Jump to content
golfakias1983

τελικη

Recommended Posts

ναι ρε δε το πα για σενα για τον αριανο τα λεω που ειναι ανικανοποιητος στις τελικες :D:lol:

ειμαι ανικανοποιητος στις τελικες προσπαθειες...θελω να βλεπω τη μπαλα στο πλεκτο!!!γινεται?????

Θελω Skyline 1000ps !!!!γινεται?....

Θελω να πιασει ο Γιωργης 230...γινεται?... tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Χμ Γιαννη...Με φιλου μαμα, ειδαμε 270 στην Τιταν...

(εγω πηγαινα με 250 και με περασε σαν σταματημενο....)

Βεβαια εχει δει πλεον και παραπανω....

250? B)

Link to comment
Share on other sites

Παρεξηγήθηκε dr., καλά ούτε μια πλάκα δν σηκώνεις; εγώ πάντως πραγματικά χωρίς να έχω διάθεση να αμισβητήσω τα λεγόμενα σ μία φορά είδα 235 γυρίζοντας από Αθήνα μετά την Κατερίνη, 3 άτομα μέσα... άλλο δν άνοιγε με τπτ! & μία πρόσφατα στο γνωστό δρόμο για Σίνδο με άλλα δύο άτομα μέσα όπου έγραψε 240..

Link to comment
Share on other sites

Ρε χαζε...με ξερεις απο κοντα...Επειδη δεν εβαλα smileys παρεξηγηθηκα....??

Κι εμεις εκει που λες τα πιασαμε, εγω και ο Χρονης μεσα...Εννοειται οχι στην ευθεια...στην ευθεια δεν πιανει τοσα...παντως για καποιο λογο κοβει πιο γρηγορα απο οσο θα περιμενα αναλογικα με την επιταχυνση που εχει ως εκεινη τη στιγμη...

Τι εννοω...Οταν ανεβαινα απο Αθηνα, ηταν ενα bmw supercharger by AC Schnitzer. Στις ρεπριζ το ειχα...Ομως στην τελικη με περναγε...Αεροδυναμικη, αλλες σχεσεις, τι να πω...παντως μου εκανε εντυπωση...το ιδιο παθαινω και με τις mercedes το παρατηρω καμια φορα στα ταξιδια μου μιας και παω πανω κατω συχνα...

Link to comment
Share on other sites

Αυτο ελεγα κι εγω εκεινη την ωρα...να το δικαιολογησω ομως με κυβικα δεν μπορουσα....Δλδ λεμε, ναι, κυβικα, και μας περασε...απλα τεχνικα, δεν μετραει μονο η δυναμη και οι σχεσεις μεταδοσης...? μαλλον το τελευταιο πρεπει να ειναι...βεβαια σιγα, εγκυκλοπαιδικα τα λεμε αυτα, που να τρεξεις τοσο...ενα μερος εχει μονο θεσσαλονικη, και ενα/δυο μονο αθηνα...οποτε...

Link to comment
Share on other sites

HELLO MATES..

ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΒΛΕΠΩ ΑΝΥ ΤΙΜΕ 240ΚΜ ΚΑΙ ΕΧΩ ΔΕΙ ΣΤΗΝ ΕΥΘΕΙΑ ΤΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΜΕΧΡΙ 260ΚΜ..

ΑΣ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ,ΠΩΣ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΔΩ ΜΕΣΩ ΤΗΣ ΟΘΟΝΗΣ ΤΟΥ ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΚΜ?

Link to comment
Share on other sites

ΑΝΑΜΕΝΩ ΒΟΗΘΕΙΑ..

πατας ταυτοχρονα το eco και το πληκτρο που στελνει τον αερα επανω(απο τα 4 το πανω δεξια)

μετα γυρνας το διακοπτη που αλλαζει την θερμοκρασια του οδηγου ωστε να δειξει η οθονη απο την μερια του οδηγου 19 και ενα μικρο 0.

αυτο για χιλιομετρα

αν εχεις κανει ολα τα παραπανω για να δεις μιλια,στροφες,θερμοκρασια πρεπει να γυρισεις τον διακοπτη της εντασης του ανεμηστηρα προς τα δεξια ωστε αντι για το μικρο 0 να δειξει 1 η 2 η 3 για τις αντιστοιχες ενδειξεις

Edited by zil
Link to comment
Share on other sites

Το GT με 4 ατομα,καπου στις 5800-5900 με εκτη εχει 235-240χλμ. :D

κοφτη στις 7000rpm εχει?...δηλαδη καπου 265 παει?...

εγω στις 5900 εχω 210 με 5αρι σασμαν...οπου εχω και κοφτη.

198km/h στις 6850rpm με 4η....

Link to comment
Share on other sites

Στα 240 το gt εχει πανω απο 6000 με 6 :whistling:

Πιστευω να ξερεται να διαβαζετε ελληνικα.... γραφω στις 5800-5900 εχει καπου 235-240.Τωρα αν εσυ Κ.pil δεν τα βλεπεις αυτο ειναι αλλη ιστορια...Και στην τελικη για να σας φυγει η απορια καντε μια βολτα με ενα GT να το δειτε,απλα ειναι τα πραγματα δεν χρειαζεται να το φιλοσοφισουμε... :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.