Jump to content
Guest golfepi

Vw Golf V & Touran Chrom

Recommended Posts

Guest Stoilas

Όχι χρηστάραα, απλά εσύ πήγες Εμπορική, ενώ εγώ από Πειραιώς. Αν το έκανα από κατάστημα ήταν 7¤, αλλά από web-banking μόνο 3.5¤!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas
Κώστα τί έγινε αλήθεια με το λαμπάκι του αερόσακου?

Το έσβησες?

Μόλις το έσβησα! 5 λεπτά υπόθεση, δεν μου πήρε λεφτά το παλικάρι, εκεί κάνω το service μου και είναι ξηγμένος. Αν και μας παίδεψε, το σβήσαμε.

Link to comment
Share on other sites

Guest giorgosfsi

αιδια μηπως ξεμεινε κανα δαχτυλιδι και για μενα?

αν οχι πως μπορω να παραγγειλω μονος μου.? τα 3.5 ε για εμβασμα σας ηρθε στο καθενα mike η συνολικα τοσα θα χρειαστουν και για μενα?

Link to comment
Share on other sites

αιδια μηπως ξεμεινε κανα δαχτυλιδι και για μενα?

αν οχι πως μπορω να παραγγειλω μονος μου.? τα 3.5 ε για εμβασμα σας ηρθε στο καθενα mike η συνολικα τοσα θα χρειαστουν και για μενα?

Τον Stoila ρωτα,εκεινος ξερει...Εμενα απλα μου ηρθε στο σπιτι :D;)

Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian

προς το παρων τα δαχτυλιδια δοθηκαν συνεπως θα πρεπει να παραγγειλεις μονος σου,θα σου ερθει πιο ακριβα βεβαια το εμβασμα για να το στειλεις

εμενα ηρθαν σημερα τα δαχτυλιδια που τα παρηγγειλα μονος(στοιλα δε σε εχω αναγκη!χαχα)εβαλα το ενα στα φωτα αλλα προσπαθουσα 2 ωρες να το περασω απο πανω κοντεψα να το σπασω

τωρα για τα αλλα ειπα να το αφησω να μου δειξει κανας αλλος!

Link to comment
Share on other sites

προς το παρων τα δαχτυλιδια δοθηκαν συνεπως θα πρεπει να παραγγειλεις μονος σου,θα σου ερθει πιο ακριβα βεβαια το εμβασμα για να το στειλεις

εμενα ηρθαν σημερα τα δαχτυλιδια που τα παρηγγειλα μονος(στοιλα δε σε εχω αναγκη!χαχα)εβαλα το ενα στα φωτα αλλα προσπαθουσα 2 ωρες να το περασω απο πανω κοντεψα να το σπασω

τωρα για τα αλλα ειπα να το αφησω να μου δειξει κανας αλλος!

Καλα βρε συ,δεν ρωταγες...?

Εγω αφοτου ειδα δυο εικονιτσες, ειναι διαδικασια 20 δευτερολεπτων το πολυ... :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas
Μολις το εβαλα και εγω! Thanx Κωστα! Αψογο λεμε.

Eυχαριστώ κώστα τέλειο το δακτυλίδι!! :thumbsup:  :thumbsup:  :thumbsup:

Τίποτα παίδες, πάντα τέτοια!!! Χαίρομαι που σας άρεσε!!!

... δαχτυλιδια που τα παρηγγειλα μονος(στοιλα δε σε εχω αναγκη!χαχα)εβαλα το ενα στα φωτα αλλα προσπαθουσα 2 ωρες να το περασω απο πανω κοντεψα να το σπασω

τωρα για τα αλλα ειπα να το αφησω να μου δειξει κανας αλλος!...

Από ότι φαίνεται θα με χρειαστείς για να βάλεις τα άλλα δαχτυλίδια...

το εμβασμα ποσο θα μου ερθει μεσω ιντερνετ?3.5 ευρω ή τοσο ειχε ανα ατομο?

ευχαρηστω

Σου έχω απαντήσει με π.μ. Τσέκαρέ το. Αν θες περίμενε λίγο ακόμα, λέω μήπως κάνω πάλι ένα group buy γιατί πολλά παιδιά ακόμα θέλουν... Ε, τί λέτε???

Link to comment
Share on other sites

Guest golfepi

Βλέπω πως οι περισσότεροι το δοκιμάσατε και σας άρεσε το αποτέλεσμα. Αυτήν την περίοδο έχω μπλέξει, αλλά έχω υπόψην μου και κατι άλλα πραγματακια... Ίσως προλάβω να βάλω κάτι αυτές τις μέρες σε νέο topic.

P.S: Stoila: πολύ σωστός με την ομαδική αγορά.

Link to comment
Share on other sites

Βλέπω πως οι περισσότεροι το δοκιμάσατε και σας άρεσε το αποτέλεσμα. Αυτήν την περίοδο έχω μπλέξει, αλλά έχω υπόψην μου και κατι άλλα πραγματακια... Ίσως προλάβω να βάλω κάτι αυτές τις μέρες σε νέο topic.

P.S: Stoila: πολύ σωστός με την ομαδική αγορά.

Ετσι ετσι...Δωσε κι αλλα...Βαζε μας σε εξοδα... :thumbsup: :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

re paidia...endiaferome gia to daktilidi foton kai gia ta daktilidia tis esoterikis konsolas gia to Golf V.

Paraggeila apo tin www.tachoringe.de alla i trapeza edo stin Kypro leei oti den mborei na steilei lefta kato apo 100 L.K.Sinolo vgainan 57 EUR including V.A.T.

Mboreite na voithisete apo Ellada?

Thnx

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.