Jump to content
Guest kourabies

Λαμαρινας-Φανοποιειο καλος στην Θεσσαλονικη?

Recommended Posts

Guest kourabies

Ξερει κανεις κανενα καλο λαμαρινα στην Θεσσαλονικη?Αν εχει παει κι ολας το αμαξι του και εχει εμπειρια ακομα καλυτερα!Για μια ψιλολακουβα στην πορτα το θελω...

Link to comment
Share on other sites

Guest Sir B

Θα σου πω ποιον να αποφύγεις: τον λαμαρινά της ΕΤΕΑ.... machinegun.gif

Οι πόρτες μου δεν κλείνουν εντελώς ίσια (θέμα εγγύησης), οπότε είναι απλώς θέμα ρύθμισης. Είναι τόσο απλό και όμως... Τη Δευτέρα θα ξαναπάω για 4η φορά-κι ελπίζω τελευταία...

Και έχει κι ένα ύφος ο γελοίος όταν το ελέγχει... Λες κι έχει πάρει 3 Νόμπελ Ιατρικής και 2 Φυσικής. Και στο τέλος... πρέπει να του το ξαναπάς. knife.gif

Link to comment
Share on other sites

ένας πολύ καλός λαμαρινάς υπάρχει στην Σόλωνος 76 (κοντά στο παρκάκι της Πέτρου Συνδίκα).

Αγγελιδάκης Γιώργος

τηλ 2310.840.584

έχω κάνει κάποιες ψιλοδουλειές εκεί και είναι πολύ καλός ο τύπος

και έχει και καλές τιμές

Link to comment
Share on other sites

Ιορδανιδης - Παγωνης

2310 480102

Απιστευτα καλη δουλεια.... :)

Αν παει καποιος, ας πει απο τον Μιχαλη τον γιατρο με το γαλαζιο golf, θα κααλαβει. Εκει εκανα και τους προφυλακτηρες βαψιμο μπρος πισω... :D

Link to comment
Share on other sites

εχεις παει ποτε σε αλλους και συγγρινεις?

εγώ ο ίδιος όχι αλλά ρώτησα σε άλλους που πήγαν σε άλλους :baby:

Link to comment
Share on other sites

ναι έχεις δίκιο σε αυτό!!

είναι από τα επαγγέλματα που εύχεσαι να μη σου χρειαστούν ποτέ!

Link to comment
Share on other sites

Εγω και να ηξερα, δεν θα ελεγα...Γενικα αυτα τα τοπικς ειναι μονο και μονο για διαφημιση...Αν θελει ο αλλος να βοηθησει, το κανει με ενα πμ...

Δεν πληρωνομαι απο κανεναν να κανω κατι τετοιο, οποτε κανενα οφελος (στο main). B)

Link to comment
Share on other sites

Θα σου πω ποιον να αποφύγεις: τον λαμαρινά της ΕΤΕΑ....  machinegun.gif

Οι πόρτες μου δεν κλείνουν εντελώς ίσια (θέμα εγγύησης), οπότε είναι απλώς θέμα ρύθμισης. Είναι τόσο απλό και όμως... Τη Δευτέρα θα ξαναπάω για 4η φορά-κι ελπίζω τελευταία...

Και έχει κι ένα ύφος ο γελοίος όταν το ελέγχει... Λες κι έχει πάρει 3 Νόμπελ Ιατρικής και 2 Φυσικής. Και στο τέλος... πρέπει να του το ξαναπάς.  knife.gif

Οπως εισαι φιλε μου να πας παζαροπουλο.Πιστευω οτι θα σου το κανουν.Και αν οχι θα εχεις καλη εξυπηρετση τουλαχιστον.Οχι σαν τους ξερολες σε ετεα και μανδυλα.. thumbsdown.gifthumbsdown.gif

Link to comment
Share on other sites

Παντως πηγαινετε και απο τον φανοποιο που προτεινα για διαδικασιες οι οποιες δεν εμπιπτουν στην εγγυηση...Θα σας βγει και σε καλη τιμη... B)

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio
ηρθε η ωρα για την πρωτη μου εμπειρια  :(

Ρε Χρόνη για πες ρε φίλε γιατί το πρωί δεν πολυ κατάλαβα και πολλά :(

Τί έγινε ρε γαμώτο? :(

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω να προτεινω το EXPRESS REPAIRS για οποιον εχει γρατσουνιες ή κατι σχετικο. Κανουν αρκετα καλη δουλεια (οχι τελεια) και ειναι σχετικα οικονομικο. Για μια γρατσουνια στην πορτα μηκους 1μ. περιπου πληρωσα 50 Ευρω. Για ποιο αναλυτικες πληροφοριες ΠΜ

Link to comment
Share on other sites

Johnny_S σου εστειλα pm.

Τωρα ξαναδιαβασα το ποστ σου. Τι εννοεις : "Κανουν αρκετα καλη δουλεια (οχι τελεια)" ?

Δεν πετυχαν το χρωμα ? Ειναι θαμπό ?

Edited by abyron
Link to comment
Share on other sites

εχει φτιαξει φιλος σε γραμμη παχια οπως στη φωτογραφια και ηρθε σαν καινουριο

http://www.artand*μη επιτρεπόμενο @ URL*/Home/2011-07-25-20-02-49/2011-07-25-20-16-10.html'>http://www.artand*μη επιτρεπόμενο @ URL*/Home/2011-07-25-20-02-49/2011-07-25-20-16-10.html

http://www.artand*μη επιτρεπόμενο @ URL*/Home/

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα και από μένα, και δυστυχώς ήρθε η ώρα να γράψω εδώ.

Ξέρεις κανείς κανένα καλό και σχετικά προσιτό λαμαρινά; Για λακούβα στο μπροστινό φτερό θέλω. Θα ήθελα μια γνώμη έστω και με pm

Link to comment
Share on other sites

Εγω παιδια θα δοκιμασω αντιπροσωπεια της Seat στην Θεσσαλονικη γιατι και απο κατι polo που ειδα(αλλαγη προφυλακτηρα και πορτες μετα απο τρακαρισμα) αλλα και απο προσωπικη εμπειρια (service μονο και αλλαγη μπουζι) μου φερθηκαν τελεια και η δουλεια τους ηταν σχολαστικη ,επισης εχω και ενα φιλο εκει μεσα οποτε ελπιζω να παρω το αμαξακι μου οπως πρεπει... Επισης να πω οτι εξαιρετικα λογια ακουσα και για τον Ιωρδανιδη-Παγωνη ...

Link to comment
Share on other sites

845a8cd028acc632e333c3ab744bfb73.jpg παιδιά ξέρει κανείς που μπορώ να το επαναφέρω αυτό το βαθούλωμα χωρίς να πειραχτεί το χρώμα?

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Με πμ αν θες Στελιο να σου προτεινω καποιον.

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Με πμ αν θες Στελιο να σου προτεινω καποιον.

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Νικο σου στέλνω και δεν μπορείς να λάβεις πμ

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

845a8cd028acc632e333c3ab744bfb73.jpg παιδιά ξέρει κανείς που μπορώ να το επαναφέρω αυτό το βαθούλωμα χωρίς να πειραχτεί το χρώμα?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Περαστικά σου φίλε Στέλιο! Μπορείς να με ενημερώσεις για το αν βρήκες λύση? Κατάφερα κ εγώ παρόμοιο σημάδι στο δικό μου και έχω πέσει σε κατάθλιψη! 

Καλή χρονιά σε όλους και ασφαλή χιλιόμετρα!

Edited by faniaros
Link to comment
Share on other sites

Σε νοιώθω απόλυτα φίλε faniaros!!

Δεν είχα χρόνο να πάω να ρωτήσω,ούτε σε αυτόν που μου πρότεινε ο nikdev ούτε σε ένα κατάστημα για αποκατάσταση μικροζημιων στην Θεσσαλονίκη που βρήκα. Στην αντιπροσωπεία που πήγα μου είπαν οτι θελει 3μερες,πως πρέπει να το τρυψουν να το επαναφέρουν και να ξαναβαφει και κοστος 150€. Η λύση αυτή εμένα δεν με καλύπτει, διότι το χτυπήματακι το δικό μου ειναι πεντακάθαρο,φαίνεται και στην φωτό,απλά εχει βουλιάξει προς τα μέσα. Εγώ ψάχνω να βρω αν γίνεται να επανερθει χωρίς να γίνει το όλο που έγραψα πριν, αν δεν βρω ίσων και το αφήσω έτσι όπως ειναι.

Εσένα το δικό σου ειναι ακριβός σαν το δικό μου?

Μην στεναχωριεσαι και χαλάς τον εαυτό σου,ξέρω έτσι ήμουν και εγώ για 2βδομάδες γιατί ειναι κρίμα και ειναι και καινούριο αυτοκίνητο,μην στεναχωριέσαι όμως αυτά ολα φτιάχνονται και στην τελική άστο και έτσι όπως και εγώ για να μην μας το ματιάζουν!!!

Κοιτά να χαρείς το αμαξάκι σου και ξέχασε το έτσι κάνω και εγώ.Ουτος ή άλλος τα αμάξια μας όλοι μας τα πήραμε για να τα χαρούμε στο δρόμο, αλλιώς θα το κλείδωναμε σε ένα γκαράζ και θα το είχαμε να το βλέπουμε..

Κοιτά να εισαι καλά εσύ και μην στεναχωριέσαι!! Καλή χρονιά και ασφαλή χιλιόμετρα σε όλους μας!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edited by stellbouz
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.