Jump to content
nikkosnet

Σπορ πεταλια.

Recommended Posts

Guest Stoilas
Γνωριζει κανεις ποσο πανε περιπου? Ειναι μαματα!  :(

pedal.jpg

Τί μάρκα είναι ρε Νίκο? Εγώ έχω βάλει τα παρακάτω και είναι ΜΟΜΟ.Μου κόστισαν 50¤ μαζί με την τοποθέτηση, η οποία είναι ψιλομανίκι.

imag0188pro8dr.th.jpg

Edited by Stoilas
Link to comment
Share on other sites

Guest golfmania

Ωραία είναι αλλά το πλαστικό να είναι σε μαύρο χρώμα. Κάπου τα πέτυχα.... μάρκα "μ'έκαψες" και ήταν φτηνά. 30-40 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

Sorry που δεν ημουν σαφης! Αυτα ειναι της Vw και επειδη ειναι ο,τι ωραιοτερο μεχρι στιγμης, θελω να μαθω ποσο εχουν. Ωραια και τα momo σου Κωστα, αλλα αν τα Vw ειναι περιπου στα ιδια λεφτα, θα προτιμησω αυτα! Θα παρω τηλεφωνο να μαθω!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον πηρα τηλεφωνο στον Φιλιππαιο στον Κηφισο και μου ειπαν τιμη! Απο 12¤ το καθε πεταλι, αρα 12x3=36 ¤! Θα τα παραγγειλω!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον πηρα τηλεφωνο στον Φιλιππαιο στον Κηφισο και μου ειπαν τιμη! Απο 12¤ το καθε πεταλι, αρα 12x3=36 ¤! Θα τα παραγγειλω!!!!!

Ε τοτε τι το συζητας...?

Go for it ασυζητητι...Ειναι πανεμορφα... :xmas:

Link to comment
Share on other sites

Ειναι οντως πολυ ωραια. Εγω εχω βαλει της SPARCO και ειναι πολυ ωραια με 34 euros. Παλια ειχα ρωτηση για τα αντιστοιχα της oettinger και ειχαν πανω απο 100 και αλλα 80 εκανε το footrest. Tα συμπερασματα δικα σας.

Link to comment
Share on other sites

ΡΕ'ΣΥ "STOILA" AYTA ΠOY EXEIΣ ΣΤΗΝ ΦΩΤΟ ΔΕΝ ΜΟΙΑΖΟΥΝΕ

ΜΕ ΜΟΜΟ,ΑΛΛΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΣΕ SPARCO !!! :D

imag0188pro8dr.th.jpg

ΓΙΑ ΤΑ ΠΕΤΑΛΙΑ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ

ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΦΟΡΑΕΙ ΤΟ AUDI TT KAI TO GOLF IV GTI :D

ΠΑΝΤΩΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΤΟΥ GOLF IV R32

ME TO ΣΗΜΑ ΤΗΣ VW MOTORSPORT ΕΠΑΝΩ !!! :D

VW%20Golf%20R32%20foot%20pedals%20set.JPG

ΠΑΡΤΕ ΚΑΙ "FOOT REST".....

r32footrest.jpg

ΟΡΙΣΤΕ ΚΑΙ ΦΟΡΕΜΕΝΑ.....

R32Pedals.jpg

ΓΙ' ΑΥΤΑ ΤΙ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΔΗΛΑΔΗ ??? :D

ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ Γ@Μ@Τ@ !!! :D

Edited by GOLFiiiGT
Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas
ΡΕ'ΣΥ "STOILA" AYTA ΠOY EXEIΣ ΣΤΗΝ ΦΩΤΟ ΔΕΝ ΜΟΙΑΖΟΥΝΕ

ΜΕ ΜΟΜΟ,ΑΛΛΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΣΕ SPARCO !!! :D

imag0188pro8dr.th.jpg

Ένα μυαλό Χειμώνα - Καλοκαίρι! Έχεις δίκιο, μπερδεύτηκα. MOMO είναι το λεβιεδάκι ταχυτήτων μου

toma6ga.th.jpg

Edited by Stoilas
Link to comment
Share on other sites

Με ενδιαφερουν και εμενα, που ωραια, ρωτα και αν εχει και footrest :(

Αν δεν κανω λαθος αυτα τα φορανε τα Audi TT

Edited by Blackadder
Link to comment
Share on other sites

ΡΕ'ΣΥ "STOILA" AYTA ΠOY EXEIΣ ΣΤΗΝ ΦΩΤΟ ΔΕΝ ΜΟΙΑΖΟΥΝΕ

ΜΕ ΜΟΜΟ,ΑΛΛΑ ΠΙΟ ΠΟΛΥ ΣΕ SPARCO !!! :unsure:

imag0188pro8dr.th.jpg

ΓΙΑ ΤΑ ΠΕΤΑΛΙΑ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ

ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΦΟΡΑΕΙ ΤΟ AUDI TT KAI TO GOLF IV GTI :unsure:

ΠΑΝΤΩΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΤΟΥ GOLF IV R32

ME TO ΣΗΜΑ ΤΗΣ VW MOTORSPORT ΕΠΑΝΩ !!! :thumbsup:

VW%20Golf%20R32%20foot%20pedals%20set.JPG

ΠΑΡΤΕ ΚΑΙ "FOOT REST".....

r32footrest.jpg

ΟΡΙΣΤΕ ΚΑΙ ΦΟΡΕΜΕΝΑ.....

R32Pedals.jpg

ΓΙ' ΑΥΤΑ ΤΙ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΔΗΛΑΔΗ ??? :(

ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ Γ@Μ@Τ@ !!! :thumbsup:

RE LOUKA MOU BOUTIKSES THS PETALIERES????????

NA XEREIS ROPH DEN SOU STELNO :D:D:D:D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον πηγα σημερα Φιλιππαιο και πηρα τα 2 απο τα 3 πεταλια, δινοντας 24 ¤! Το 3ο πεταλι (γκαζι) παραγγελθηκε στην Γερμανια και αναμενουμε!

Τα πεταλια αυτα ειναι οντως απο το ΤΤ οπως ειπαν μερικοι και πιο πανω! Σαν σετ πουλιεται 70¤ αλλα αν τα αγορασει καποιος ενα ενα κοστιζουν 12 ¤ το τεμαχιο!!!!! Πως σας φαινεται τωρα αυτο? Ε?

Footrest υπαρχει και κοστιζει 46 ¤ για οποιον ενδιαφερεται και ερχεται κατοπιν παραγγελιας.

Η τοποθετηση τους ειναι πανευκολη απο οτι φαινεται, γιατι ειναι κουμπωτα!

ΥΓ: Ενα μεγαλο μπραβο στον Κωστα, υπευθυνο ανταλλακτικων στον Φιλιππαιο/Κηφισου για την αψογη εξυπηρετηση.

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas
Λοιπον πηγα σημερα Φιλιππαιο και πηρα τα 2 απο τα 3 πεταλια, δινοντας 24 ¤! Το 3ο πεταλι (γκαζι) παραγγελθηκε στην Γερμανια και αναμενουμε!

Τα πεταλια αυτα ειναι οντως απο το ΤΤ οπως ειπαν μερικοι και πιο πανω! Σαν σετ πουλιεται 70¤ αλλα αν τα αγορασει καποιος ενα ενα κοστιζουν 12 ¤ το τεμαχιο!!!!! Πως σας φαινεται τωρα αυτο? Ε?

Footrest υπαρχει και κοστιζει 46 ¤ για οποιον ενδιαφερεται και ερχεται κατοπιν παραγγελιας.

Η τοποθετηση τους ειναι πανευκολη απο οτι φαινεται, γιατι ειναι κουμπωτα!

ΥΓ: Ενα μεγαλο μπραβο στον Κωστα, υπευθυνο ανταλλακτικων στον Φιλιππαιο/Κηφισου για την αψογη εξυπηρετηση.

Με γεια και καλοφόρετα!

Link to comment
Share on other sites

Σαν σετ πουλιεται 70¤ αλλα αν τα αγορασει καποιος ενα ενα κοστιζουν 12 ¤ το τεμαχιο!!!!! Πως σας φαινεται τωρα αυτο? Ε?

Footrest υπαρχει και κοστιζει 46 ¤ για οποιον ενδιαφερεται και ερχεται κατοπιν παραγγελιας.

Τι ειπες τωρα!??? χαχχαχα σοβαρα μιλας?

Η τιμη παντως ειναι πολυ καλη!! Νικο σε ποσο καιρο αν τα παραγγειλουμε ερχονται? εννοω και για το footrest!!

Link to comment
Share on other sites

Ναι Φιλιππαιος στον Κηφισο διπλα στα ΚΤΕΛ. Παραγγειλα αλλο ενα set για τον simos και την επομενη μερα πηγα και το πηρα. Τωρα εχουν φερει, γιατι λεει οτι τους εκανα ποδαρικο και παραγγειλαν μετα απο μενα αλλοι 3! tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

εγω εχω βαλει τα κοκκινα της momo με 50 euro!!! ειναι οτι καλυτερο για τα λεφτα τους, θα ανεβασω και φωτο να τα δειτε πως δειχνουν.!

προσοχη: να ειναι βιδωτα γιατι αμα ειναι με λαστιχο δεν στεκονται και φευγουν σαπο τη θεση τουσ.

Edited by giannispolo
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.