Jump to content
stavgeor

Γρατζουνιές και βαθουλώματα

Recommended Posts

Το CHIPS AWAY ειναι παρα μα παρα πολυ ακριβω για αυτο που κανει. (ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΠΑΝΤΑ) Ρωτησα για το πισω φτερο που εχει βαθουλωμα και εχει φυγει λιγο το χρωμα και για την πορτα του συνοδηγου που εχει ΜΕΓΑΛΕΣ χαρακες (απο κατι *μη επιτρεπόμενη λέξη*ενα) τεσπα. βαψιμο και και τα σχετικα 550 ευρω! Πηγα στην αντιπροσωπια, για το ιδιο πραγμα 400 ευρω, και πιστευω καλυτερα στην αντιπροσωπια.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα πάω μέσα στην εβδομάδα να φτίαξω 2 μικρά βαθουλώματα στην πόρτα και το πίσω φτερό. Η πόρτα πάει για βάψιμο γιατί είναι πάνω στο νέυρο και στο φτερό απλά ίσιωμα από μέσα. Συν κάτι πολύ μικρές γρατζουνίτσες στο πίσω φτερό + προφυλαχτήρα μπροστά, όλα αυτά μαζί 150 Ευρώ. Και το χρώμα με κωδικό από την αντιπροσωπία για να μην έχει διαφορά. Καλά δεν είναι? Δεν εχο ξαναπάει σε φανοποιό κ γι αυτό ρωτάω...

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας.Αν και νέο μέλος θέλω να αναφέρω την εξαιρετική δουλειά που κάνουν τα παιδιά στο ChipsAway,www.chipsaway.gr στο Μοσχάτο.Πρόσφατα μου χάραξαν το νέο μου Golf Sportline και έκαναν εξαιρετική δουλειά αφού δεν φαίνεται τίποτα.Μάλιστα εξασφάλισα 10% έκπτωση στα μέλη του Club αναφέροντας το όνομα του και ζητώντας τον κ.Δημήτρη.

Με την ευκαιρία μπορούμε να εξασφαλίσουμε προσφορές αφιλοκερδώς στα μέλη?Πχ ενδιάφερομαι για σπόιλερ,ελατήρια,ηχοσυστήματα,μεμβράνες κτλπ.

Ευχαριστώ.

Σταύρος

ΔΕ ΞΕΡΩ ΓΙΑ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΓΑΛΑΤΣΙ ΣΤΟ PAINT BULL ΣΤΗ ΠΡΩΤΟΠΑΠΑΔΑΚΗ ΚΑΙ ΕΜΕΙΝΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΗ!!!!!!!ΚΑΙ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΦΟΒΕΡΕΣ ΤΙΜΕΣ ΚΑΙ ΔΩΡΟ!!!!!!! ΕΚΕΙ ΕΦΤΙΑΞΑ ΧΑΡΑΚΕΣ,ΕΒΑΛΑ ΦΙΜΕ,ΕΚΑΝΑ ΒΙΟΛΟΓΙΚΟ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΔΩΡΟ ΓΥΑΛΙΣΜΑ-ΚΕΡΩΜΑ!!! ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΕΙΝΑΙ ΦΟΒΕΡΟ!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Mηπως το εν λογω καταστημα εχει γινει λιγο φαρμακι τωρα πια?

Πηγα για βεντουζα βαψιμο (τοπικο) σε γδαρσιμο απο πισω πορτα corsa και ζητησε 220Ε

Για κανενα λογο... (στην προτοπαπαδακη τουλαχιστον)

Πηγα για γρατζουνιες στον μπροστα προφηλακτηρα/γδαρσιματα και μικροβαθουλοματα και μου πηρε 120euro που αλλος θα το εκανε ολικο απο 150 και πανω στην καλητερη...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.