Jump to content
doggy

Απορίες για το φόρουμ

Recommended Posts

The total filespace required to upload all the attached files is greater than your per post or global limit. Please reduce the number of attachments or the size of the attachments.

γιάτί μου εμφανίζει αυτό το message? :lol:

Link to comment
Share on other sites

The total filespace required to upload all the attached files is greater than your per post or global limit. Please reduce the number of attachments or the size of the attachments.

γιάτί μου εμφανίζει αυτό το message? :lol:

Το κάθε μέλος έχει όριο 2ΜΒ για να ανεβάσει συνημένες φωτογραφίες ή αρχεία μήπως το έχεις υπερβεί ή είναι μεγάλη η φωτό ή το αρχείο??

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το Warn το βλέπει κάθε μέλος και αφορά το προσωπικό του επίπεδο. Όπως παρατήρησες ήδη -φαντάζομαι- δε βλέπεις των αλλονών μελών, όπως και αυτά δε βλέπουν το δικό σου.

Αυτό είναι ορατό σε εμένα, τον co-Admin και στους Webmasters/Supervisors/Global Moderators/Moderators.

α... και δεν γίνεται να εξαφανιστεί :)

Link to comment
Share on other sites

:blink:

Προσωπικά σεμένα εχει εδω καιρο που υπάρχει.Ξερω τους λογους κ δεν ξαναέγινε κάτι παρόμοιο εκ μέρους μου.Δεν θα επρεπε να το αφαιρέσετε?

Kαι θα συνεχισει να υπαρχει.

Οπως ειπε και ο doggy πιο πανω αυτο το βλεπουμε ολοι μας.

Απλα μπορεις να επικοινωνησεις με καποιον αρμοδιο για να σου αφαιρεσει το ποσοστο επιπηξης που εχει αν υπαρχουν οι προυποθεσεις.

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas

Για όσους έχουν πρόβλημα με μηνύματα λάθους κατά τη χρήση του bookmark "search for last posts" με τον firefox, εγκαταστείστε τον Google browser Sync. Εγκαταστείστε το πρώτα στο pc που δεν σας κάνει πρόβλημα και μετά στο pc με το πρόβλημα.

Θα γίνουν sync τα coockies, τα bookmarks, history κτλ.

Λογικά το πρόβλημά σας θα λυθεί.

Link to comment
Share on other sites

konstantinos_passat> το ξερω οτι θα συνεχίσει να υπάρχει αλλα το θεωρώ γελοιο μετα απο τοσο καιρο να εχω ποσοστο warning..ΑΕΛεος!

Μην δινεις σημασια μωρε.

Θα βγει. :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Για όσους έχουν πρόβλημα με μηνύματα λάθους κατά τη χρήση του bookmark "search for last posts" με τον firefox, εγκαταστείστε τον Google browser Sync. Εγκαταστείστε το πρώτα στο pc που δεν σας κάνει πρόβλημα και μετά στο pc με το πρόβλημα.

Θα γίνουν sync τα coockies, τα bookmarks, history κτλ.

Λογικά το πρόβλημά σας θα λυθεί.

Thanks Master!!! worthy.gif

Link to comment
Share on other sites

Το κάθε μέλος έχει όριο 2ΜΒ για να ανεβάσει συνημένες φωτογραφίες ή αρχεία μήπως το έχεις υπερβεί ή είναι μεγάλη η φωτό ή το αρχείο??

από που θα σβήσω τα thumbnails που έχω ανεβάσει για να μπορώ να ανεβάσω άλλα? Ξέρεις Σπύρο? tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Το όριο είναι 0.5ΜΒ ανά δημοσίευση. Δεν χρειάζεται να σβήσεις συνημμένα αρχεία από παλαιότερες δημοσιεύσεις.

Μπορείς να χρησιμοποιήσεις το imageshack για να ανεβάσεις τις φωτογραφίες που θες και να τις δημοσιεύσεις με thumbnails μέσα στο post σου.

Παράδειγμα: upload10jm.th.jpg

Θα αντιγράψεις μέσα στο post σου τον κώδικα που σου γράφει στο Thumbnail for forums (1) διότι μόνο αυτό είναι σύμφωνο με τον κώδικα που χρησιμοποιούμε στο δικό μας forum.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.Πως γινεται αυτο που κανουν πολλοι να γραφεις μια φραση ή μια λέξη και πατωντας την να ανοιγει link για μια τοποθεσια?

Ευχαριστω εκ των προτερων για τις απαντησεις...

Edited by DrYiD PanoRamiX
Link to comment
Share on other sites

Guest dubbeR_Stoilas

Στο παράθυρο που ποστάρεις πατάς αυτό που σου έχω κυκλώσει με κόκκινο, τα υπόλοιπα θα τα βρει μόνος σου, εύκολο είναι.

untitled2ni6.jpg

Link to comment
Share on other sites

Βλεπεις μονο το δικο σου.Ειναι κατι σαν προειδοποιηση που λαμβανεις απο τους mods και τους admins αν κανεις καμμια m@l@ki@...

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια τι σημαινει warn και ειδικα το 0% που βλεπω απο την πρωτη μερα που εγινα μελος; :blink:

Είναι το λεγόμενο Επίπεδο Προειδοποίησης μελών. Αν παραβιάσεις τους Όρους Χρήσης οι συντονιστές θα σου το ανεβάσουν στο 10%, 20% κτλ

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά πως μπορούμε να βγάλουμε κάρτα μέλους;

Κάρτα μέλους απ' όσο ξέρω δεν υπάρχει τουλάχιστον ακόμα. Οι μάστορες εκεί του club είχαν πεί πώς κάτι πάει να γίνει επί του θέματος αλλά το βλέπω παγωμένο τον τελευταίο καιρό.

Οι μόνες κάρτες που ξέρω πώς κυκλοφορούν είναι οι γενικές κάρτες του club...

Polakia αν μπορείς στην επόμενη παραγγελία με τς μπλούζες βάλε μερικές για εδώ πάνω και στείλτες, γιατί εγώ δεν έχω καμία.

thx protest.gif

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με το θέμα αυτό έχουν γίνει ενέργειες, αλλά χρειάζονται μερικές τελικές ρυθμίσεις. Επίσης οι γενικές κάρτες έχουν τελειώσει αλλά φροντίζουμε να προμηθευτούμε σύντομα.

Λίγη υπομονή και όλα θα μπουν σε σειρά. :D

Link to comment
Share on other sites

Δεν μου δουλευει η επιλογη για να βλεπω τα τελευταια posts(View new posts)..

Ειναι λογω της αναβαθμισης ή παιζει κατι αλο?

Ας το ελενξει καποιος mod..

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε να σβήσεις το cookie της σελίδας μας και ενημέρωσε αν το πρόβλημα λύθηκε.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.