Jump to content
gargas101ps

Τεμπέλης Σε Polo

Recommended Posts

Εχω φιλο που ψηνεται με 9Ν...Αν κανετε παραγγελια πειτε, να τον ειδοποιησω...Μπαινει ελαχιστα, και πρεπει εγω να κοιταω...

Καλο Κωστα, πολυ καλο αυτο που βρηκες... :baby:

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδες, ειμαι καινουριος στο club, ειμαι κολλητος του Mike....  ^_^

Παιζει καμια κινητοποιηση για αγορα τεμπελη...? Ψηνομαι τρελα...  :lol:

Καλώς ήρθες στο club. Αν θέλεις γράψε μας λίγα πράγματα για εσένα εδώ. Χλωμό φίλε μου. Από όσο γνωρίζω. Βάλτον στην αντιπροσωπεία που τον έβαλε ο Μιχάλης. Ακριβώς αλλά έχεις το κεφάλι σου ύσηχο και το αποτέλεσμα άπαιχτο από όλες τις απόψεις. Εκτος αν βρεις κάτι από Ebay και στο τοποθετήσουν εδώ. ;)

Edited by Σπύρος
Link to comment
Share on other sites

Σπυρο αυτο που λες, δεν ισχυει, γιατι πολυ απλα εργοστασιακα δεν προβλεποταν ποτε υποβραχιονιο για το 9Ν οποτε δεν υπαρχει κατι να σου τοποθετησουν στην αντιπροσωπεια, οπως υπηρχε σε εμενα, σαν εξτρα... :(

Αρα αναγκαστικα παμε για κατι aftermarket. Πρεπει ν μιλησουν τα φιντανια του e-bay.... Πού ειναι το μεγαλο ατομο του forum....?

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδες, ειμαι καινουριος στο club, ειμαι κολλητος του Mike....  :(

Παιζει καμια κινητοποιηση για αγορα τεμπελη...? Ψηνομαι τρελα...  :thumbsup:

Mονο τον Μιke ξερεις δηλαδη?????? Θες να τα παρω τωρα δηλαδη??? new_killpc.gif:D:lol:tongue.gifnew_killpc.gif

Καλως ηρθες Γιωργακη. ;) Λοιπον επειδη μιλησαμε και στο τηλεφωνο πριν καμμια ωρα, μαθε ποσο εχει ο τεμπελης στο μαγαζι που ρωτησες, βαλε και καμμια φωτο αν βρεις, μπας και προχωρησει η δουλεια :)

Link to comment
Share on other sites

Χεχε,εννοειται πως οχι, ξερει και εσενα βεβαια Νικολα... :(

Επειδη μαζι πηγαμε χτες στο μαγαζι αυτο, που εχει και καλες τιμες γενικοτερα, ειχε κατι υποβραχιονια της KAMEI, και θα εβλεπε τιμες για Polo 9N και θα μας πει σημερα.

Παντως υποψιαζομαι τσουχτερα...

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον παιδια επικοινωνησα με το μαγαζι που πηγα χθεσ να ρωτησω για τεμπελη.Μου ειπε για εναν της ΚΑΜΕI πολυ καλη κατασκευη με σιδερενιες βασεις.Παει πανω κατω και μπρος πισω.Φυσικα ανοιγει κιολας.Με λιγα λογια κανει τα...παντα οπωσ μια.....γκομενααααααα..χε!Ακουστε και τιμη.........170 λαχταριστα ευρω...Υπερβολικα πολλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλαααααααααααααα εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε?

Link to comment
Share on other sites

Toν τεμπελη που εχει στο ebay το μαγαζι τον εχει 100 ευρω.Αλλα αυτοσ μονο ανοιγει.μενει συνεχως σταθερος στο ιδιο σημειο.Επισης επειδη ειναι πλαστικος παιζει προβλημα για τριγμους.. rocket.gif

Link to comment
Share on other sites

Απο παζαρι του το εριξε απο τα 180 στα 170 ευρω...πιο κατω λιγακι δυσκολα....

Παντως αν ειναι να βαλετε, καλυτερα αυτον που δεν ειναι μονιμος, γιατι πιστεψε με, υπαρχουν στιγμες που ΔΕΝ τον θες τον τεμπελη... :D

Link to comment
Share on other sites

Απο παζαρι του το εριξε απο τα 180 στα 170 ευρω...πιο κατω λιγακι δυσκολα....

Παντως αν ειναι να βαλετε, καλυτερα αυτον που δεν ειναι μονιμος, γιατι πιστεψε με, υπαρχουν στιγμες που ΔΕΝ τον θες τον τεμπελη... :D

Και ο δικός σου έτσι είναι ή εσύ έχεις τον μόνιμο???

Link to comment
Share on other sites

Εμενα δεν εχει καμια σχεση με κανενα απο αυτα. Ειναι εργοστασιακο. Εχω παραθεσει φωτογραφιες αλλωστε στο καταλληλο θεμα, στα θεματα του golf.

Υποβραχιονιο σε Golf V

Link to comment
Share on other sites

Μα το υποβραχιονιο, αυτο ειναι...Τεμπελης....Απλα εγω εβαλα το εργοστασιακο, που ειναι καπως αλλιως...Αν εχεις δει Passat με υποβραχιονιο ετσι ειναι. Στο θεμα που σε παρεπεμψα πριν, εχει και φωτο.

Link to comment
Share on other sites

Μα το υποβραχιονιο, αυτο ειναι...Τεμπελης....Απλα εγω εβαλα το εργοστασιακο, που ειναι καπως αλλιως...Αν εχεις δει Passat με υποβραχιονιο ετσι ειναι. Στο θεμα που σε παρεπεμψα πριν, εχει και φωτο.

Ναι τις είδα.

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μανο τον ειδα το τεμπελη των 170..σημερα πηγα απο εκει.Πολυ καλη κατασκευη,Βεβαια αν ψηθουν και αλλοι μπορει να σηκωνει και ακομα λιγα παζαρια...Υ.Γ.Θα παρακλεσω τον αγαπητο μικe να μην απαντα σε ερωτησεις που αφορουν εμενα.

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ

ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ VWΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ!

ΠΑΙΖΕΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΝΕΝΑ GOUP BUY ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΟΛΥΠΟΘΗΤΟ ΤΕΜΠΕΛΑΚΟ; ΜΕΧΡΙ ΤΕΝΟΝΤΙΤΗΔΑ ΕΠΑΘΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΟΥ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΟ ΧΕΡΙ ΜΟΥ...ΑΦΙΣΤΕ ΠΟΥ ΛΕΡΩΝΩ ΤΟ ΚΑΘΙΣΜΑ ΤΟΥ ΣΥΝΟΔΗΓΟΥ....:D

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω τι λετε αλλα επειδη εχω οδηγησει car με τεμπελη ειναι χλιδα αλλο φρουτο μεγαλη κ@υλ@. Λεει και σε ξεκουραζει υπερβολικα. Ειναι απο τις πολυ καλες μοντιφες που εχουν βγαλει τα εργοστασια. Κανονιστε κανενα groupbuys μηπως εχουμε καλυτερη τιμουλα!!!

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε παιδια αντε ενα Group Buy Να με σωσετε και μενα τον καημενο γιατι ειμαι ετοιμοσ να παω την αλλα βδομαδα να σκασω 170 για να τον βαλω.

Link to comment
Share on other sites

Το πηρα αποφαση.Αυριο παω να βαλω τον πολυποθητο τεμπελακο.Της ΚΑΜΕΙ.155 θα σκασω.Βεβαια αρκετουτσικα αλλα τι να κανω εφοσον δε γινεται Group Buy ;):thumbsup::lol: ..

Edited by polistas
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.