Jump to content
gargas101ps

Τεμπέλης Σε Polo

Recommended Posts

Guest super sayian

επειδη λογικα στο ebay αυτα τα προιοντα ειναι με το τι πωλειται τοτε ισως να μην υπαρχει κατι αυτη τη στιγμη

Link to comment
Share on other sites

Αν οργανωθεί Group Buy είμαι και γω μέσα. Το έβαλα και στην κατηγορία Golf αλλά δεν είδα ενδιαφέρον...

Το ψάχνω εδώ και καιρό και βλέπω ότι καλύτερη λύση είναι μια replica του εργοστασιακού αφού η διαφορά στην τιμή είναι απλά τεράστια. Είδα και της ΚΑΜΕΙ αλλά δεν μου αρέσει καθόλου η κατασκευή του με τα σίδερα αυτά πίσω!

Αν ενδιαφέρεστε πολλά άτομα αξίζει να βρούμε από e-bay και να μοιραστούμε τα έξοδα αποστολής. Αυτά από μένα...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά και γω ένα τεμπέλη έψαχνα για καιρό κ τελικά μια μέρα ψωνίζοντας στο ΜΑΚΡΟ είδα τυχαία worthy.gif ένα τεμπέλη με 15¤-ποτηροθή/τασακι μπρος-πίσω και ανοιγόμενο ντουλαπάκι.. για την τοποθέτηση χρειάζεται μόνο ένα ηλεκτρικό σταυροκατσάβιδο κ ΠΡΟΜΕΛΕΤΗ για την ακριβή τοποθέτηση του για να μην γίνουν πολλές "τρύπες" knife.gif στο πλαστικό και για την εξισορρόπηση στην άνεση του χεριού κ στο τράβηγμα του χειρόφρενου! Στις αλλαγές πάντως νιώθω σαν ταξιτζής. ;)

Και ξέχασα να πώ πως το μόνο που με ανύσηχεί ειναι οτι η πρόσβαση στα κλιπ της ζώνης ασφαλέιας που για να κουμπώσει/ξεκουμπώσει χρειάζετε πλέων "μανούβρες" σε σχέση με πρίν που το χέρι πήγαινε με τον.. "αυτόματο πιλότο"

τα δυο θεματα συγχωνετηκαν σε ενα

Ποσο καιρο τον εχεις τοποθετημενο? Εγω εβαλα τον ιδιο και εζησε μολις 1,5 μηνα καθως τα κλιπς που εχει για να στηριζεται στις βασεις του ειναι κακοκατασκευη και σπανε.... thumbsdown.gif

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πριν από μερικές μέρες παρήγγειλα από EBAY το υποβραχιόνιο της photo και περιμένω όπου νά'ναι να έρθει. Το έχει κανένας σας; Αν ναι ακούω απόψεις.

Arxika sorry gia ta greeklish alla eimai eksoteriko kai to PC den exei ellinika.

Prin fygo elava apo Hong Kong meso Ebay to ypovraxionio tis photo. 25 Euros kai alla tosa gia ta metaforika peripou.

To mono pou prolava itan na to valo apla xoris vidomata klp gia to mati kai na do pos tairiazei.

Loipon to apotelesma itan kalytero apo oti perimena.

To Polaki deixnei super, idios an to vlepeis apo to piso kathisma nomizeis oti eisai se megalytero kai fysika akrivotero aytikinito.

Exo parei to mayro xroma me to derma. Denei me to mayro plastiko tou Polo kai den diaferei kai poly.

Apo thema kataskeyis to mpratso einai arketa kalo.

Ayto pou ypoleipetai einai i vasi i opoia den deixnei kai toso stivari kai kata ti gnomi mou thelei kapoiou eidous enisxysi sto simeio tis vidas tou mpratsou esoterika gia apofygi zimias apo entoni piesi.

Episeis diatiro epifylakseis gia to teliko montarisma os pros ti stetherotita. Oi dyo vidoules sto piso meros pou tha piasoun sti moketa den einai kai oti kalytero tha elega.

Krima giati kata ta alla nomizo oti to ypovraxionio ayto einai to pio oraio apo osa exo dei mexri tora.

Armrest_Polo.bmp

Link to comment
Share on other sites

Ποσο καιρο τον εχεις τοποθετημενο? Εγω εβαλα τον ιδιο και εζησε μολις 1,5 μηνα καθως τα κλιπς που εχει για να στηριζεται στις βασεις του ειναι κακοκατασκευη και σπανε.... thumbsdown.gif

Κοίτα, δεν είμαι και πολύ σίγουρος νομίζω γύρο στους 2,5 με 3 μήνες.. εξαρτάτε και την χρήση που του κάνεις!!(και το βάρος του αγκώνα σου tongue.gif ) Όταν θα έρθει και η ώρα του δικού μου να " new_killpc.gif παραδώσει" θα σε ενημερώσω!! ελπίζω να αργήσει!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια επειδη παρηγγειλα ενα μαυρο τεμπελη απο ebay αλλα κατα λαθος μου εστειλε 2 πουλαω τον ενα καμια 35αρα ευρω. Οποιος θελει ας μου πει. Ειναι μαυρος με μαυρο δερμα απο πανω.Σαν αυτον που ποσταρε ο Chatilas.

Link to comment
Share on other sites

Guest dubbeR_Stoilas
Παιδια επειδη παρηγγειλα ενα μαυρο τεμπελη απο ebay αλλα κατα λαθος μου εστειλε 2 πουλαω τον ενα καμια 35αρα ευρω. Οποιος θελει ας μου πει. Ειναι μαυρος με μαυρο δερμα απο πανω.Σαν αυτον που ποσταρε ο Chatilas.

Εγώ! Στείλε μου τα στοιχεία σου να έρθουμε σε επικοινωνία.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια επειδη παρηγγειλα ενα μαυρο τεμπελη απο ebay αλλα κατα λαθος μου εστειλε 2 πουλαω τον ενα καμια 35αρα ευρω. Οποιος θελει ας μου πει. Ειναι μαυρος με μαυρο δερμα απο πανω.Σαν αυτον που ποσταρε ο Chatilas.

¶ν γλιτώσει απο τα νύχια του stoilas το θέλω εγώ

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα

αυτη η πονεμενη ιστορια με τα POLO και τους τεμπελιδες μαλλον δεν θα τελειωσει ποτε.....

δεν μπορει καποιος να οργανωσει μια ομαδικη αγορα για αυτον τον ριμαδο-τεμπελακο?

ρωταω αν μπορει καποιος γιατι εμενα μου ειναι εντελως αδυνατο να ασχολιθω λογο χρονου...

thanks

Link to comment
Share on other sites

Πάντως και μονος σου να το παρεις απο Ebay, δεν νομιζω πως θα σου κοστίσει ακριβα. Εγώ π.χ. τον πήρα με γύρω στα 45ευρω σύνολο(μαζί με τα μεταφορικά).

Link to comment
Share on other sites

Πάντως και μονος σου να το παρεις απο Ebay, δεν νομιζω πως θα σου κοστίσει ακριβα. Εγώ π.χ. τον πήρα με γύρω στα 45ευρω σύνολο(μαζί με τα μεταφορικά).

δεν διαφωνω γνωριζω οτι ειναι φτηνος αλλα ο χρονος μου ειναι τοσο περιορισμενος που αδυνατω να ασχοληθω παρολο που το θελω αρκετα εως παρα πολυ. αν ειχα λιγο χρονο θα εκανα και ομαδικη αγορα δεν με απασχολει τοσο το κοστος!

αυτα τα ολιγα

Link to comment
Share on other sites

Εγω απο τις φωτος που ειδα φοβαμαι οτι θα ειναι αλλος χρωματικα απο τα πλαστικα...Αν δειτε στο ebay τη φωτογραφια που δειχνει το χειροφρενο αλλο χρωμα ειναι το χειροφρενο και αλλο το πλαισιο του τεμπελη.Μονο για αυτο το σκεφτομαι εγω να το παρω...

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα να δεις. Εμενα τα πλαστικα ειναι γκρι σκουρο, ενω ο τεμπελης ειναι μαυρος. Το θεμα ειναι ομως πως δεν φαινεται η διαφορα. Τουλαχιστον ετσι μου φαινεται εμενα. Αν θελετε να ανεβάζω και καμια φωτο να δειτε

Link to comment
Share on other sites

Sorry που αργω με τις φωτο αλλα το τελευταιο καιρο εχω ελλειψη σε φωτογραφικη μηχανη. Αλλα σε 2-3 μερες θα στειλω. Βεβαια εμενα ειναι μαυρο το πολο και του εχω και μαυρα καλυμματα στα καθισματα, οποτε ψιλοταιριαξε και δεν χτυπαει καθολου στο ματι

Edited by geopas
Link to comment
Share on other sites

Επιτελους μου επιστραφηκε η φωτογραφικη οποτε στελνω καποιες φωτο. Βεβαια σε ορισμενες επειδη εχει Flash φαινεται να γυαλιζει αλλα τι να κανουμε? δεν ειμαι και επαγγελματιας φωτογραφος.

p.s.Σε ολα τα Polo νομιζω πως ορισμενα πλαστικα ειναι μαυρα οπως το τιμονι, η κεντρικη κονσολα, οι αεραγωγοι, χερουλια στις πορτες, οποτε ταιριαζει(αποψη μου βεβαια).

post-1759-1185895540_thumb.jpg

post-1759-1185895558_thumb.jpg

post-1759-1185895569_thumb.jpg

post-1759-1185895580_thumb.jpg

post-1759-1185895586_thumb.jpg

Edited by geopas
Link to comment
Share on other sites

Τελικά τα κατάφερα!! Γλύτωσε απο τα νύχια του stoila και αυτή τη στιγμή βρίσκεται στα χεράκια μου!!

Αύριο πρωί πρωί θα τον τοποθετήσω!

Thanks a lot geopas!!!

Link to comment
Share on other sites

Τελικά τα κατάφερα!! Γλύτωσε απο τα νύχια του stoila και αυτή τη στιγμή βρίσκεται στα χεράκια μου!!

Αύριο πρωί πρωί θα τον τοποθετήσω!

Thanks a lot geopas!!!

Πείτε μας ρε παιδιά και τίποτα για την τοποθέτηση. Από τριξίματα πως φαίνεται;

Link to comment
Share on other sites

Τοποθέτηση = τίποτα κυριολεκτικά, ακόμα κι εγώ που δέν έχω ιδέα απο τέτοια πράγματα τον τοποθέτησα σε 10 λεπτά!

Απο εφαρμογή άψογος και απο τριξίματα άν τον δέσεις καλά στο εμπρός μέρος είναι λές και έχει ρίζες!

Και πάλι ευχαριστώ πολύ geopas!!

Link to comment
Share on other sites

βίδωμα θέλει ή κάθεται σε τίποτα δικές του βάσεις?

παρεπιπτόντως για όσους ενδιαφέρονται να ψωνίσουν από το ebay.de, ο τεμπέλης στα γερμανικά λέγεται "Mittelarmlehne"!!

κι εγώ καταλάθος το βρήκα και είπα να το μοιραστώ :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.