Jump to content
nik gt

Golf V Gt Owners

Recommended Posts

Φαντάσου ότι μετά από έναν περίπου μήνα αναμονής άλλαξα την παραγγελία και έβαλα το dsg και ξαναμετράω πάλι απ την αρχή 80+ μέρες, αλλά δεν ξέρω αν τελικά έκανα καλά ή όχι γιατί φαντάσου ότι δεν έχω ξαναοδηγήσει αυτόματο ή σειριακό.

Εκανες καλα που το εβαλες.Θα βοηθησει στην οικονομια καυσιμου αλλα και στις σπορ ανησυχιες σου.

Ουτε και εγω ειχα ποτε οδηγησει αυτοματο αλλα δεν με μπερδεψε καθολου, και για λιγες μερες που το οδηγω πιστευω οτι το συνηθιζω πολυ γρηγορα.

Link to comment
Share on other sites

Ki apo mena ena 58uro mauro sta 1500km twra...

Ebala kai sprint booster kai exei diafora. Nomizw omws oti auksanei kapws tin katanalwsi.

Kamia idea gia endeiksi 8ermokrasias??

Ti ladi proteinete gia 1i allagi?

Link to comment
Share on other sites

ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΜΑΣ ΤΗ ΛΕΝΕ ΜΕΡΙΚΟΙ ΜΕ ΚΑΤΙ ΠΕΖΟΡΑΛΛΑ ΚΑΙ VTS + ΛΟΙΠΑ 2ΛΙΤΡΑ ΜΟΝΤΕΛΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙΣ ΧΑΛΑΡΑ..

για τα saxoralla μην ξανοιγεσαι και πολυ.Κυκλοφορουν και χαροι!!

αλλά δεν ξέρω αν τελικά έκανα καλά ή όχι γιατί φαντάσου ότι δεν έχω ξαναοδηγήσει αυτόματο ή σειριακό.

με ενα ταξιδακι και το εμαθες το DSG.Ειδικα στις προσπερασεις ειναι ολα τα λεφτα!!

Ti ladi proteinete gia 1i allagi?

Aral και Castrol προτινει ο κατασκευαστης

Link to comment
Share on other sites

Αστα, μόνο το dsg +1720 +ηλιοροφή+navi+pod + + + + πήγε μακριά η βαλίτσα (ξεπέρασε και το gti) αλλα προτιμούσα το 1400 απο τα 2000 κυβικά (για διάφορους λόγους). Φαντάσου ότι μετά από έναν περίπου μήνα αναμονής άλλαξα την παραγγελία και έβαλα το dsg και ξαναμετράω πάλι απ την αρχή 80+ μέρες, αλλά δεν ξέρω αν τελικά έκανα καλά ή όχι γιατί φαντάσου ότι δεν έχω ξαναοδηγήσει αυτόματο ή σειριακό.

Παιδια να αλλαζετε την παραγγελια για να παιρνουμε σιγα σιγα σειρα και εμεις!!! new_lol.gif

Πως θα περασουν 2 1/2 μηνες????

Link to comment
Share on other sites

Guest stardust

Απο τους πρωτους με παραγγελια 24/3 και παραλαβη αρχες μαϊου με 13666 χλμ. Μπλε φραφιτι 3 πορτο με ηλιοροφη, Νεα σμυρνη . Αντε να κανονισουμε να παμε καπου

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας και πο εμένα.

Την Δευτέρα θα πληρώσω το GT μου.

Ασημί 5 πορτο με υποβραχιόνιο, ηλιοροφή, πίσω ηχεία. ....

Αδεια ισως πάρω τον Ιανουάριο να είναι 2007.

Να πας να το πάρεις τώρα!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Και από εμένα ένα 3θυρο μαύρο ηλιοροφή από 1η Αυγουστου και με 8000χλμ τώρα.. το μόνο παράπονο καποιοι μικροτριγμοί από αεραγωγο κεντρικό και από την ηλιοροφη κατά τα άλλα όλα αψογα!

Link to comment
Share on other sites

Γράψε και ενα λευκό 5θυρο όπως της φωτό.

Όντως πολύ όμορφο...

Αν είχε σε ετοιμοπαράδοτο, κι εγώ άσπρο θα έπαιρνα :D

Link to comment
Share on other sites

+ ΛΟΙΠΑ 2ΛΙΤΡΑ ΜΟΝΤΕΛΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΑΚΟΛΟΥΘΕΙΣ ΧΑΛΑΡΑ..

Προσγειωσου man, πριν σε προσγειωσει καποιο απο αυτα πολυ αποτομα...Και πολυ ευκολα μαλιστα...Φιλικα στο λεω, να μην βρεθεις προ εκπληξεως... :)

Link to comment
Share on other sites

Προσγειωσου man, πριν σε προσγειωσει καποιο απο αυτα πολυ αποτομα...Και πολυ ευκολα μαλιστα...Φιλικα στο λεω, να μην βρεθεις προ εκπληξεως... :excl:

Προσγειωμενο μου φαινεται το παιδι αγαπητε doc.Ειπε να ακολουθα τα 2λιτρα οχι να τα περναει.Φιλικα και εγω στο λεω. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Προσγειωσου man, πριν σε προσγειωσει καποιο απο αυτα πολυ αποτομα...Και πολυ ευκολα μαλιστα...Φιλικα στο λεω, να μην βρεθεις προ εκπληξεως... :D

+1

Link to comment
Share on other sites

Προσγειωμενο μου φαινεται το παιδι αγαπητε doc.Ειπε να ακολουθα τα 2λιτρα οχι να τα περναει.Φιλικα και εγω στο λεω. :D

Και επαναλαμβανω. Να προσγειωθει πριν προσγειωθει αποτομα...

Και μαλιστα στο quote μου εφυγαν καταλαθος τα Σαξοραλλα.

Και απο αυτα, και απο τα 2λιτρα, να προσγειωθει...Πριν τον προσγειωσει καποιο ραλλακι με σχεδον τιποτα πανω, η καποιο διλιτρο ατμοσφαιρικο...

Ειπαμε...Με μετρο ολα...

Για να στο λεω, κατι θα ξερω...

Link to comment
Share on other sites

Πρεπει να καταλαβουμε ολοι μας οτι παντα θα

υπαρχει κατι που θα νομιζουμε οτι το <<εχουμε>> και

τελικα θα μας ξετρυπαει..

Link to comment
Share on other sites

Εννοειται. Και στην ευθεια δεν λεει και τιποτα...Σιγα, δεν πειραζει...

Απλα οχι επειδη εχουμε ενα αμαξι που παει καπως, μειωνουμε ο,τι κινειται....

Low profile dudes...ποτε δεν εβλαψε κανεναν...

Αφηστε τους αλλους. Μετρηστε το δικο σας με ενα v-box. ολες τις μετρησεις. βαλτε το σε μια πιστα, στριψτε το. Δοκιμαστε. :D

Link to comment
Share on other sites

Πριν τον προσγειωσει καποιο ραλλακι με σχεδον τιποτα πανω, η καποιο διλιτρο ατμοσφαιρικο...

:wacko::huh::huh: σωπα ρε συ..???για το ραλλακι το ηξερα αλλα ατμοσφαιρικο διλιτρο..??

δε παει κ το μυαλο μου πουθενα σε "φορτωμενο" διλιτρο..αντε καμια 320 με τα 170 αλλα χλωμο..

Link to comment
Share on other sites

:wacko::huh::huh: σωπα ρε συ..???για το ραλλακι το ηξερα αλλα ατμοσφαιρικο διλιτρο..??

δε παει κ το μυαλο μου πουθενα σε "φορτωμενο" διλιτρο..αντε καμια 320 με τα 170 αλλα χλωμο..

Ου υπαρχουν πολλα και απο japan μερια και απο Γαλλια!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.