Jump to content
sarris

φιλτρο μεσα στο φιλτροκουτιο η' σκουπα για Gti

Recommended Posts

παιδια αν θελετε πουλαω εγω ενα με 50 ευρω και ουτε 200κμ πανω του..

Προφανως για να το βγαλω στα 200κ καποιος λογος υπηρχε..

το φιλτρο εχει ενα κοματι λαστιχο το οποιο μπλοκαρει την εισαγωγη αερα στο μαμα φιλτροκουτι..

δεν μπορεω να το εξηγησω με λογια πρεπει να δειτε πωςε ειναι το μαμα και πως ειναι τα κn kai ta BMC...

Αυτο ισχυει και με το panel που χρησιμοποιει το carbonio?

Ξερει καποιος να πει?

Link to comment
Share on other sites

Ρίξε μια ματιά και σ' αυτό:

vw_golf5_jetta.jpg

http://www.gruppemeurope.com/

Η εταιρεία είναι ΚΟΡΥΦΑΙΑ. Όσοι έχουν ασχοληθεί έστω και λίγο με βελτιώσεις σε E46 M3 θα το επιβεβαιώσουν.

Υπάρχει και ελληνική εταιρεία που τις έχει αντιγράψει. Δε θυμάμαι το site τους όμως...

Link to comment
Share on other sites

Ρίξε μια ματιά και σ' αυτό:

vw_golf5_jetta.jpg

http://www.gruppemeurope.com/

Η εταιρεία είναι ΚΟΡΥΦΑΙΑ. Όσοι έχουν ασχοληθεί έστω και λίγο με βελτιώσεις σε E46 M3 θα το επιβεβαιώσουν.

Υπάρχει και ελληνική εταιρεία που τις έχει αντιγράψει. Δε θυμάμαι το site τους όμως...

Ο τριποτσέρης ή Trip Team

Η αυθεντική έχει γύρω στα 550....

Link to comment
Share on other sites

Να κανω μια ερωτηση που παει λιγο σε παλιοτερες απαντησεις?Σε 18Τ ισχυει αυτο που λετε για τα pre factory oiled φιλτρα οπως το k&n οτι παιζει να κανουν προβλημα μακροχρονια η οχι?Ο ενας λεει βαλτε το ο αλλος οχι ... :)

Link to comment
Share on other sites

για το GT υπαρχει κατι που να κανει δουλεια?εγω τωρα εχω ενα φιλτρο ελευθερας της GREEN μεσα στον παπα.υπαρχει κατι καλυτερο?

Link to comment
Share on other sites

για το GT υπαρχει κατι που να κανει δουλεια?εγω τωρα εχω ενα φιλτρο ελευθερας της GREEN μεσα στον παπα.υπαρχει κατι καλυτερο?

Eχουμε βαλει πολλοι εισαγωγη!Για μενα μια τυπου v-flow,newspeed ειναι η καλυτερη λυση!

Link to comment
Share on other sites

το v-flow που μπορουμε να το παρουμε απο εδω ελλαδα? το εχει βαλει καποιος και να εχει δυναμομετρησει το αμαξι του?

Link to comment
Share on other sites

παιδια γεια σας.θελω να αγορασω ενα φιλτρο για το GTI 5 μου.ειμαι αναμεσα σε κιτ K&Ν το CARDONIO η ενα πανελ της Κ&N.ποιο αξιζει τα λεφτα του και οι αποδοσεις που λενε ειναι πραγματικες? 15ps για το κιτ της κ&n 8 για το cardonio και 3 για το πανελ.ολα αυτα με ενα προγραμμα της apr.αν καποιος ξερει κατι αλλο ας μου πει ευχαριστω εκ των προτερων.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.