Jump to content
golfakias1983

τελικη

Recommended Posts

ειχα δει εγω 300 και κατι..αλλα δεν κουμπονε η εκτη μετα και κουμποσα 7η :rolleyes: κατευθειαν....φυσικα ομως ηταν μαμα.......χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα :);):o

Link to comment
Share on other sites

Με manual ναι αλλά μετά από λίγο καιρό μπήκε σε τροχιά. Με dsg σχεδόν ναι... ΧΑΧΑΧΑΧΑ

σε λιγο θα φερει και τα πρωτα δειγματα απο τον Αρη...... :o:lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Επειδή μιλάμε για τελικές , είπα να τα ποστάρω εδώ και όχι στα γενικά θέματα.. Δείτε και κλάψτε, ή ζηλέψτε, ή ότι θέλετε ... χαχα:

http://www.youtube.com/watch?v=HW55uqwF-hU

PS: Έχω πορωθεί με το τελευταίο τη στιγμή που βγαίνει Autobahn και το πατάει πως χάνεται ο μπροστινός από τα μάτια του...

Και γω θέλωωω...... :D

Link to comment
Share on other sites

post-7604-1225382057_thumb.jpg

Η φωτό τραβήχτηκε στην Εγνατία. Είδα και 270 αλλά δεν ήμουν προετοιμασμένος για άλλη φωτό

Edited by petpinos
Link to comment
Share on other sites

Επειδή μιλάμε για τελικές , είπα να τα ποστάρω εδώ και όχι στα γενικά θέματα.. Δείτε και κλάψτε, ή ζηλέψτε, ή ότι θέλετε ... χαχα:

http://www.youtube.com/watch?v=HW55uqwF-hU

PS: Έχω πορωθεί με το τελευταίο τη στιγμή που βγαίνει Autobahn και το πατάει πως χάνεται ο μπροστινός από τα μάτια του...

Και γω θέλωωω...... :angry2:

Καλά, βρήκες και εσύ τώρα κάτι απλό. Έχεις κάνει βόλτα με μηχανή στα 300+; Εκεί να δεις... Ανάθεμα τα κιλά μου. Παλιά με βάζανε, τώρα...

Link to comment
Share on other sites

Καλά, βρήκες και εσύ τώρα κάτι απλό. Έχεις κάνει βόλτα με μηχανή στα 300+; Εκεί να δεις... Ανάθεμα τα κιλά μου. Παλιά με βάζανε, τώρα...

όχι και δεν ξέρω ποιον να εμπιστευτώ να με πάει :ninja: 280 περίπου έχω πάει σε μηχανή σαν συνοδηγός ( kawasaki zzr ) . Με αυτοκίνητο έχω πάει 300+ αλλά ωστόσο απ'οτι λένε και απ'οτι ακούω δεν έχει καμιά σχέση με μηχανή.. or ? tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

post-7604-1225382057_thumb.jpg

Η φωτό τραβήχτηκε στην Εγνατία. Είδα και 270 αλλά δεν ήμουν προετοιμασμένος για άλλη φωτό

Αυτα τα χιλιομετρα εχω δει και γω με το Gti μου με μενα και αλλα δυο ατομα μεσα... μαμα! μετα τα 250 ομως ο δρομος ειχε πολυ ελαφρια κατηφορικη κλιση...και μετα ξανα ισιωνε οπου και εμεινα σταθερα στα 265 χλμ...

Link to comment
Share on other sites

Προ λιγων ημερων, ειδα 230 στο κοντερ στις 5.700 στροφες με 6η. 2 ατομα μεσα, με 100σταρα και 22 βαθμους θερμοκρασια περιβαλλοντος.

Ηθελα να το ανοιξω κι αλλο να δω ποσο θα παει, αλλα δεν ειχα αλλο ανοιχτο δρομο. Μεχρι και 6000 στροφες παει η 6η στο GT ετσι?? γιατι εχω δει και καποια βιντεο να ανεβαζουν και εως κοφτη (7300), αλλα και μεχρι 6500 περιπου και να τερματιζουν το κοντερ.

Link to comment
Share on other sites

Στο tsi μου εχω δει μεχρι περίπου 235. Ευθεία Εθνικης Τριπόλεως και στα κατω και στα πάνω...

Link to comment
Share on other sites

Προ λιγων ημερων, ειδα 230 στο κοντερ στις 5.700 στροφες με 6η. 2 ατομα μεσα, με 100σταρα και 22 βαθμους θερμοκρασια περιβαλλοντος.

Ηθελα να το ανοιξω κι αλλο να δω ποσο θα παει, αλλα δεν ειχα αλλο ανοιχτο δρομο. Μεχρι και 6000 στροφες παει η 6η στο GT ετσι?? γιατι εχω δει και καποια βιντεο να ανεβαζουν και εως κοφτη (7300), αλλα και μεχρι 6500 περιπου και να τερματιζουν το κοντερ.

7300 σε εργοστασιακό gt πολύ δύσκολο..Εκτός αν μιλάμε για κατηφόρα με μεγάλη κλίση και ούριο άνεμο.Κοντέρ δείχνει και 240+..Σε tsi με πρόγραμμα 250 και κάτι ψηλα σε κατηφορίτσα,245 σε ευθεία,για πολύ λίγο όμως γιατι ζορίζεται πολύ η τουρμπίνα στην τελική..Πριν το πρόγραμμα 220 κοντέρ(κόφτης ταχύτητας)

Link to comment
Share on other sites

Σε GT με πρόγραμμα 240 σε ευθεία,για πολύ λίγο όμως γιατι ζορίζεται πολύ η τουρμπίνα στην τελική,αν το ζοριζα και αλλο θα εβγαζε παραπανω γιατι δεν το ειδα να ζοριζεται πολυ για να παει τοσο.οποτε ειχε να δωσει......

.Πριν το πρόγραμμα 230 κοντέρ,βεβαια στην Εγνατια οταν ημουν μαμα ειχα δει σε κατηφοριτσα 245.....

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.