Jump to content
zhm

Interior Look για Golf Iv

Recommended Posts

Guest Scorpio

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ :D:lol::lol::lol::lol::lol::lol: ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

ΈΧΕΤΕ ΤΡΕΛΑΘΕΙ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ...

ΠΑΜΕ ΓΙΑ GROUP SHOPPING THERAPY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Η γνώμη μου Γρηγόρη είναι οτι πρέπει να σε κάνουμε ban από το forum γιατί μας ξεσηκώνεις. Πολύ μου άρεσαν όλα εκτός από το πατάκι. Γρηγόρη προχώρα σε θέλει όλο το forum :D:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Αναρτηση, σκουπες, φιμε, νικελ εβαλα προσφατα, καλα που δεν εχω και golf IV, γιατι με εσενα Γρηγορη, θα με ειχαν κλεισει μεσα... tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Τα πενταλ μου αρεσαν πολύ αλλά όχι και το footrest. Αν γίνεται για τα πενταλ μονο είμαι μέσα οπότε Γρηγόρη pm me να κανονισουμε λεπτομέριες αν τελικά κάνεις την παραγγελία.

PS: ΑΦΗΣΤΕ ρε το παληκάρι να πάρει αυτά που θέλει! Μη τον ξενερώνετε με τις συνολικές τιμές! :D Πάντως 350+700+... = 1850 :)

Link to comment
Share on other sites

Τα πενταλ μου αρεσαν πολύ αλλά όχι και το footrest

αν θυμάμαι καλά τα πεντάλ σκέτα 31ε..Γρηγόρη βάλε και τον MmaannoosS μεσα για τα πενταλ...στειλτου πμ για να τα κανονισετε...

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio

ΟΚ παιδιά θα τα κανονίσουμε όλα! Πρώτα να δούμε πόσα παιδιά ενδιαφέρονται και για ποιά πράγματα και αν είναι ανοίγουμε νέο τόπικ στα group buys!

@Stoilas: Φίλε την τυχόν αγορά που θα κάνουμε πρέπει να την αναλάβει κάποιος mod για τυπικούς λόγους? Πώς γίνονται οι ομαδικές αγορές με τον νόμο και την βούλα?

@Mike: :cry:tongue.gif Εγώ δεν κάνω τίποτα! tongue.gif

@Σπύρος: Τα link του ebay δες, όχι τις πρώτες φωτογραφίες! Αυτές ήταν πριν από πολύυυυυυ καιρό!

@milix: Φίλε αν σου άρεσαν μόνο τα πεντάλ κοστίζουν 26,90€, έχει και τα ΟΕΜ του R32... με 79,90€

@dimitrisk: Φίλε όλα ΟΚ? Ελπίζω να ήταν μέρος του λόγου! :cry:

@NforN: Χρόνη εσύ θα τσιμπίσεις τίποτα από τον μπουφέ μας? :D

Σας παραθέτω ΕΔΩ όλο τον κατάλογο με όλα τα προϊόντα από το μαγαζί που πρόκειται να αγοράσουμε. Όποιος θέλει κάτι άλλο το λέει!

Μέχρι τώρα ενδιαφερόμαστε οι εξής για τα εξής:

Scorpio:

* Αλουμίνια R32 κονσόλας

* Αλουμίνια R32 πορτών

* Πλαφονιέρα W8

* Αεραγωγοί R32

* Φωτιζόμενα χερούλια πορτών με leds

* Πεντάλ + footrest από ΤΤ

danichro:

* Αλουμίνια R32 κονσόλας

* Πεντάλ + footrest από ΤΤ

MmaannoosS:

* Πεντάλ + footrest από ΤΤ

milix:

* Πεντάλ από ΤΤ

¶λλος??? :D

Edited by Scorpio
Link to comment
Share on other sites

Ε αντε, με πεισατε...Go for it... :D:cry:

Ειναι τοσο ωραια, που ψηνομαι κι εγω για κατιτις...Αλλα δεν εχει για golf V...

Λοιπον Γρηγορη, δεν ξερω τι και πώς, αλλα κατι πρεπει να γινει, να σε πεισω να παρεις το 5αρι, γιατι δεν εχω βρει συμπαραστατες στην προσπαθεια μου οπως εσενα... tongue.giftongue.gif

Ωπ. βρηκα κατι και ειναι και κατι που το θελω, ο διακοπτης για το cruise control

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewIt...item=4559555978

Το προλαβαινω αραγε αυτο...?

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio
Ε αντε, με πεισατε...Go for it... :D:cry:

Ειναι τοσο ωραια, που ψηνομαι κι εγω για κατιτις...Αλλα δεν εχει για golf V...

Λοιπον Γρηγορη, δεν ξερω τι και πώς, αλλα κατι πρεπει να γινει, να σε πεισω να παρεις το 5αρι, γιατι δεν εχω βρει συμπαραστατες στην προσπαθεια μου οπως εσενα... tongue.giftongue.gif

Ωπ. βρηκα κατι και ειναι και κατι που το θελω, ο διακοπτης για το cruise control

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewIt...item=4559555978

Το προλαβαινω αραγε αυτο...?

:D Κοίτα Μιχάλη μου το χάλι μου... :D

tongue.giftongue.giftongue.gif

Λοιπόν μάλλον για το ανάποδο πρέπει να σε πείσω αλλά anyway :cry::D:D Don't worry!!! Θα βρίσκουμε και για σένα πράγματα... tongue.gif

Αυτός ο διακόπτης τί ακριβώς κάνει? Γιατί νόμιζα ότι τον έχεις αφού έχεις το cruise!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα Γρηγορη .ειδα στις ομαδικες αγορες οτι δεν θπαρχει κατι για αυτο επειδη εγω τα θελω ολα για golf 4 πενταπορτο μηπως ειναι ευκολο να συνενοηθουμε.δεν ξερω που να στειλω λεφτα και ποιος θα το αναλαβει γιατι μεχρι τωρα ειδα μονο κατι για ττ τεμπελη και κατι αλλα......να σου στειλω προσωπικο μυν με το αριθμο τηλ μου????.φανταστικα τα διακοσμιτικα αλλα πως θα τα αποκτησουμε???δεν με ξερεις λογω επαρχιας δεν εχω ερθει στις συναντησεις λογω θαλασσας και αποστασης....

Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

ΟΚ παιδιά θα τα κανονίσουμε όλα! Πρώτα να δούμε πόσα παιδιά ενδιαφέρονται και για ποιά πράγματα και αν είναι ανοίγουμε νέο τόπικ στα group buys!

@Stoilas: Φίλε την τυχόν αγορά που θα κάνουμε πρέπει να την αναλάβει κάποιος mod για τυπικούς λόγους? Πώς γίνονται οι ομαδικές αγορές με τον νόμο και την βούλα?

@Mike:  :cry:  tongue.gif  Εγώ δεν κάνω τίποτα!  tongue.gif

@Σπύρος: Τα link του ebay δες, όχι τις πρώτες φωτογραφίες! Αυτές ήταν πριν από πολύυυυυυ καιρό!

@milix: Φίλε αν σου άρεσαν μόνο τα πεντάλ κοστίζουν 26,90€, έχει και τα ΟΕΜ του R32... με 79,90€

@dimitrisk: Φίλε όλα ΟΚ? Ελπίζω να ήταν μέρος του λόγου!  :cry:

@NforN: Χρόνη εσύ θα τσιμπίσεις τίποτα από τον μπουφέ μας?  :cry:

Σας παραθέτω ΕΔΩ όλο τον κατάλογο με όλα τα προϊόντα από το μαγαζί που πρόκειται να αγοράσουμε. Όποιος θέλει κάτι άλλο το λέει!

Μέχρι τώρα ενδιαφερόμαστε οι εξής για τα εξής:

Scorpio:

* Αλουμίνια R32 κονσόλας

* Αλουμίνια R32 πορτών

* Πλαφονιέρα W8

* Αεραγωγοί R32

* Φωτιζόμενα χερούλια πορτών με leds

* Πεντάλ + footrest από ΤΤ

danichro:

* Αλουμίνια R32 κονσόλας

* Πεντάλ + footrest από ΤΤ

MmaannoosS:

* Πεντάλ + footrest από ΤΤ

milix:

* Πεντάλ από ΤΤ

¶λλος??? :cry:

Καλημέρα αγόρια...Μόλις είδα το σχετικό θέμα και αν προλαβαίνω...ενδιαφέρομαι για τα παρακάτω :cry:

* Αλουμίνια R32 κονσόλας

* Πεντάλ + footrest από ΤΤ

Αναμένω λοιπόν

Thanxxx

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio

Ανανεώνω την λίστα...

Μέχρι τώρα ενδιαφερόμαστε οι εξής για τα εξής:

Scorpio:

* Αλουμίνια R32 κονσόλας

* Αλουμίνια R32 πορτών

* Πλαφονιέρα W8

* Αεραγωγοί R32

* Φωτιζόμενα χερούλια πορτών με leds

* Πεντάλ + footrest από ΤΤ

danichro:

* Αλουμίνια R32 κονσόλας

* Πεντάλ + footrest από ΤΤ

MmaannoosS:

* Πεντάλ + footrest από ΤΤ

milix:

* Πεντάλ από ΤΤ

decibel:

* Πεντάλ + footrest από ΤΤ

* Πλαφονιέρα W8

quicksilver:

* Αλουμίνια R32 κονσόλας

* Αλουμίνια R32 πορτών ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΧΕΙ ΓΙΑ 4ΠΟΡΤΟ GOLF!!!!

* Πλαφονιέρα W8

* Αεραγωγοί R32

* Φωτιζόμενα χερούλια πορτών με leds

* Πεντάλ + footrest από ΤΤ

MARINE:

* Αλουμίνια R32 κονσόλας

* Πεντάλ + footrest από ΤΤ

blackadder:

* Πεντάλ + footrest από ΤΤ

ΣΗΜΕΙΩΣΗ:

Πείτε μου πότε θέλετε να κάνουμε την αγορά γιατί πολλά παιδιά δεν διαθέτουν τώρα χρήματα για το αμάξι, αλλά για διακοπές!!!

Προτείνω να το αφήσω για Σεπτέμβρη, να γυρίσουμε όλοι με το καλό και τότε ΒΟΥΡΡΡΡ!!!!! TI ΛΕΤΕ???

Edited by Scorpio
Link to comment
Share on other sites

καλιμερα...επιβεβαιωνω οτι ναι παμε για ολο το πακετο.και μια ερωτηση ειμαστε στα 450 καπου ????ολο τοσετ κανει γυρω στα τοσα?

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio
καλιμερα...επιβεβαιωνω οτι ναι παμε για ολο το πακετο.και μια ερωτηση ειμαστε στα 450 καπου ????ολο τοσετ κανει γυρω στα τοσα?

ΟΚ Confirmed :)

Κάτι άλλο το δικό σου είναι 4 πορτο? Πρέπει να ψάξεις στον κατάλογό του (ΕΔΩ) για να δεις αν έχει όλα τα χερούλια και για τις πίσω πόρτες!!!

Link to comment
Share on other sites

Ανανεώνω την λίστα...

Μέχρι τώρα ενδιαφερόμαστε οι εξής για τα εξής:

Scorpio:

* Αλουμίνια R32 κονσόλας

* Αλουμίνια R32 πορτών

* Πλαφονιέρα W8

* Αεραγωγοί R32

* Φωτιζόμενα χερούλια πορτών με leds

* Πεντάλ + footrest από ΤΤ

danichro:

* Αλουμίνια R32 κονσόλας

* Πεντάλ + footrest από ΤΤ

MmaannoosS:

* Πεντάλ + footrest από ΤΤ

milix:

* Πεντάλ από ΤΤ

decibel:

* Πεντάλ + footrest από ΤΤ

* Πλαφονιέρα W8

quicksilver:

* Αλουμίνια R32 κονσόλας

* Αλουμίνια R32 πορτών ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΧΕΙ ΓΙΑ 4ΠΟΡΤΟ GOLF!!!!

* Πλαφονιέρα W8

* Αεραγωγοί R32

* Φωτιζόμενα χερούλια πορτών με leds

* Πεντάλ + footrest από ΤΤ

MARINE:

* Αλουμίνια R32 κονσόλας

* Πεντάλ + footrest από ΤΤ

blackadder:

* Πεντάλ + footrest από ΤΤ

ΣΗΜΕΙΩΣΗ:

Πείτε μου πότε θέλετε να κάνουμε την αγορά γιατί πολλά παιδιά δεν διαθέτουν τώρα χρήματα για το αμάξι, αλλά για διακοπές!!!

Προτείνω να το αφήσω για Σεπτέμβρη, να γυρίσουμε όλοι με το καλό και τότε ΒΟΥΡΡΡΡ!!!!! TI ΛΕΤΕ???

Παιδια...κανένα πρόβλημα με εμένα!

Ας περιμένουμε μεχρι τότε!

Απλά να ενημερωθούμε παλι λίγο πρίν την παραγ/λία.......για όποια αλλαγή :)

Keep on groovin...

music.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest Scorpio

Για να είμαστε τυπικοί αν κοιτάξετε τώρα την τιμή του παραπάνω (το είχαμε βρεί με 51€...) σετ τώρα είναι στα 161€!!! Είναι πληστηριασμός... άρα δεν παίζει! και πάμε για το μαγαζί που βρήκα!

Το έχει 219€ αλλά συμπεριλαμβάνει και τα χερούλια στις πόρτες... (Αυτά μόνα τους κάνουν 2x39€=78€, άρα το υπόλοιπο σετάκι έρχεται στα 141€!!!)

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά για να ρωτήσω και εγώ κάτι.

Έχω το Golf V. Υπάρχει τίποτα και για μένα. Μπήκα στο site inmetalvw.com και δεν είχε για Golf V. Αν υπάρχει, ενδιαφέρομαι και εγώ άμεσα για την παραγγελία

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά για να ρωτήσω και εγώ κάτι.

Έχω το Golf V. Υπάρχει τίποτα και για μένα. Μπήκα στο site inmetalvw.com και δεν είχε για Golf V. Αν υπάρχει, ενδιαφέρομαι και εγώ άμεσα για την παραγγελία

Δυστυχως φιλε μου, θα αργησει πολυ να ερθει εκεινη η στιγμη που θα υπαρχει οργασμος λυσεων για την βελτιωση του αυτοκινητου μας, οπως υπαρχει για το 4αρι... :):thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.