Jump to content
nik gt

Golf V Gt Owners

Recommended Posts

Επειδη απ οτι φαινετε εχουμε μαζευτει αρκετοι εδω δεν ριχνετε κανενα post να δουμε ποιοι και ποσοι ειμαστε!!

worthy.gifworthy.gifworthy.gif

post-4035-1161071258_thumb.jpg

post-4035-1161071297_thumb.jpg

post-4035-1161071325_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Επειδη απ οτι φαινετε εχουμε μαζευτει αρκετοι εδω δεν ριχνετε κανενα post να δουμε ποιοι και ποσοι ειμαστε!!

worthy.gifworthy.gifworthy.gif

Όχι μόνο αυτό, αλλά να κάνουμε και κάποια στατιστικά τι έχει πάρει ο καθένας ε;

Λοιπόν, ένα μαύρο τρίπορτο από εμένα...

Edited by dj_aris
Link to comment
Share on other sites

απο οτι βλεπω 8-9 αυτοκινητα με το καλημερα!!! :):D:D Αλλος...αλλος;

αντε να κανονησουμε και καμια συναντηση να τα πουμε και απο κοντα :thumbsup::thumbsup::thumbsup:

Αληθεια ποιος ειναι ο πιο "ΠΑΛΙΟΣ";;;; :blush::blush:

Εγω το πηρα τον Μαιο και εχω 10000 χλμ :thumbsup::thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

+1 +ηλιοροφή! ήταν το πρώτο αμάξι π πουλήθηκε Ελλάδα. Μ έστειλε επιστολή και η cosmocar!

Κι έγω πρέπει να πήρα το πρώτο στην Πάτρα πάντως!

Αλήθεια τι έλεγε η επιστολή; Είμαι πολύ περίεργος!

Link to comment
Share on other sites

Κι έγω πρέπει να πήρα το πρώτο στην Πάτρα πάντως!

Αλήθεια τι έλεγε η επιστολή; Είμαι πολύ περίεργος!

Οτι είμαι πολύ βλάκας, επίσης μ έγραφαν "παλιόμα$%κα με τα ίδια λεφτά έπαιρνες a3" και άλλα τέτοια άσε.. :)

Τα γνωστα marketιστικα έγραφαν! Με τόση χαρα π είχα εκείνη την ημέρα ούτε π τη κοίταξα!

Edited by josa
Link to comment
Share on other sites

Βρε και γω νομιζα οτι ημουν ο πρωτος που το πηρα στην Ελλαδα!!!

Ετσι μου ειπαν απο την Karenta!

Το αυτοκινητο αφιχθη στην Ελλαδα (στις αντιπροσωπειες) την 22/3, το ειδα, το παρηγγειλα στις 23/3 και το παρελαβα την 2/4!

Δεν βαριεσαι...δεν εδινα και κανενα μεταλλιο....

Παντως μεχρι τωρα ολα καλα, εκτος οτι αυτη τη βδομαδα αρχισα να ακου κατι τριξιματακια χωρις να εντοπιζω ακριβως την προελευση τους!

Link to comment
Share on other sites

Βρε και γω νομιζα οτι ημουν ο πρωτος που το πηρα στην Ελλαδα!!!

Ετσι μου ειπαν απο την Karenta!

Το αυτοκινητο αφιχθη στην Ελλαδα (στις αντιπροσωπειες) την 22/3, το ειδα, το παρηγγειλα στις 23/3 και το παρελαβα την 2/4!

Δεν βαριεσαι...δεν εδινα και κανενα μεταλλιο....

Παντως μεχρι τωρα ολα καλα, εκτος οτι αυτη τη βδομαδα αρχισα να ακου κατι τριξιματακια χωρις να εντοπιζω ακριβως την προελευση τους!

Εγώ στις 19/4!

Link to comment
Share on other sites

Παντως μεχρι τωρα ολα καλα, εκτος οτι αυτη τη βδομαδα αρχισα να ακου κατι τριξιματακια χωρις να εντοπιζω ακριβως την προελευση τους!

Και εγώ ακούω τριξιματάκια και μου σπάνε τα νεύρα, είμαι και εγώ βέβαια υπερβολικός.

Μερικές φορές τρίζει το sunroof και άλλες οι αεραγωγοί στο ταμπλό, αν έχεις λίγο ραδιόφωνο δεν ακούς τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Μαυρο τριθυρο με κοκκινο-ανθρακι καθισμα και "μαμα-βασικο" εξοπλισμο μονο κ εμενα.

κ αγορασμενο 16/6 απο καρεντα μαρουσι(σε 4 εργασιμες το εφεραν-ηταν ετοιμοπαραδοτο!) και 8000χλμ τωρα...

συμπασχον απο τριξιματα (ταμπλο, συμπλεκτης, δεξια μπροστα αναρτηση, αλλα συντομα θα τα διορθωσω, εχω βρει μαλλον τις αιτιες απο αλλους στο φορουμ.

κανεις αλλος απο μαρουσι εδω? εχω δει 3-4 παρκαρισμενα σε αλλες γειτονιες κ δεν ξερω αν ειναι παιδια απο το φορουμ...

{ κατι off topic: το πηρα μετρητα κ μ εκαναν δωρο μονο τον τεμπελη,ουτε καν συναγερμο η επεκταση εγγυησης.ειναι λιγο? }

Link to comment
Share on other sites

Σε λίγες μέρες κι εγώ θα είμαι κάτοχος ενός μαυρουGT . Ανταλλαγή το 1.6Fsi

Μαυρο τριθυρο με κοκκινο-ανθρακι καθισμα και "μαμα-βασικο" εξοπλισμο μονο κ εμενα.

Απ' όσο ξέρω ένα επίπεδο εξοπλισμού δεν κυκλοφορεί στην Ελλάδα. Αλλαξες κάτι στα καθίσματα γιατί ξέρω οτι είναι σκούρα προς το μαυρο, κάπως έτσι.

Link to comment
Share on other sites

Σε λίγες μέρες κι εγώ θα είμαι κάτοχος ενός μαυρουGT . Ανταλλαγή το 1.6Fsi

Απ' όσο ξέρω ένα επίπεδο εξοπλισμού δεν κυκλοφορεί στην Ελλάδα. Αλλαξες κάτι στα καθίσματα γιατί ξέρω οτι είναι σκούρα προς το μαυρο, κάπως έτσι.

λεγοντας βασικο εξοπλισμο εννοω οτι δεν εβαλα κανενα εξτρα-λαθος διατυπωσης.

το gt βγαινει με 2 χρωματα καθισματων:ανθρακι με κοκκινο στο κεντρικο κομματι του καθισματος-εκει που καθεσαι, οχι στα πλευρικα- και ανθρακι με...ανθρακι. το χρωμα το λενε οι καταλογοι ανθρακι, αλλα για μενα ειναι καθαρο γκρι-"ποντικί" για να το εξηγησω καλυτερα...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.