Jump to content
JoVi

Aναρτηση - Ελατηρια

Recommended Posts

Mε 650 ευροπουλα περιπου παίζεις σε BILSTEIN-WEITEC 3,5mm χαμήλωμα(αυτα εχω εγω) ,δεν χτυπάνε πολύ. Στην ιδια τιμή παίζει το ιδιο αμορτσέρ με JAMEX ελατηριάκι πιστεύω οτι είναι καλές λύσεις. lick.gif  lick.gif

πολλα φραγκα λες....κοψε κατι

Link to comment
Share on other sites

Παιδια δεν ξερω εαν γινεται να παραγειλετε απο γερμανια πιθανοτατα να γινεται.Βεβαια θα υπαρξει καποια επιβαρυνση λογω μεταφορικων.Παντως το καλυτερο πιστευω θα ηταν να βρεθει καποιος γνωστος απο γερμανια.Ο φιλος παντως που τις πηρε οταν τις παρελαβε μεχρι φωτοτυπια την αδεια μου ζητησε.Ηθελε να δει ποσα κιλα ειναι το αυτοκινητο και τι διαφορα βαρους εχει ο μπροστα απ'τον πισω αξονα.πολυ ψυρας!παρολο που η κουτα εγραφε οτι το σετ ηταν για πολο 9Ν.Βεβαια ολα αυτα για το καλο μου μην τυχον και γινει κανενα λαθος.

Για ψαχτειτε λιγο ολο και καποιος γνωστος θα υπαρχει για το καλο της τσεπης μας!!!

Link to comment
Share on other sites

Εχω το πολο 9Ν και μετα απο αρκετο ψαξιμο και τρεξιμο εχω βαλει την Κw variant2 με 6ποντους χαμηλωμα.

Απλα τελεια αναρτηση.Εχω καταενθουσιαστει.Το αυτοκινητο εχει αλαξει εντελως και σε συνδιασμο με τα 16'' λαστιχα dunlop sp παταει πλεον στα ποδια του προσφεροντας ενα μεγαλο χαμογελο οταν αποφασιζω να το ζορισω στα διαφορα στροφιλικια.Καμια σχεση με τη μαμα αναρτηση που σου δινει την αισθηση οτι ταξιδευεις πανω σε προζυμι.Παρολο που την εχω ρυθμισει στην πιο μαλακη ρυθμιση το αυτοκινητο πυροβολει χωρις να περνει κλισεις στις στροφες.Επισεις προσφερει πολυ καλη ανεση και δεν κοπαναει αφου καταλαβαινεις αποσβεση χωρις να χοροπηδαει.Πληροφοριακα αναφερω οτι σε πεταλοηδες στροφη που πριν εμπαινα με 80 και δαγκονομουν μην κανει τσαφ τωρα την περνω με 120 ελεγχομενα χωρις να αγχοθω.Πιστευω οτι μονο θετικα μπορει να προσφερει και ειναι αν οχι τελεια τουλαχιστον παρα πολυ καλη για το συγκεκριμενο μοντελο.Το μονο αρνητικο ειναι οτι ο Ελληναρας αντιπροσοπος οπως και πολλοι αλλοι στο χωρο εχουν απαγορευτικες τιμες.Ετσι αποφασισα να τους αφησω να τις χαζευουν στις βιτρινες τους και τις εφερα απο γερμανια μεσω ενος φιλου γερμανου.

Τιμη KW VARIANT 2 Ελλαδα 1250-1500 Ε

Τιμη KW VARIANT 2 Γερμανια 750Ε

Τοποθετιση 50Ε

ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ!

Συγνωμη για το μεγαλο post παντως πιστευω να  βοηθησα

FILE THN KW ANARTHSH THN PHRES METAXIRISMENH?? GIATI KAINOURIA KW 2 (POLO 9N)APO TO ERGOSTASIO O KW THN POULAEI 1100 EURO ESY POS GINETE NA THN PHRES MONO 750 EURO??????

Edited by GOLF R32
Link to comment
Share on other sites

Guest stel-th

για τον αντιπροσωπο της KW τα λογια ειναι περιτα μεγαλος μ@$%λ#%&ς

καλη σαν αναρτηση αξιζει να ψαξεις και να την φερεις απο εξω

για το πολακι μου εγω και να το αναφερω δεν νομιζω να ενδιαφερει κανενα γιατι εχω το μοναδικο πολο μκ1 στο κλαμπ. επειδη ειμαι σε περιοδο ψαξιματος θα σας πω τελικες εντυπωσεις προς το παρον οσοι εχουν αισθανθει τον μπροστινο μου προφηλακτηρα σε δρομο με στροφες με κοιτανε και δεν το πιστευουν τι τους ακολουθουσε...

Link to comment
Share on other sites

απο τιμες τι γινεται?ξερει κανεις?

και πιο σιγκεκριμενα τα κιτρινα bilstein ποσο πανε?

Είχα ρωτήσει πριν αρκετό καιρό και αν θυμάμαι καλά, για Polo 6n η τιμή είναι γύρω στα 360 με 380 ευρώ . Δεν είμαι όμως σίγουρος.

Link to comment
Share on other sites

ΦΙΛΕ ΑΓΟΡΑ ΤΙΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗΣ ΒΔΟΜΑΔΑΣ!!!!480 ΕΥΡΩ ΜΠΙΛΣΤΕΙΝ ΚΙΤΡΙΝΑ ΣΠΡΙΝΤ ΚΑΙ ΒΟΚΛΑΝ ΕΛΑΤΗΡΙΑ 140ΕΥΡΩ ΒΕΒΑΙΑ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ1!!ΕΕ ΥΠΟΛΟΓΙΣΕΙ ΚΑΝΕΝΑ 70-100 ΕΥΡΩ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΕΣΥ!!!!

Dr.Montoya.

Link to comment
Share on other sites

ΠΡΕΠΕΙ ΟΝΤΩΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΧΑΜΗΛΩΜΕΝΟ ΓΥΡΩ ΣΤΟ 1,5-2ΠΟΝΤΟΥΣ!!ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΠΟΙΟ ΧΑΜΗΛΩΜΕΝΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ 1.4 16Ω(101ΗΡ) ΑΠΟ ΤΟ 1.4 ΜΕ ΤΑ(75ΗΡ).ΤΟ ΕΧΩ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙ ΚΑΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΠΑΡΑΠΟΛΥ!!!!

Dr.Montoya(Polo tuner).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.