Jump to content
golf_v

Golf V τα περισσότερα χλμ.

Recommended Posts

Φίλοι μου γειά σας ποιός απο τους κατόχους golf v 1.6 fsi έχει κάνει τα περισσότερα χλμ?

Δεν μας λες κιολας σε τι αποσκοπει αυτη η ερωτηση?Κουβεντα να γινεται...

Link to comment
Share on other sites

Δεν μας λες κιολας σε τι αποσκοπει αυτη η ερωτηση?Κουβεντα να γινεται...

Για να ξέρω ενα μοτέρ fsi με 150.000 χλμ τι προβλήματα έχει βγάλει, και άν έχει βγάλει κάποιο πρόβλημα. Εγώ έχω golf 1.6 fsi sportline από τα πρώτα που ήρθαν 12/2003 αλλά δεν έχω πολλα χλμ μόνο 22.000 λόγω ότι έχω και άλλα δύο αυτοκίνητα στην οικογένεια και ένα σκούτερ. Καλό πιστεύω θα ήταν να βλέπαμε την συμπεριφορά σε αξιοπιστία για ένα αυτοκίνητο και μετά τα 100.000 χλμ. Το προηγούμενο πάντος 4άρι 1.4 που είχα από τον 5/1998 και με 70.000 χλμ που το πούλησα ήταν μηχανικά άψογο εκτός από μία ντρόμπα νερού.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Μπά!!! Αγορά Ιανουάριο 2004 και εχω 65000χλμ. Κομματάκι δύσκολο να βρεθεί GOLF με 150000χλμ.

Link to comment
Share on other sites

Πάρα πολλά φαντάζομαι είναι σε εταιρεία το αυτοκίνητο

Καλά θα ήταν να μου αγόραζε η εταιρεια Golf V GTi.Οχι ιδιώτης. :blush: Απλα κάνω κάθε μέρα γύρω στα 100- 120Km να πάω και να γυρίσω (δουλειά σπίτι), βάλε και κανα 2 ταξιδάκια και κανα 2 βόλτες παραπάνω rocket.gif και είσαι μέσα :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Guest AngelEyes81
Φίλοι μου γειά σας ποιός απο τους κατόχους golf v 1.6 fsi έχει κάνει τα περισσότερα χλμ?

Exw kai egw ena golf 5 1.6FSI edw kai 3 xronia me 122000km.

Genika tipota apo provlimata ektos apo to tsimpima ladiwn-geniko provlima pisteuw sta FSI

Link to comment
Share on other sites

Genika tipota apo provlimata ektos apo to tsimpima ladiwn-geniko provlima pisteuw sta FSI

Για τους απιστους θωμαδες και τους γκρινιαριδες!!! tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Το ξεθαβω λιγο το θεμα...

Πιο πολυ για τους κατοχους TSI-GT...

Προσωπικα 1/2007 6.000 χλμ.....

Λιγα αλλα...ολλα καλα...

Edited by karlos
Link to comment
Share on other sites

02/2006 till now

51.400...

Mήπως είναι πολλά? tongue.gif:)

Μπαααα . Κάνε υπομονή σε κανα 2μηνο θα το στρώσεις κι εσύ και θα μπορείς να τ' ανοίξεις... :lol::lol::lol:tongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.