Jump to content
Guest Stoilas

Μάσκα

Recommended Posts

Guest Stoilas

yetkin0sk.th.jpg silver5nn.th.jpg kamei6ta.th.jpg jegrille1nk.th.jpg caracterefront0mr.th.jpg badglessgrille0ie.th.jpg

- Ποιά προτιμάτε? Παρακαλώ επικεντρώστε την άποψή σας ΜΟΝΟ στη μάσκα και όχι σε τυχόν προφυλακτήρες κτλ που μπορεί να φαίνονται στη φωτογραφία.

- Παρακαλώ μείνετε στο θέμα που έχει ο τίτλος και ΜΟΝΟ

- Αν έχετε και άλλες φωτογραφίες από ΑΛΛΕΣ μάσκες παρακαλώ ποστάρετε κάποια φωτογραφία και πείτε μας μάρκα και πού τη βρίσκουμε αν γνωρίζετε.

Edited by Stoilas
Link to comment
Share on other sites

Χαλαρα ψηφιζω την δευτερη. Δειχνει το αμαξι πιο wild, ετοιμο να σε καταπιει...... Ο φοβος και ο τρομος του καθρεφτη του μπροστινου μας.....

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω φτιάξει την ήδη υπάρχουσα μάσκα μου σαν αυτήν της ABT (1η φωτό) μόνο που την έχω βάψει στο χρώμα του αμαξιού.

Η 2η έχει μόνο νίκελ στους αεραγωγούς, ή είναι διαφορετική??

Της je design είναι ωραία, αλλά θέλει και τα φρυδάκια για να γίνει πιο extreme. Αν βάλεις αυτήν σίγουρα θα ξεχωρίζεις από τα υπόλοιπα πολάκια :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian

εμενα μ αρεσει της je design καμια επαφη με τις αλλες σιγα η μια εχει βγαλει το σημα κ η αλλη εχει βαψει τις γρυλιες καλα για την abt τη 3 κ τη 5 ειναι αθλιες!γνωμη μου

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου Κωστα η 3η μασκα ειναι της kamei και στηχιζει ουτε λιγο ουτε πολυ 250€.

εγω σου εστειλα μια φωτο απο το car μου με την καινουρια μασκα μου, πιστευω να την πηρες. Αν θελεις περνα την στο topic να την δουμε. Η δικια μου ειναι ανακατασκευη της μαμισιας. κοπηκαν οι γριλιες και το σημα και επειδη αφησε κενα καλυφθηκαν με πλαστικο και οχι με ποληεστερα για να μην σκασει. Αυτη η μετατροπη μου στοιχισε γυρω στα 100€ και το εκανα ετσι γιατι την τυποποιημενη μπορει να την παρει ο οποιοσδηποτε, ενω με μια χειροποιητα φτιαγμενη μασκα που δεν ειναι παραγωγης ξεχωριζει το car.

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas
εμενα μ αρεσει της je design καμια επαφη με τις αλλες σιγα η μια εχει βγαλει το σημα κ η αλλη εχει βαψει τις γρυλιες καλα για την abt τη 3 κ τη 5 ειναι αθλιες!γνωμη μου

Η δεύτερη που έχεις ποστάρει είναι της ABT που έχω βάλει κι εγώ. Η πρώτη και η τρίτη είναι της Zender και δεν πάει μόνη της αλλά μαζί με όλο τον προφυλακτήρα.

@Saris: Δημήτρη φωτό με τη μάσκα σου δεν έχω, στείλε μου σε παρακαλώ στο kstoilas@gmail.com για να δω και τα φανάρια σου...

Edited by Stoilas
Link to comment
Share on other sites

ΦΙΛΕ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΕΡΑΣΩ ΦΩΤΟ ΣΤΟΝ Η/Υ. ΣΟΥ ΣΤΛΕΛΝΩ ΜΙΑ ΦΩΤΟ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ. ΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΤΑ ΠΕΡΑΣΑ.ΟΤΑΝ ΤΑ ΠΕΡΑΣΩ ΘΑ ΣΟΥ ΣΤΕΙΛΩ ΦΩΤΟ. ΤΟ ΑΡΓΟΤΕΡΟ ΜΕΧΡΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΤΑ ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια αν και δεν εχω 9n προτιμαω την μασκα τησ KAMEI kai της MATTIG!!!!Οι καλυτερες....βεβαια η kamei ειναι και σιδερενια την φορω στο 6n2 μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas
Εγώ έχω φτιάξει την ήδη υπάρχουσα μάσκα μου σαν αυτήν της ABT (1η φωτό) μόνο που την έχω βάψει στο χρώμα του αμαξιού.

Η 2η έχει μόνο νίκελ στους αεραγωγούς, ή είναι διαφορετική??

Της je design είναι ωραία, αλλά θέλει και τα φρυδάκια για να γίνει πιο extreme. Αν βάλεις αυτήν σίγουρα θα ξεχωρίζεις από τα υπόλοιπα πολάκια  :blink:

Bear ανέβασέ μας καμιά φωτογραφία από τη δικιά σου να δούμε κι εμείς πώς την έχεις κάνει. Γίνεται εύκολα?

Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian

βεβαια εχουμε κ τη μασκα που κανει ο τσαουσης κ ειναι με μεγαλη γρυλια σε στυλ audi κ ειναι αυτη που θελω να βαλω αλλα δε βρισκω ουτε τιμη ουτε φωτο να σας δειξω

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas

Αυτό το Σ/Κ ένα παιδί από τουρκία θα κάνει στη μαμά μάκσα μία μετατροπούλα. Θα μου στείλει φωτογραφίες και θα ποστάρω. Αν μου αρέσει ίσως το κάνω κι εγώ...

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το Σ/Κ ένα παιδί από τουρκία θα κάνει στη μαμά μάκσα μία μετατροπούλα. Θα μου στείλει φωτογραφίες και θα ποστάρω. Αν μου αρέσει ίσως το κάνω κι εγώ...

ΟΧΙ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΕΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΤΟΥΡΚΟΥΣ !

Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian
Προτιμω της Je Design.

Κωστα μεχρι Δευτερα θα δεις την δικια μου νεα εμφανιση στην μασκα

δωσε κ σε μας τα φτωχαδακια!!!!!! :D:D

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas
Να την. Γίνεται σχετικά εύκολα αν και εμένα με ταλαιπώρησε ο μάστορας μέχρι να την φτιάξει...

Πολύ ωραία! Sorry δεν την είχα δει

ΤΙ ΕΓΙΝΕΡΕ ΚΩΣΤΑ ΤΗΝ ΠΗΡΕΣ ΤΗΝ ΦΩΤΟ ΤΕΛΙΚΑ;

image189ad.jpg

ΟΧΙ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΕΣ ΜΕ ΤΟΥΣ ΤΟΥΡΚΟΥΣ !

Ξεκόλλα, σε έχει επειρεάσει ο στρατός μάλλον, δεν αξίζει να σου κάνουν πλύση εγκεφάλου

Προτιμω της Je Design.

Κωστα μεχρι Δευτερα θα δεις την δικια μου νεα εμφανιση στην μασκα

Waiting...

Link to comment
Share on other sites

Ξεκόλλα, σε έχει επειρεάσει ο στρατός μάλλον, δεν αξίζει να σου κάνουν πλύση εγκεφάλου

αν κάπως επηρρεάζεσαι όταν πας στρατό είναι αρνητικά(προς την άλλη κατεύθυνση) γι'αυτό το θέμα, λόγω της πίεσης(...).

οπότε άσ'το

Link to comment
Share on other sites

Guest mouzakinio

Εγω παντως παρηγγειλα την τελευταια με τις γρυλιες.Μολις βαφτει και μαυρη θα δειξει παρα πολυ.Στη φωτο ειναι αβαφτη και πανω σε ασημι αμαξι και ειναι ενα χαλι.Την ειδα σε μαυρο και επαθα πλακα.Ειναι και φθηνη.60 ευρω.Ο λουης βεβαια την εχει 117 ευρω.Δεν λεει.

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas

Γύρω στα 60 πρέπει να έχει. Πάρε τηλέφωνο στον stex να σου πει ακριβώς την τιιμή της. Νομίζω την φέρνει!!

Εγώ και ο mayh3m τελικά θα κάνουμε στον AUTOPAINTER την μοντιφιά που έχει κάνει ο Bear. Θα σας πούμε εντυπώσεις!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.