Jump to content
DrYiD PanoRamiX

Γρατζουνιες απο γατες...

Recommended Posts

Εκει που παρκαρω εχει πολλες γατουλες οι οποιες κανουν βολτες πανω απο τα αυτοκινητα και χοερυουν για να μην πω τι αλλο.Το προβλημα ομως ειναι οχι οι γρατχουνιες πανω στο χρωμα γιατι αυτες με μια αλοιφη που εχω φευγουν αλλα κατι γρατζουνιτσες πανω στο τζαμι μπροστα οι οποιες δεν φαινονται απο εξω αλλα απο μεσα και μονο με την αντανακλαση του φωτος το βραδυ.Δεν ξερω αν με επιασε κανεις τι λεω...Αν εχει κανεις καμμια λυση παντως, ειμαι ολος αυτια.

Υ.Γ.Το να παρω αεροβολο και να αρχισω να κυνηγαω τις γατες δεν ειναι λυση :D:D:D:D

Link to comment
Share on other sites

δικανο? :huh:

Με 9αρια φισιγγια!!!! :lol:

Εκει που παρκαρω εχει πολλες γατουλες οι οποιες κανουν βολτες πανω απο τα αυτοκινητα και χοερυουν για να μην πω τι αλλο.Το προβλημα ομως ειναι οχι οι γρατχουνιες πανω στο χρωμα γιατι αυτες με μια αλοιφη που εχω φευγουν αλλα κατι γρατζουνιτσες πανω στο τζαμι μπροστα οι οποιες δεν φαινονται απο εξω αλλα απο μεσα και μονο με την αντανακλαση του φωτος το βραδυ.Δεν ξερω αν με επιασε κανεις τι λεω...Αν εχει κανεις καμμια λυση παντως, ειμαι ολος αυτια.

Υ.Γ.Το να παρω αεροβολο και να αρχισω να κυνηγαω τις γατες δεν ειναι λυση :ninja::D:D:D

Αυτό που βλέπεισ δεν νομίζω ότι είναι γρατζουνιές γιατί μου είναι αδύνατον να φανταστώ οτι στην γειτονιά σου κυκλοφορούν γατιά με διαμαντένια νύχια!!!

Πάρε ένα στυλβωτίκο ή λίγο ξύδι και τρίψε καλά το τζάμι σου με εφημεριδόχαρτο και πιστεύω οτι θα εχεις καλό αποτέλεσμα :D

Edited by drspeed
Link to comment
Share on other sites

Εγω βγηκα εξω με το μικρο μου αεροβολο και οτι εβρισκα το χτυπαγα. Δεν παθαινανε και τιποτα αλλα σε μια βδομαδα ειχανε εξαφανιστει. Τωρα παλι ειναι μερες να ξαναβγω γιατι εχουν χαλαρωσει τα πραματα και δεν εχω ορεξη να γυαλιζω χειμωνιατικα.

Link to comment
Share on other sites

k που να δειτε τι κανουν στις σελες στα μηχανακια μηχανες...

κ λιγο να εχει φθαρει...αρχιζουν κ ανοιγουν φετες.περα οτι την εντοπισα κ σιγουρα κατουρημενη xaxaxaxaax κ καθομουν κ επλενα απο την αρχη...

Link to comment
Share on other sites

k που να δειτε τι κανουν στις σελες στα μηχανακια μηχανες...

κ λιγο να εχει φθαρει...αρχιζουν κ ανοιγουν φετες.περα οτι την εντοπισα κ σιγουρα κατουρημενη xaxaxaxaax κ καθομουν κ επλενα απο την αρχη...

Και που να δείτε τι γίνετε όταν τις μαγκώσει το λουρί !

Link to comment
Share on other sites

Μης ξανακάνετε τιποτά σε γάτες, μη σας Γ@μ!σ* όλους new_killother.gif Αυτές σα;ς πειρ΄αζουν? :D

Αν δε θέλετε τις γρατζουνιές , προσωπικά δεν έχω κανένα κόμπλεξ με γρατζουνιές και ουτέ πρόκειτε να πηγαίνετε να κάνετε γυάλισμα κάθε χρόνο, γιαυτό υπάρχουν τα Κερώματα-γυαλίσματα

Αντε τώρα μην τα παρώ στο κράνος new_killother.gif

@γιαννη χαλαρα λιγο και προσοχη στις εκφρασεις σου σε παρακαλω.

το ποστ ειναι off-topic και θα σβηστει εντος των ημερων.

Edited by dubbeR_OuNkaS
Link to comment
Share on other sites

Μης ξανακάνετε τιποτά σε γάτες, μη σας Γ@μ!σ* όλους new_killother.gif Αυτές σα;ς πειρ΄αζουν? :D

Αν δε θέλετε τις γρατζουνιές , προσωπικά δεν έχω κανένα κόμπλεξ με γρατζουνιές και ουτέ πρόκειτε να πηγαίνετε να κάνετε γυάλισμα κάθε χρόνο, γιαυτό υπάρχουν τα Κερώματα-γυαλίσματα

Αντε τώρα μην τα παρώ στο κράνος new_killother.gif

@γιαννη χαλαρα λιγο και προσοχη στις εκφρασεις σου σε παρακαλω.

το ποστ ειναι off-topic και θα σβηστει εντος των ημερων.

SOSTOS ........................................................... :D

Link to comment
Share on other sites

@γιαννη χαλαρα λιγο και προσοχη στις εκφρασεις σου σε παρακαλω.

το ποστ ειναι off-topic και θα σβηστει εντος των ημερων.

sorry ounkas, ήμουνα λίγο υπερβολικός στην αντίδραση μου αλλά νοιώθω μια οργή για αυτούς τους "ανθρώπους" που βιάζουν τα ζώακια,τους σιχαίνομαι. thumbsdown.gif μόνο να δω κάποιον να κάνει κακό σε γάτα ή σκύλο ή και άλλο ζώο θα πάθει μεγάλη "πλάκα" ;)

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει μια συσκευή που τοποθετήται μεσα στο χωρο της μηχανής. Marten Defense λέγεται και προστατευει από μικρα τρωκτικά (μη φανε κανενα καλώδιο) αλλα και βγάζει υπερήχους που διώχνουν γάτες, σκυλιά, περιστέρια. Ουτε γρατζουνίσματα, ουτε κουτσουλιές, ούτε κατουρημένες ζάντες!

http://www.mardersicher.de/english/e_faq.htm

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει μια συσκευή που τοποθετήται μεσα στο χωρο της μηχανής. Marten Defense λέγεται και προστατευει από μικρα τρωκτικά (μη φανε κανενα καλώδιο) αλλα και βγάζει υπερήχους που διώχνουν γάτες, σκυλιά, περιστέρια. Ουτε γρατζουνίσματα, ουτε κουτσουλιές, ούτε κατουρημένες ζάντες!

http://www.mardersicher.de/english/e_faq.htm

wrea akoygetai ayto file???alla pu tha to brw???/iparxei stin ellada?????

katarameni gata....tha deis ti tha patheis....... :)

Link to comment
Share on other sites

wrea akoygetai ayto file???alla pu tha to brw???/iparxei stin ellada?????

katarameni gata....tha deis ti tha patheis....... :D

Μια χράπα-χρουπα κάνει την ίδια δουλειά..... ^_^

Link to comment
Share on other sites

εμενα στην παλια μου πολυκατοικια ειχαμε θεμα ,,, 5-6 φορες μου ειχαν κανει εντονες γρατσουνιες...σε αλλο αυτοκινητο τελιακ πληρωσε ο ιδιοκτητης τους 250 ευρουλακια ....Μολις πηρα το καινουριο δοκιμασα τα παντα ...Τελικα...τις επιασα με ενα τελαρο και τις 3 και τις αμολησα στο βουνο και υσηχασα.

Link to comment
Share on other sites

εμενα στην παλια μου πολυκατοικια ειχαμε θεμα ,,, 5-6 φορες μου ειχαν κανει εντονες γρατσουνιες...σε αλλο αυτοκινητο τελιακ πληρωσε ο ιδιοκτητης τους 250 ευρουλακια ....Μολις πηρα το καινουριο δοκιμασα τα παντα ...Τελικα...τις επιασα με ενα τελαρο και τις 3 και τις αμολησα στο βουνο και υσηχασα.

:)

Link to comment
Share on other sites

Εγω βγηκα εξω με το μικρο μου αεροβολο και οτι εβρισκα το χτυπαγα. Δεν παθαινανε και τιποτα αλλα σε μια βδομαδα ειχανε εξαφανιστει. Τωρα παλι ειναι μερες να ξαναβγω γιατι εχουν χαλαρωσει τα πραματα και δεν εχω ορεξη να γυαλιζω χειμωνιατικα.

φιλε δεν ριχνεις και μια με το αεροβολο στην μανα σου να δουμε εαν θα παθει τιποτα?ψευτομαγκακο της πλακας? τα γατακια σε πειραξανε?και μενα το κανουνε και απλα με ενα πανακια σκουπιζω τις σκονες τι να κανουμε τοσο προβλημα σου ειναι ελληναρα μου εσυ?αλλα μια καταγγελια σου χρειαζεται να λερωθει το ποινικο σου μητρωο και τι καλα που θα ειναι...να μην μπορεις να βρεις δουλεια....να δουμε θα ξανα κανεις μαγκες? Edited by fuorigioco1981
Link to comment
Share on other sites

φιλε δεν ριχνεις και μια με το αεροβολο στην μανα σου να δουμε εαν θα παθει τιποτα?ψευτομαγκακο της πλακας? τα γατακια σε πειραξανε?και μενα το κανουνε και απλα με ενα πανακια σκουπιζω τις σκονες τι να κανουμε τοσο προβλημα σου ειναι ελληναρα μου εσυ?αλλα μια καταγγελια σου χρειαζεται να λερωθει το ποινικο σου μητρωο και τι καλα που θα ειναι...να μην μπορεις να βρεις δουλεια....να δουμε θα ξανα κανεις μαγκες?

Πρόσεχε φίλε μου με τις εκφράσεις γτ οι mod δεν αστιεύονται!!!Κάνε κανά edit και διόρθωσε τες πριν να είναι αργά!!!

Link to comment
Share on other sites

Πρόσεχε φίλε μου με τις εκφράσεις γτ οι mod δεν αστιεύονται!!!Κάνε κανά edit και διόρθωσε τες πριν να είναι αργά!!!

ε ας διαγραψουν το ποστ μου!ΑΛΛΑ ΝΑ ΔΙΑΓΡΑΨΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΠΟΣΤ ΑΥΤΩΝ ΠΟΥ ΓΡΑΦΟΥΝ ΟΤΙ ΠΥΡΟΒΟΛΗΣΑΝ ΓΑΤΕΣ ΜΕ ΑΕΡΟΒΟΛΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΝΙΚΟ ΑΔΙΚΗΜΑ!ΓΙΑΤΙ ΑΦΗΝΟΥΝ ΕΚΕΙΝΑ ΤΑ ΠΟΣΤ????????????

Link to comment
Share on other sites

ε ας διαγραψουν το ποστ μου!ΑΛΛΑ ΝΑ ΔΙΑΓΡΑΨΟΥΝ ΚΑΙ ΤΑ ΠΟΣΤ ΑΥΤΩΝ ΠΟΥ ΓΡΑΦΟΥΝ ΟΤΙ ΠΥΡΟΒΟΛΗΣΑΝ ΓΑΤΕΣ ΜΕ ΑΕΡΟΒΟΛΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΟΙΝΙΚΟ ΑΔΙΚΗΜΑ!ΓΙΑΤΙ ΑΦΗΝΟΥΝ ΕΚΕΙΝΑ ΤΑ ΠΟΣΤ????????????

ρε φιλε πραγματικα,γιατι γραφτηκες εδω μεσα?? για να απαντησεις σε αυτο το θεμα και μονο?? εμεις τι φταιμε δλδ να χαλαμε τις καρδιες μας καθε φορα που βλεπουμε το καπο του αμαξιου να ειναι σα το παγοδρομιο γεματο χαρακιες,και επισης να χαλαμε και τα λεφτα μας για να το φτιαξουμε??? δλδ θα αφησω να κανουνε οργια πανω στο αμαξι μου? και την αλλη μερα να το δω ξεσκισμενο!(οπως και το βρηκα τελευταια φορα και ειχα τρεχαματα να το φτιαξω!) η να παρω κανενα ονυχοδρομιο οπως ειχε πει και μια αλλη πιο πανω??? withstupid.gif μη βρω γατα μπροστα μου... machinegun.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.