Jump to content
gargas101ps

Τεμπέλης Σε Polo

Recommended Posts

to koumpoma tou tempelh kostise 8 evro kai to evala monos mou.. oxi 70..

to koumpoma tou tempelh kostise 8 evro kai to evala monos mou.. oxi 70..

Καλησπέρα φίλε, από που το πήρες το πάνω μέρος (aka καπάκι, aka κούμπωμα) του τεμπέλη 8 ευρώ? thanks

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μπορείς μήπως να μου στείλεις link από που το παρήγγειλες? γιατί από αντιπροσωπεία 8 ευρώ έχει η βίδα

Link to comment
Share on other sites

link αν γίνεται για το που μπορούμε να βρούμε όλο το σετ του τεμπέλη για το gti?

http://www.*μη επιτρεπόμενο @ URL*/parts/view/2623534/ αυτος ειναι γνησιος αλλα του λειπουν κανα δυο κομματια. πηγα και εγω κ τον ειδα για να τον παρω αλλα τελικα πηρα ενος αλλου ελαφρος μεταχειρισμενο. αν θυμαμαι καλα απο αυτο λειπει η σιδερενια βαση και ενα πλαστικο. το πλαστικο κοστιζει 12 ευρω και η σιδερενια βαση δεν γνωριζω. παντος εχει ευκολη τοποθετηση (το βαζεις και μονος σου) και ειναι πολυ σταθερο και ομορφο.
Link to comment
Share on other sites

δεν νοιαζει η πισω ποτηροθηκη. με νοιαζει να κανει δουλεια. να ειναι σταθερο δηλαδη μην φαω καμια φολα του τυπου πηγαινει περα δωθε κλπ επισης δεν μπορω να καταλαβω απο την φωτο που θα πατησει

Link to comment
Share on other sites

καλύτερα να του στείλεις ένα mail και να τον ρωτήσεις... μην δώσεις τσάμπα τα λεφτά σου....

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Ναι το ιδιο ειναι. Το ειχα παρει εγω και δεν μου αρεσε πολύ.

1. Επιανε αρκετό χώρο για το πολο ΙΜΟ.

2. Δεν μου φάνηκε να είναι πολύ σταθερό. Βέβαια δεν το είχα βιδώσει για να το δοκιμάσω πρώτα σαν χώρο.

Αν σε ενδιαφέρει pm me μια και το έχω ακόμα.

Edited by AvatarX
Link to comment
Share on other sites

Ναι το ιδιο ειναι. Το ειχα παρει εγω και δεν μου αρεσε πολύ.

1. Επιανε αρκετό χώρο για το πολο ΙΜΟ.

2. Δεν μου φάνηκε να είναι πολύ σταθερό. Βέβαια δεν το είχα βιδώσει για να το δοκιμάσω πρώτα σαν χώρο.

Αν σε ενδιαφέρει pm me μια και το έχω ακόμα.

 

που το βιδωνεις?

Link to comment
Share on other sites

Κανονικά το βιδώνεις με 4 βίδες μέσα στο στρογγυλό κενό για τασάκι.

 

Απλά εγώ δεν το βίδωσα γιατί βάζοντας το απλά σφηνωμένο μου φαινόταν ότι μου έτρωγε πολύ εσωτερικό χώρο.

Link to comment
Share on other sites

δεν νοιαζει η πισω ποτηροθηκη. με νοιαζει να κανει δουλεια. να ειναι σταθερο δηλαδη μην φαω καμια φολα του τυπου πηγαινει περα δωθε κλπ επισης δεν μπορω να καταλαβω απο την φωτο που θα πατησει

σπυρο θα μας τρελανεις ρε?? εσυ δεν το πουλας το αμαξι παλι σε αλλα εξοδα θα μπεις ρε..μην χαλας τσαμπα λεφτα

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχαχαχαχ χαζευα σε κατι site ρε και επεσα πανω σε αυτο...δεν θα χαλασω λεφτα για το αμαξι. ερευνα αγορας κανω

Link to comment
Share on other sites

Παιδια θελω τα φωτα σας...μου εσπασε ο μηχανισμος χειρος που ανοιγοκλεινει τον τεμπελη σε πολο 6r highline.ενα μικρο κομματι επεσε μεσα στη σχισμη στο πανω μερος κατω απο την υφασματινη επιφανεια.

Καποιος με ετκα μπορει να μου πει αν υπαρχει σαν ανταλλακτικο υο κλειστρο του τεμπελη κ εαν μπορω να βγαλω το πανω υφασμα για να βγαλω το κομματι που κολυμπαει μεσα;

Link to comment
Share on other sites

Βλεπω ολοι προθυμοι να βοηθησουν...κανεις ρε παιδια;

Βγαινει η ταπετσαρια του τεμπελη η οχι;

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Ειναι ο ιδιος με του savel trade απλα με δερματινη επενδυση.

Εγω που τον εχω με την υφασματινη η αληθεια ειναι οτι δεν εχω μείνει πολυ ευχαριστημένος.

 

Νιωθεις ξεκαθαρα οτι είναι κατι ψευτικο και επισης δεν ειναι σταθερο. Αν είσαι αθήνα μπορείς να έρθεις και να το δεις.

 

Πιστευω οτι ο καλύτερος είναι ο armster 2. Τον έχω βρεί στην αθήνα στην ηρακλείου και έχει αν θυμαμαι καλά 110Ε αλλα εχω πάρει τον άλλο και δεν ήθελα να πάνε χαμένα.

Link to comment
Share on other sites

SOS!!!


Παιδιά τελικά μου έσπασε το καπάκι του τεμπέλη και μπροστά εκεί που κουμπώνει και πίσω η μία από τις 2 αρθρώσεις.Η ζημιά μάλλον έγινε στο πλύσιμο αλλά άντε να το αποδείξεις.


Ψάχνω παντού στο ίντερνετ αλλά δε βρίσκω πουθενά το κομμάτι αυτό σε μπεζ ύφασμα που είναι το εσωτερικό του αυτοκινήτου.Αν κάποιος μπορεί να με βοηθήσει θα του ήμουν υπόχρεος (50άρικο στην αντιπροσωπεία δε δίνω!)


Link to comment
Share on other sites

Οχι ιδιαιτερα, νομιζω.

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

παιδιά αν έχει χαλάσει στον τεμπέλη το μπροστινό κούμπωμα,τότε στην αντιπροσωπεία μπορούν να το αλλάξουν. Και αν σας πουν οτι για το πολακι βγαίνει όλο μαζι οπότε θέλουν 60-70 ευρω πείτε τους οτι ταιριάζει το κούμπωμα από τον τεμπέλη του golf 5 αν θυμαμαι καλα που κανει γυρω στα 8 ευρω

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.