Jump to content
Guest golfepi

Vw Golf V & Touran Chrom

Recommended Posts

Guest Stoilas

Μέχρι στιγμής έχουν επιβεβαιώσει οι: nikkosnet, decibel, Fritz, GolfV. ΠΕριμένω και τους υπόλοιπους... Α, είμαι κι εγώ ε, με ξέχασα!

Link to comment
Share on other sites

list6vm.jpg

Αυτή είναι η λίστα των ενδιαφερομένων. Σας έχω στείλει όλους π.μ. Μόλις απαντήσουν όλοι θα γίνει η παραγγελία. Όποιος δεν απαντήσει μέχρι τη Δευτέρα βγαίνει εκτός. Η παραγγελία αφορά ΜΟΝΟ τα δαχτυλίδια. Για οτιδήποτε άλλο προϊόν θα δούμε τί παίζει και θα πράξουμε αναλόγως.

Καλή χρονιά σε όλους!!!

Καλή Χρονιά σε όλους παιδιά.Απο εμένα προχώρα stoila.Είμαστε OK Thanks

Link to comment
Share on other sites

list6vm.jpg

Αυτή είναι η λίστα των ενδιαφερομένων. Σας έχω στείλει όλους π.μ. Μόλις απαντήσουν όλοι θα γίνει η παραγγελία. Όποιος δεν απαντήσει μέχρι τη Δευτέρα βγαίνει εκτός. Η παραγγελία αφορά ΜΟΝΟ τα δαχτυλίδια. Για οτιδήποτε άλλο προϊόν θα δούμε τί παίζει και θα πράξουμε αναλόγως.

Καλή χρονιά σε όλους!!!

Καλή χρονιά σε όλους παιδές.Απο μένα είσαι ΟΚ Stoila προχώρα.Thanks

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas

Η παραγγελία έγινε, τελικά παρήγγειλα για όλους, ακόμα και για τους Scorpio και GTZ που δεν επιβεβαίωσαν. Εντάξει αν κάποιος δεν το πάρει όλο και κάποιος θα βρεθεί να το αγοράσει στο meeting.

Αναλύω τα κόστη:

Δαχτυλίδι 6¤

Φόρος 15%

Έξοδα αποστολής: 13¤

Έχουμε και λέμε: 9x6=54¤

Φ.Π.Α.: 54x14%=7.84¤ => 54+7.84=61.84¤

Σύνολο: 61.84+13=74.84¤

¶ρα στον καθένα μας θα βγει: 74.84/9=8.315¤

Τα στρογγυλοποιούμε στα 9¤ για τον κόπο μου και είμαστε ΟΚ ε????

¶ντε τώρα θα περιμένω πως και πως αφού παρήγγειλα δαχτυλίδια και για τα όργανα!!!

Link to comment
Share on other sites

Η παραγγελία έγινε, τελικά παρήγγειλα για όλους, ακόμα  και για τους Scorpio και GTZ που δεν επιβεβαίωσαν. Εντάξει αν κάποιος δεν το πάρει όλο και κάποιος θα βρεθεί να το αγοράσει στο meeting.

Αναλύω τα κόστη:

Δαχτυλίδι 6¤

Φόρος 15%

Έξοδα αποστολής: 13¤

Έχουμε και λέμε:  9x6=54¤

              Φ.Π.Α.:  54x14%=7.84¤ =>  54+7.84=61.84¤

          Σύνολο:  61.84+13=74.84¤

¶ρα στον καθένα μας θα βγει:  74.84/9=8.315¤

Τα στρογγυλοποιούμε στα 9¤ για τον κόπο μου και είμαστε ΟΚ ε????

¶ντε τώρα θα περιμένω πως και πως αφού παρήγγειλα δαχτυλίδια και για τα όργανα!!!

Ok! Πιστωτικες ή επιταγες δεχεται το καταστημα? tongue.gifwithstupid.gif:thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas
An kai arga epibebeono kai ego gia mena kai gia ton loukperi!

Thanks Stoila gia tin boitheia pou mas pareixes! Xronia Polla kai polllllllaaaaaaa Atia sto toutou sou!!!

Να 'σαι καλά zhm, επίσησς!!! :D:thumbsup::heart:

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio

Φίλε Stoilas,

Ευχαριστώ για την εξυπηρέτηση και για το ότι με έβαλες στην παραγγελία πριν επιβεβαιώσω! :D

Εννοείται ότι δεν τίθεται θέμα παρεξήγησης ότι πας να βγάλεις φράγκα... Για όνομα... Εμείς είμαστε υποχρεωμένοι που μας έδωσες λύση!

Και πάλι thanks!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas

Κουκλί, άντε να έρθουν και τα δικά μας!!!!

Mike thanx for helping me χτες το βράδυ με τις διαστάσεις!!!

Edited by Stoilas
Link to comment
Share on other sites

Stoilas έβαλες κάτι φωτογραφίες για αλουμινένια επένδυση στις πόρτες εκεί που είναι τα κουμπιά των ηλεκτρικών παραθύρων, έχεις μήπως διεύθυνση που τα βρήκες?

Link to comment
Share on other sites

Καλη χρονια σε ολους .

Mike εδω ειμαι περιμενω τα Ελτα να μοιρασουν διακοσμητικα δαχτυλιδια για Golf V αλλα ακομη τιποτα.

Link to comment
Share on other sites

Guest golfmania

Καλά ρε παιδιά, δεν είπε κάποιος ότι τελικά δεν στέλνουν Ελλάδα? Ψηνόμουν κι εγώ για όλα τα "στρογγυλά" στην κονσόλα....!

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas
ΜΑΓΓΕΣ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΗΔΗ ΠΟΛΥ ΑΡΓΑ :(  :(

:baby:  ΣΕΛΩ ΚΑΙ ΓΩΩΩΩΩΩΩΩ :thumbsup:  :xmas:  :baby:

Δυστυχώς δεν πρόλαβες φίλε μου, μπορείς όμως σαν το αρπακτικό αν δεν το πάρει κάποιος άλλος :blush::blush::blush::blush:knife.gifknife.gifknife.gifknife.gif

Καλά ρε παιδιά, δεν είπε κάποιος ότι τελικά δεν στέλνουν Ελλάδα? Ψηνόμουν κι εγώ για όλα τα "στρογγυλά" στην κονσόλα....!

Ρε συ golfmania, για το χειρόφρενο είπαμε ότι δεν στέλνουν!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest golfmania

Αφού θέλω τουλάχιστον 4-5. (φώτα,a/c κλπ). Ελλάδα τα βρίσκουμε αυτά? Αν όχι τότε θα κάνω παραγγελία μόνος μου. Έχω πιστωτική.

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas
Αφού θέλω τουλάχιστον 4-5. (φώτα,a/c κλπ). Ελλάδα τα βρίσκουμε αυτά? Αν όχι τότε θα κάνω παραγγελία μόνος μου. Έχω πιστωτική.

www.tachoringe.de/

Δες εκεί, εγώ από εκεί τα παρήγγειλα και δεν θέλουν πιστωτική, μπορείς να πληρώσεις αντικαταβολή, όταν σου έρθουν δηλαδή!

Link to comment
Share on other sites

www.tachoringe.de/ 

Δες εκεί, εγώ από εκεί τα παρήγγειλα και δεν θέλουν πιστωτική, μπορείς να πληρώσεις αντικαταβολή, όταν σου έρθουν δηλαδή!

Αχα...Καλη φαση..Αλλα δεν εχει τιποτα για Golf V :( :(

κριμα και με αντικαταβολη μπορω ανετα... :cry:

Αναμενω απο ipso...Αντε βρε ΕΛΤΑ... :unsure::blink:

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas

Παίδες επειδή δεν έχουν επικοινωνήσει ακόμα μαζί μου οι τύποι (ούτε στο mail μου έχουν απαντήσει, ούτε με έχουν πάρει τηλέφωνο), πήρα σήμερα τηλέφωνο. Δυστυχώς όμως έχουν τηλεφωνητή στα Γερμανικά και δεν καταλαβαίνω Χριστό. Αν γνωρίζει κανείς γερμανικα ας πάρει σας παρακαλώ στο +49 6047 9879881 να μου πει τί λένε. Ευχαριστώ.

Υ.Γ. Order No 1861

Link to comment
Share on other sites

Παίδες επειδή δεν έχουν επικοινωνήσει ακόμα μαζί μου οι τύποι (ούτε στο mail μου έχουν απαντήσει, ούτε με έχουν πάρει τηλέφωνο), πήρα σήμερα τηλέφωνο. Δυστυχώς όμως έχουν τηλεφωνητή στα Γερμανικά και δεν καταλαβαίνω Χριστό. Αν γνωρίζει κανείς γερμανικα ας πάρει σας παρακαλώ στο +49 6047 9879881 να μου πει τί λένε. Ευχαριστώ.

Υ.Γ. Order No 1861

Κανένα νέο δεν είχαμε για τα δακτυλίδια?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.