Jump to content
activious

Weekly Day Out @ Λάρισα - 13/04/14 - 12:00

Recommended Posts

Η Ελληνική Αυτοκινητιστική και Αγωνιστική Λέσχη Φίλων και Κατόχων Volkswagen διοργανώνει την Κυριάκη 13/04/2014 και ώρα 12:00 συνάντηση για καφεδάκι στο γνώστο σημείο, στο mediamarkt που βρίσκεται στο Pantheon Plaza της Λάρισας.
Θα μας βρείτε στο παρκινγκ που βρίσκεται δεξιά κοιτώντας την κύρια είσοδο Pantheon Plaza.
 
Εκεί θα έχουμε την ευκαιρία οι παλιοί γνώριμοι να πούμε τα νέα μας και θα χαρούμε πολύ να γνωρίσουμε τα νέα μέλη της παρέας μας!
 
Να υπενθυμίσουμε τέλος πως σας περιμένουμε όλους στην παρέα μας, είτε είστε φίλοι-κάτοχοι αυτοκινήτων Volskwagen σε εργοστασιακή μορφή είτε βελτιωμένων.
Φυσικά όπως σε κάθε μας συνάντηση έτσι και σε αυτή μπορείτε να έρθετε μόνοι ή με την παρέα σας μια και οι συζητήσεις μας δεν περιορίζονται στο τομέα της αυτοκίνησης!
 
 σημειο προσυναντησης στο Βολο στις 11:00 στον περιφερειακο...μολις περασουμε τα φαναρια για μελλισιατικα....σταματαμε....στο ρευμα για Λαρισα....
 
~~~~
Συνδεθείτε μαζί μας στα κοινωνικά δίκτυα: ακολουθήστε μας στο icon-social_twitter.png | κάντε μας Like στο icon-social_facebook.png | δείτε μας στο icon-social_youtube.png
Σημαντικές σελίδες: Κάρτες Μέλους | Αγγελίες Αξεσουάρ | SmartPhones App
Τηλέφωνο επικοινωνίας: 6999 VWCLUB6999 892 58217:00 - 19:00

 
 
Υπενθυμίζουμε ότι αναζητούνται VIP μέλη που επιθυμούν να αναλάβουν την ευθύνη οργάνωσης των συναντήσεων. Δείτε πληροφορίες κάνοντας κλικ εδώ!
~~~~
 
 
Με εκτίμηση,
το Δ.Σ. του Hellenic VWClub.

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

Το Πράσινο Γερμανάκι θα ακολουθήσει το κομβόι εκτός απροόπτου βέβαια!!!

Link to comment
Share on other sites

Το Πράσινο Γερμανάκι θα ακολουθήσει το κομβόι εκτός απροόπτου βέβαια!!!

δε θελω τετοια!!  σας περιμενουμε. :clapping:

Link to comment
Share on other sites

θα κυνηγησω να ερθω μπορει και με παρεα.οταν θα ανεβω ιωαννινα θ αρωτησω τα υπολοιπα μελη αν θελει καποιος να κατεβει παρεα...

Link to comment
Share on other sites

θα ειμαι 100% στην ΩΡΑΙΑ παρεα μας!!! τα λεμε την κυριακη ... ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

θα κυνηγησω να ερθω μπορει και με παρεα.οταν θα ανεβω ιωαννινα θ αρωτησω τα υπολοιπα μελη αν θελει καποιος να κατεβει παρεα...

αν τα καταφερεις,θα χαρουμε να τα πουμε απο κοντα...

 

αντε μετα απο καιρο 8α ειμαι εκει.ενα αυτοκολιτακι αν ειναι ευκολο.. :)

8P

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ανεβαινω κ εγω απο Κρήτη κ Κυριακη θα ειμαι Λάρισα.Υπολογιζω γυρω στις 11 να φτασω,αν σας προλαβω ισως ερθω κ εγω στη συναντηση

Link to comment
Share on other sites

που θα βρουμε κανα πλυντο μονος σου αυτοεξυπηρετηση την κυριακη να πλυνουμε απο τ αμυγακια που θα εχει φαει..οεο?

Link to comment
Share on other sites

KΛΑΙΩ :lol:

που θα βρουμε κανα πλυντο μονος σου αυτοεξυπηρετηση την κυριακη να πλυνουμε απο τ αμυγακια που θα εχει φαει..οεο?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

http://www.vrisko.gr/details/0d2fcadc775037471i2hc21a377a41_a?what=%CE%9A%CE%B1%CE%B8%CE%B1%CF%81%CE%B9%CF%83%CE%BC%CF%8C%CF%82%20%CE%A0%CE%BB%CF%85%CE%BD%CF%84%CE%AE%CF%81%CE%B9%CE%B1%20%CE%91%CF%85%CF%84%CE%BF%CE%BA%CE%B9%CE%BD%CE%AE%CF%84%CF%89%CE%BD&where=%CE%9B%CE%AC%CF%81%CE%B9%CF%83%CE%B1%20%CE%9B%CE%91%CE%A1%CE%99%CE%A3%CE%91%CE%A3

Αυτο ειναι καλο πλυντήριο αυτοκινητων (5' απο τα Pantheon που ειναι το σημειο συναντησης) .Δεν ξερω αν ειναι ανοιχτο την Κυριακή (ειναι και Κυριακή των Βαϊων) 
 

Edited by kOrMi-6
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

που θα βρουμε κανα πλυντο μονος σου αυτοεξυπηρετηση την κυριακη να πλυνουμε απο τ αμυγακια που θα εχει φαει..οεο?

 

 

θα ερθεις???

αν ναι στειλε μου σε παρακαλω το κινητο σου να σε παρω να σου πω κατι που θελω...

Link to comment
Share on other sites

Υπολογίζω γύρω στη 1 να περνάω από Λάρισα. Ψήνομαι για μια παράκαμψη για καφεδάκι μαζί σας.


θα κυνηγησω να ερθω μπορει και με παρεα.οταν θα ανεβω ιωαννινα θ αρωτησω τα υπολοιπα μελη αν θελει καποιος να κατεβει παρεα...

Ωραία εσύ θα ανεβαίνεις  στα Ιωάννινα κι εγώ θα κατεβαίνω από τα Ιωάννινα. Ραντεβού στη Λάρισα (και χάνω και την συνάντηση της Θεσσαλονίκης)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχ αφου θα βρεθουμε παλι  καλα.+1 μελος ακομη μαζι μου

Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

σκ@τα και αποσκ@τα....

 

επαθα λαστιχο...υπαρχει περιπτωση να ερθω λιγο πιο μετα αυριο...

 

θα προσπαθησω να το φτιαξω το πρωι...καποιον θα βρω...

 

αν δεν εχω ερθει την ωρα που θα πατε για καφε τοτε μην φυγετε απο το pantheon plaza...εκει θα παμε στην γνωστη καφετερια...

Link to comment
Share on other sites

οποιος εχει vcds vagcom και μπορει να το φερει ας τοφερει αυριο μαζι του στο καφε γιατι μου βγαλε θεμα σαββατιατικα και δεν εχω την υπομονη να ερθει η δευτερα για να ξερω τι ειναι.μια διαγνωση θελω νακανω να δω τι θα βγαλει..το καλωδιακι μου τα παιξε εμενα

 

 

να βαλεις ρεζερβα!!!!!!!!!και να ερθεις!!!

Edited by quicksilver
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

σκ@τα και αποσκ@τα....

 

επαθα λαστιχο...υπαρχει περιπτωση να ερθω λιγο πιο μετα αυριο...

 

θα προσπαθησω να το φτιαξω το πρωι...καποιον θα βρω...

 

αν δεν εχω ερθει την ωρα που θα πατε για καφε τοτε μην φυγετε απο το pantheon plaza...εκει θα παμε στην γνωστη καφετερια...

σε περιμενουμε. ρεζερβα και ελα. τωρα βρεθηκε?  :no:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.