Jump to content
nik gt

Golf V Gt Owners

Recommended Posts

Ρε παιδιά έχω το εξής πρόβλημα. Στη θέση των ποδιών του συνοδηγού, όπως έχετε αντιληφθεί όλοι, το πατάκι είναι στενό και ειδικά στο χώρο που δημιουργείται από τον εμπρός δεξί θόλο, δηλ. συγκεκριμένα το δεξί πόδι του συνοδηγού. Εκεί δεν υπάρχει πατάκι και αναγκάζεται ο συνοδηγός να πατάει στη ταπετσαρία που βρίσκετεαι κάτω από το πατάκι. Αυτό θα έχει σαν αποτέλεσμα, μετά από λίγο καιρό να φθαρεί και να φανεί η λαμαρίνα του αυτοκινήτου. Υπάρχει κάποιος τρόπος να το προστατεύσουμε;

Ευχαριστώ

Φίλε konv δεν υπάρχει περίπτωση να φθερεί και να τρυπήσει ωστε να φανεί η λαμαρίνα...Οπότε μην σε ανησυχεί αυτό... :huh:

Link to comment
Share on other sites

Φίλε konv δεν υπάρχει περίπτωση να φθερεί και να τρυπήσει ωστε να φανεί η λαμαρίνα...Οπότε μην σε ανησυχεί αυτό... :D

και εγώ μέσα παιδιά. Ωραία θα είναι να γνωριστούμε.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά ξέρει κανείς όλους τους τύπους λάμπας του GT? Που μπορώ να τους δω? (Μικρές λάμπες, Μεσαία, Μεγάλη σκάλα, προβολάκια). Το μόνο που ξέρω είναι ότι τα μεσαία είναι Η7.

Link to comment
Share on other sites

Απο την παρασκευη το μεσημερι εχω το TSI στην κατοχη μου!!

Δεν θα σας κουρασω με τα τυπικα!! Οσοι το εχουν οδηγηση καταλαβαινουν τι εστι Golf και κατ'επεκτασιν TSI, εστω και μεχρι τις 3.500 λογω στροσιματος!!

Στο topic ''Το πηρα το TSI'' εχω ποσταρει μια απορια που εχω!!Οποιος θελει ας ριξει μια ματια!!(Δεν θελω να διπλοποσταρω)

Thanks guys!!!

Link to comment
Share on other sites

Για χαρα παιδιά!!

Καλορίζικα και καλοτάξιδα τα GT/ TSi σας!!!

+1 GT μπλέ γραφίτη 3-πορτο με ηλιοροφή, cruise, park pilot !!!

Εγώ ακόμα το περιμένω!!!Όλο από μέρα σε μέρα μου λένε!!!Λογικά αυτή τη βδομάδα να έρθει στην αντιπροσωπεία και σε καμια 10 μέρες θα το έχω στα χέρια μου!!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα, μαυρο 3θυρο με ηλιοροφη, και καποια extra ακομα, το πηρα 23/8 έχω βάλει νικελ καθρέφτες, κεραια κοντη και καινουργιο τελικο στην εξάτμιση με ήχο θεϊκό..

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα, μαυρο 3θυρο με ηλιοροφη, και καποια extra ακομα, το πηρα 23/8 έχω βάλει νικελ καθρέφτες, κεραια κοντη και καινουργιο τελικο στην εξάτμιση με ήχο θεϊκό..

Να το χαιρεσαι φιλε!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα, μαυρο 3θυρο με ηλιοροφη, και καποια extra ακομα, το πηρα 23/8 έχω βάλει νικελ καθρέφτες, κεραια κοντη και καινουργιο τελικο στην εξάτμιση με ήχο θεϊκό..

Καλοριζικο και καλοταξιδο και απο εμενα!!

Που μπορω να βρω μια καλη κοντη κεραια??

Θα πεσει το ''σημα'' του ραδιοφωνου??

Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικο και καλοταξιδο και απο εμενα!!

Που μπορω να βρω μια καλη κοντη κεραια??

Θα πεσει το ''σημα'' του ραδιοφωνου??

Η κεραια που πηρα ειναι στυλ r32 νικελ, την αγορασα μεσω e-bay εξοδα αποστολης και αγορα πηγαν γυρω στα 10€. Στο "σήμα" καμμια διαφορά.. μπορεις να μπεις www.e-bay.de (το γερμανικο site εχει πιο πολλα πραγματακια) και να πατησεις vw golf v ή vw golf 5 και θα σου βγάλει. ¶λλη λύση ειναι η¨αντιπροσωπεία ή κανα μαγαζι ανάλογου στυλ..

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά σήμερα έπαιξα λιγάκι με τις ενδείξεις του climatronic και τους κωδικούς και φυσικά ανακάλυψα πολλά...

Ξέρει κανείς να μου πει στις ενδείξεις ποια είναι η κανονική θερμοκρασία νερού αυτοκινήτου και ποια η λαδιού;

Αν θυμάμαι καλά τις ενδείξεις για θερμοκρασία νερού μου έδειχνε 86 και λαδιού γύρω στο 90 με ζεστό κινητήρα...

Link to comment
Share on other sites

Η κεραια που πηρα ειναι στυλ r32 νικελ, την αγορασα μεσω e-bay εξοδα αποστολης και αγορα πηγαν γυρω στα 10€. Στο "σήμα" καμμια διαφορά.. μπορεις να μπεις www.e-bay.de (το γερμανικο site εχει πιο πολλα πραγματακια) και να πατησεις vw golf v ή vw golf 5 και θα σου βγάλει. ¶λλη λύση ειναι η¨αντιπροσωπεία ή κανα μαγαζι ανάλογου στυλ..

Μπορεις μα μου ποσταρεις το link αναλυτικα για τις κεραιες, γιατι απο Γερμανικος εχω μεσανυχτα??!! ;)

Link to comment
Share on other sites

Για κοιτάξτε, όταν είχα πάρει το gti είχα βάλει τέτοια...

κεραιες

Για πές εντυπώσεις από θέμα λήψης γιατί το σκέφτομαι και γω να την αλλάξω στο gti μου...

Link to comment
Share on other sites

Από θέμα λήψης ήταν άψογη...Μόνο στην γλυφάδα, εκει στο posidonio τα ψιλοέχανε...

Exw και την δικιά μου , και κάθεται , να την δώσω κανα 10ευρω?

Link to comment
Share on other sites

Ρε Νεοκλη, εκει με οποιο αμαξι κι αν εχω παει, χανουν σημα λες και εισαι στη ζωνη του λυκοφωτος ενα πραγμα...Οποτε μην το αναφερεις καν....

Link to comment
Share on other sites

Μήπως να οργανώναμε μια ομαδική αγορά για κεραίες?

Έχει γίνει νομίζω και στο παρελθόν κάτι τέτοιο νομίζω.

Link to comment
Share on other sites

Kατι μου λεει οτι θα δυσκολευτεις να βρεις πολυ κοσμο, γιατι ειναι λιγοι αυτοι που δεν πηραν...Κανε ομως μια προσπαθεια....

Γιατι να μην βαζαμε shark σαν του νεοκλη....? Εννοω αυτη που εχει το navi...καλυτερη φαση ειναι.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.