Jump to content
nik gt

Golf V Gt Owners

Recommended Posts

Συναδελφος και εσυ λοιπον...ακριβως ιδια χαρακτηριστικα με το δικο μου. :D

αλλα μονο 20.000 χλμ? σχετικα λιγα ειναι για 2 χρονια. B)

εγω εχοντας κλεισει πλεον 1 μηνα και 10 μερες με το αμαξι εχω κανει 2.500 χλμ ηδη :thumbsup:

πολυ ευχαριστημενος μεχρι στιγμης και κυριως απο την καταναλωση...μεση καταναλωση σε μεικτο κυκλο 7,5L/100Km.....

ηπιο στρωσιμο μεχρι 3.500-4.000 στροφες μεχρι και τα 1500χλμ και σταδιακα ανοιγματακια μεχρι και 4.800 στροφες ως τα 2500χλμ που ειμαι τωρα.

θα ηθελα λιγο καλυτερα κρατηματα μονο, κατα τα αλλα σουπερ το αμαξι.

Link to comment
Share on other sites

Συναδελφος και εσυ λοιπον...ακριβως ιδια χαρακτηριστικα με το δικο μου. :D

αλλα μονο 20.000 χλμ? σχετικα λιγα ειναι για 2 χρονια. B)

να σου πω την αληθεια δεν το πολυ κυκλοφορω.το "προσεχω".τα 14.000 χλμ απο τα 20000 τα εχει κανει σε ταξιδια.μεσα στην πολη ειναι ζητημα να εχει κανει 6.000 χλμ. tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

να σου πω την αληθεια δεν το πολυ κυκλοφορω.το "προσεχω".τα 14.000 χλμ απο τα 20000 τα εχει κανει σε ταξιδια.μεσα στην πολη ειναι ζητημα να εχει κανει 6.000 χλμ. tongue.gif

χμμμ...το προσεχεις πολυ.απο μια αποψη καλα κανεις, αλλα τα αμαξια ειναι για να τα χαιρομαστε και να τα χρησιμοποιουμε εμεις κι οχι αυτα εμας... B) κι εγω παντως μεσα στη πολη δε το χρησιμοποιω πολυ για να μη μπλεκω σε κινηση και το καταπονω αδικα και χρησιμοποιω ενα τιμιο μικρο saxaki. :D παρολα αυτα ακομα κ μεσα στη πολη να το χρησιμοποιεις, παρολο που ειναι καλυτερο για ταξιδια...το GT μου δινει την εντυπωση οτι ειναι για all around χρηση στην καθημερινοτητα...δε καιει κι αυτο βοηθα πολυ για να το εχεις για καθε δυνατη χρηση.

Link to comment
Share on other sites

χμμμ...το προσεχεις πολυ.απο μια αποψη καλα κανεις, αλλα τα αμαξια ειναι για να τα χαιρομαστε και να τα χρησιμοποιουμε εμεις κι οχι αυτα εμας... B) κι εγω παντως μεσα στη πολη δε το χρησιμοποιω πολυ για να μη μπλεκω σε κινηση και το καταπονω αδικα και χρησιμοποιω ενα τιμιο μικρο saxaki. :D παρολα αυτα ακομα κ μεσα στη πολη να το χρησιμοποιεις, παρολο που ειναι καλυτερο για ταξιδια...το GT μου δινει την εντυπωση οτι ειναι για all around χρηση στην καθημερινοτητα...δε καιει κι αυτο βοηθα πολυ για να το εχεις για καθε δυνατη χρηση.

συμφωνω :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

τρίθυρο μαύρο από μένα το παρέλαβα 8/07, βασικός εξοπλισμός! : )

Για συζητήσεις περί φίλτρων και σκούπας που διάβασα σε προηγούμενες απαντήσεις, εγώ έχω τοποθετήσει bmc και είμαι πολύ ευχαριστημένος, υπάρχει διαφορά!

ποιο βαρελακι εβαλες?εννοω τον κωδικο του το cdasp 29?

οταν λες διαφορα τι εννοεις στην αποδοση κ στον ηχο?

Link to comment
Share on other sites

Σορρυ για το οφ τοπικ αλλα εxω ενα μπαρομετρο και ψαχνω εναν ηλεκτρολογο να μου κανει την τοποθετηση,ξερει κανεις κανεναν στην Αθηνα που να εχει ξανα βαλει σε Gt-Τsi???

Edited by gtas
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.