Jump to content
nik gt

Golf V Gt Owners

Recommended Posts

Kατι μου λεει οτι θα δυσκολευτεις να βρεις πολυ κοσμο, γιατι ειναι λιγοι αυτοι που δεν πηραν...Κανε ομως μια προσπαθεια....

Γιατι να μην βαζαμε shark σαν του νεοκλη....? Εννοω αυτη που εχει το navi...καλυτερη φαση ειναι.

Πόσο πάει αυτή? Καμια φωτό να δούμε ?Τοποθέτηση?

Εγώ πάντως ψήνομαι.....

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, το κάθισμα του συνοδηγού τι ρυθμίσεις έχει? Γιατι στο κατάλογο με τα εξτρά βλεπω ενα εξτρα που κάνει 80 ευρώ και λέει: '' Δίχτυ χώρου αποσκευών,κάλυμμα χώρου αποσκευών με δίχτυ, ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΟ ΚΑΘΙΣΜΑ ΣΥΝΟΔΗΓΟΥ και ντουλαπάκια κάτω απο τα καθίσματα''. Δηλαδή τι έξτρα ρύθμιση είναι αυτη? Μήπως στο στανταρ εξοπλισμό δεν έχει ρύθμιση καθ' ύψος αλλά μονο μπρος-πίσω και πλάτη?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, το κάθισμα του συνοδηγού τι ρυθμίσεις έχει? Γιατι στο κατάλογο με τα εξτρά βλεπω ενα εξτρα που κάνει 80 ευρώ και λέει: '' Δίχτυ χώρου αποσκευών,κάλυμμα χώρου αποσκευών με δίχτυ, ΡΥΘΜΙΖΟΜΕΝΟ ΚΑΘΙΣΜΑ ΣΥΝΟΔΗΓΟΥ και ντουλαπάκια κάτω απο τα καθίσματα''. Δηλαδή τι έξτρα ρύθμιση είναι αυτη? Μήπως στο στανταρ εξοπλισμό δεν έχει ρύθμιση καθ' ύψος αλλά μονο μπρος-πίσω και πλάτη?

Αν δεν κανω λαθος , τα 80¤ επιπλεον , αφορουν τα:

1.δίχτυ χώρου αποσκευών

2.κάλυμμα χώρου αποσκευών με δίχτυ

3.ντουλαπάκια κάτω απο τα καθίσματα

Στον στανταρ εξοπλισμο , το καθισμα του συνοδηγου ρυθμιζεται πληρως ( καθ'ύψος , μέση , και πλάτη )

Link to comment
Share on other sites

To καρχαριάκι είναι λίγο τσουχτερο....120ευρω απο την αντιπροσωπία ή λιγότερα απο γερμανια...Είχα φέρει 3 , τα 2 φύγανε στην μια μέρα...65 ευρω τις έδινα...Πρέπει να σβήσανε την αγγελία...

Και είναι και μανουρα η τοποθέτιση....Κατεβάζεις το 1/4 της οροφής για να χωρέσει το χερι σου...Είναι λιγο δύσκολο...

Link to comment
Share on other sites

Από θέμα λήψης ήταν άψογη...Μόνο στην γλυφάδα, εκει στο posidonio τα ψιλοέχανε...

Exw και την δικιά μου , και κάθεται , να την δώσω κανα 10ευρω?

Στο επόμενο meeting σε κερνάω τον καφέ για να την πάρω :o

Link to comment
Share on other sites

Ώχ ώχ...Πεσανε να με φάνε...Μου έστειλε και άλλο παιδί πμ..Και του είπα οτι αν την βρώ(γιατι την έχω βγάλει καιρό)θα ψάξω και θα σας πω...

Link to comment
Share on other sites

Ψήνομαι κ εγώ για κεραιάκι τύπου καρχαριάκι !!! tongue.gif

¶ντε ρε παιδες , να οργανωθούμε λίγο... ! tongue.gif:D

+ 1000

Ας μην ειναι και καρχαριας!! Αφου ειναι μανουρα η τοποθετηση!1 Ας παρουμε καμια τσιλικη απλη! Με ενα βιδωμα να τελειωνουμε!! Οσοι γουσταρουν ασ το δηλωσουν να δουμε ποσοι ειμαστε μπας και κανουμε καμια ομαδικη παραγγελεια!!

Edited by karlos
Link to comment
Share on other sites

GOLF 1.4 TSI 170 PS GT :angry:

3ΘΥΡΟ

ΧΡΩΜΑ: CANDY WHITE :whistling:

ΤΑΠΕΤΣΑΡΙΑ: ΚΟΚΚΙΝΟ-ΑΝΘΡΑΚΙ

EΞΤΡΑ: ΗΛΙΟΡΟΦΗ :lol: ,ΥΠΟΒΡΑΧΙΟΝΙΟ,ΠΟΛΥΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΟ ΤΙΜΟΝΙ,ΠΑΚΕΤΟ ΑΝΕΣΗΣ,4 ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΗΧΕΙΑ.

ΠΑΡΑΔΟΣΗ:3,5 - 4 ΜΗΝΕΣ glare.gif

ΜΕ ΓΕΙΑ ΜΟΥ! tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

GOLF 1.4 TSI 170 PS GT :D

3ΘΥΡΟ

ΧΡΩΜΑ: CANDY WHITE <_<

ΤΑΠΕΤΣΑΡΙΑ: ΚΟΚΚΙΝΟ-ΑΝΘΡΑΚΙ

EΞΤΡΑ: ΗΛΙΟΡΟΦΗ :D ,ΥΠΟΒΡΑΧΙΟΝΙΟ,ΠΟΛΥΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΟ ΤΙΜΟΝΙ,ΠΑΚΕΤΟ ΑΝΕΣΗΣ,4 ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΗΧΕΙΑ.

ΠΑΡΑΔΟΣΗ:3,5 - 4 ΜΗΝΕΣ glare.gif

ΜΕ ΓΕΙΑ ΜΟΥ! tongue.gif

Αντε με το καλο!! :D

Link to comment
Share on other sites

με το καλο και καλοριζικο!!!

2η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GT-TSI

Οσοι πιστοι προσελθετε την τριτη 23-1-07 στις 21:00 στο BEACH-VOLLEY για να δουμε κανενα burn-out και μετα τσαρκα στα γνωστα μερη για κανενα μπασιματακι και ανοιγματακι!!

ΥΓ. MICHOSGT , SADDOW ΟΠΟΣΔΗΠΟΤΕ ΕΚΕΙ γιατι εχουμε καποιους ανοιχτους λογαριασμους με κατι παλικαρια!!!

Link to comment
Share on other sites

με το καλο και καλοριζικο!!!

2η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GT-TSI

Οσοι πιστοι προσελθετε την τριτη 23-1-07 στις 21:00 στο BEACH-VOLLEY για να δουμε κανενα burn-out και μετα τσαρκα στα γνωστα μερη για κανενα μπασιματακι και ανοιγματακι!!

ΥΓ. MICHOSGT , SADDOW ΟΠΟΣΔΗΠΟΤΕ ΕΚΕΙ γιατι εχουμε καποιους ανοιχτους λογαριασμους με κατι παλικαρια!!!

ΕΜΕΝΑ ΕΝΝΟΕΙΣ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ? ΘΑ ΜΑΙ ΜΕΣΑ ΒΕΒΑΙΑ..

Link to comment
Share on other sites

GOLF 1.4 TSI 170 PS GT :huh:

3ΘΥΡΟ

ΧΡΩΜΑ: CANDY WHITE :D

ΤΑΠΕΤΣΑΡΙΑ: ΚΟΚΚΙΝΟ-ΑΝΘΡΑΚΙ

EΞΤΡΑ: ΗΛΙΟΡΟΦΗ :huh: ,ΥΠΟΒΡΑΧΙΟΝΙΟ,ΠΟΛΥΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΟ ΤΙΜΟΝΙ,ΠΑΚΕΤΟ ΑΝΕΣΗΣ,4 ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΗΧΕΙΑ.

ΠΑΡΑΔΟΣΗ:3,5 - 4 ΜΗΝΕΣ glare.gif

ΜΕ ΓΕΙΑ ΜΟΥ! tongue.gif

ΜΕ ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΚΑΛΟΤΑΞΙΔΟ ΤΟ ΕΡΓΑΛΕΙΟ. ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΛΟΓΗ..

Link to comment
Share on other sites

με το καλο και καλοριζικο!!!

2η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GT-TSI

Οσοι πιστοι προσελθετε την τριτη 23-1-07 στις 21:00 στο BEACH-VOLLEY για να δουμε κανενα burn-out και μετα τσαρκα στα γνωστα μερη για κανενα μπασιματακι και ανοιγματακι!!

ΥΓ. MICHOSGT , SADDOW ΟΠΟΣΔΗΠΟΤΕ ΕΚΕΙ γιατι εχουμε καποιους ανοιχτους λογαριασμους με κατι παλικαρια!!!

κ βεβαια μεσα..και αντε να ρθουνε και πιο πολλοι τωρα..και αλλοι με GT k TSI να δουμε..δωστε συμμετοχη στη σελιδα να δουμε τι γινεται..

Link to comment
Share on other sites

με το καλο και καλοριζικο!!!

2η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ GT-TSI

Οσοι πιστοι προσελθετε την τριτη 23-1-07 στις 21:00 στο BEACH-VOLLEY για να δουμε κανενα burn-out και μετα τσαρκα στα γνωστα μερη για κανενα μπασιματακι και ανοιγματακι!!

ΥΓ. MICHOSGT , SADDOW ΟΠΟΣΔΗΠΟΤΕ ΕΚΕΙ γιατι εχουμε καποιους ανοιχτους λογαριασμους με κατι παλικαρια!!!

ΣΥΓΓΝΩΜΗ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕ ΘΑΜΠΟΡΕΣΩ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΝΑ ΕΡΘΩ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ.. :(

ΓΡΑΦΩ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΣΤΟ Τ.Ε.Ι. ΚΑΙ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΑΙ ΛΑΜΙΑ ΔΥΣΤΥΧΩΣ.. ΜΟΛΙΣ ΕΙΔΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ..

ΕΑΝ ΟΜΩΣ ΚΑΝΟΝΙΣΕΤΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΚΑΛΩΣ.. ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΝΑ ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΜΙΑ ΝΥΧΤΕΡΙΝΗ ΤΣΑΡΚΑ..

ΚΑΙ ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ..

ΑΝΤΕ ΝΑ ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΕ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΝΑ ΓΙΝΟΜΑΣΤΕ ΜΠΟΥΛΟΥΚΙ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΧΑΜΟΣ...

Link to comment
Share on other sites

Παιδες μιας και ειμαστε συναδελφοι!!!

ΕΡΩΤΗΣΗ

1. οταν δουλευει το ψυγειο να περιμενω να σταματησει και να σβησω το αυτοκινητο?? Γιατι καποιες φορες που το εσβησα (οταν εισαι μεσα δεν το ακους που δουλευει) εκανε ενα θορυβο λες και εκλεινε τουρμπινα απο αεροπλανο, σαν σφυριγμα??

2. οταν σβηνω το αμαξι (το εχω 15 μερες) 2 φορες μεχρι τωρα, μου κανει ενα ψιλο παιξιμο ο δεξιο υαλοκαθαριστηρας!! :D:D

Εχει δει κανεις κατι τετοιο??

Thanks!!!

Link to comment
Share on other sites

γεια σας ειμαι καινουριος εδω κ σε 2 μερες ενας περηφανος ιδιοκτητης ενος GT...μηπως ξερετε που θα μπορουσα να παρω απο τη θεσσαλονικη που θα παω για να παρω το αμαξι καποιο αυτοκολλητο του club?αν καποιος φιλος μπορει να μοθ απαντησει στο lefterisiena@hotmail.com καθε πληροφορια δεκτη...ευχαριστω προκαταβολικα

Link to comment
Share on other sites

ναι, το κανει, γιατι αλλαζει θεση στα μακτρα, ωστε να μην ακουμπανε μονομπαντα και χαλανε...Καλο ε...? :D

Τι αλλο θα ακουσουμε ρε Doc!!! :D

Για το ψυγειο δεν μου ειπες ομως!!!

Τι λλει η διαγνωση???

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.