ζουμια! :)

Ναι εχω χρησιμοποιησει καποια αλλα δυστυχως δεν κανουν και ιδιαιτερη δουλεια με απτελεσμα μετα το πλυσιμο (οπου εχω επιμεινει με το σφουγγαρι) να αναγκαζομαι εκ νεου να προσπαθω να τα αφαιρεσω με αλλους τροπους

Link to comment
Share on other sites

Ναι εχω χρησιμοποιησει καποια αλλα δυστυχως δεν κανουν και ιδιαιτερη δουλεια με απτελεσμα μετα το πλυσιμο (οπου εχω επιμεινει με το σφουγγαρι) να αναγκαζομαι εκ νεου να προσπαθω να τα αφαιρεσω με αλλους τροπους

Αν μείνουν πολύ καιρό πάνω στο αυτοκίνητο, άστα... Προσωπικά χρησιμοποιώ το Meguiars, είναι καλό όμως δεν κάνει και θαύματα.

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς τα συγκεκριμένα δεν τα γνωρίζω. Και δεν ξέρω αν υπάρχει κάποιος εδώ στην Ελλάδα να συνεννοηθείς για το τι αποτελέσματα φέρνουν.

Link to comment
Share on other sites

Για μυγάκια και σκόνες δεν ξέρω αλλά τα ψυγεία τουλάχιστον είναι γεμάτα marbles. Φαίνονται ολοκάθαρα στους 3 πρώτους που παρκάρουν δίπλα στις κάμερες μετά τον αγώνα.

Κατά τ'άλλα εις αναμονή των εντυπώσεων σου. -_-

Link to comment
Share on other sites

Για μυγάκια και σκόνες δεν ξέρω αλλά τα ψυγεία τουλάχιστον είναι γεμάτα marbles. Φαίνονται ολοκάθαρα στους 3 πρώτους που παρκάρουν δίπλα στις κάμερες μετά τον αγώνα.

Κατά τ'άλλα εις αναμονή των εντυπώσεων σου. -_-

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.