Jump to content
doggy

Απορίες για το φόρουμ

Recommended Posts

πείτε μας τις απορίες σας και θα χαρούμε πολύ να σας εξυπηρετήσουμε.

Link to comment
Share on other sites

Πριν χαλασει το παλιο Forum ειχα 4 π.μ. αλλα δεν προλαβα να τα διαβασω ;)

Οποιος τα ειχε στειλει αν του ειναι ευκολο ας τα ξαναστειλει.

Link to comment
Share on other sites

Timezones fixed, βάζετε GMT +2 & you're ok!

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ. Η ΩΡΑ ΕΙΝΑΙ 14:35 ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΚΑΝΩ POST ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΟΤΙ ΤΟ ΕΣΤΕΙΛΑ 2 ΩΡΕΣ ΜΕΤΑ ΠΩς ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΔΙΟΡΘΩΣΩ ΑΥΤΟ? ΠΗΓΑ ΣΤΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΜΟΥ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΦΟΡΜΑ ΠΟΥ ΝΑ ΔΙΟΡΘΩΝΕΙ ΤΗΝ ΖΩΝΗ ΣΤΗΝ ΟΠΟΙΑ ΕΙΜΑΣΤΕ GMT+2. ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΠΟΛΥ ΟΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΤΙ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ.

Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian

λοιπον το ιδιο προβλημα ειχα κ εγω πηγαινε στα προσωπικα κ εχει επιλογη board θα τη δεις κ βαλτο στη +1 ωρα θα φτιαχτει ομως μη στεναχωριεσαι

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas
Πείτε μου ρε παιδιά τι δεν κάνω σωστά έχω βάλει photo στο profile μου αλλά δεν μπορώ να την δω στα posts, τι παίζεται?

Για να φαίνεται κάποια φωτογραφία στα ποστ πρέπει να βάλεις άβαταρ από τις προσωπικές σου ρυθμίσεις. Αυτή η φωτό που έβαλες φαίνεται μόνο στην καρτέλα σου

Link to comment
Share on other sites

Kατω απο τα στοιχεια μου, διπλα στα Posts, γραφει warm 0%. Αυτο τι σημαινει? Αναφερεται καπου και ειμαι τοσο γκαβος που δεν το ειδα?

Link to comment
Share on other sites

Το ιδιο εχει βγαλει και σε μενα. Τι σημαινει αυτο?

Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian

απο οτι μου ειπε ο προεδρος αυτο θα το πω απλα ειναι σαν μετρητης μαλακιων,αν κανουμε διαφορες μαλακιες ο μετρητης αυξανεται η μειωνεται κατι τετοιο κ οταν τερματισει γινομαστε ban απο το φορουμ αλλα δε ξερω περισσοτερα κ θα παρακαλουσα να διευκρινηστει λιγο το θεμα,με ποια κριτηρια κ ποιος αλλος θα μπορει να μας κανει ban?

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas
απο οτι μου ειπε ο προεδρος αυτο θα το πω απλα ειναι σαν μετρητης μαλακιων,αν κανουμε διαφορες μαλακιες ο μετρητης αυξανεται η μειωνεται κατι τετοιο κ οταν τερματισει γινομαστε ban απο το φορουμ αλλα δε ξερω περισσοτερα κ θα παρακαλουσα να διευκρινηστει λιγο το θεμα,με ποια κριτηρια κ ποιος αλλος θα μπορει να μας κανει ban?

Από τον admin ρε, από ποιον άλλο?

Link to comment
Share on other sites

απλά από το να παρακαλάω χμμμ πως να το πω, να μη γίνονται διάφορες πατάτες, η κουλαμάρες, διαρκώς Off topic, διαρκώς να τσακωνόμαστε ή και οτιδήποτε άλλο παραβιάζει τους κανόνες λειτουργείας του φόρουμ, αντί να ποστάρω και να κάνω, θα κάνω ένα warn και θα το βλέπετε με P.m. όταν συνδέεστε κλπ. και αν δε συμμορφώνεται κάποιος θα τρώει είτε restriction να μη μπορεί να ποστάρει ή και ολικό ban.

χμμ. αυτά τα ολίγα :)

Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian

doggy sorry που επιμενω αλλα ακομα ειναι ασαφες,στα ποσα warn ας πουμε θα γινεσαι ban?ποτε τελειωνει ο μετρητης?

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά πηγε εκεί που λέει "Προσφορές στα μέλη του VW club" και ένα μέλος κανόνισε, καλά να είναι έκπτωση 20% για εξατμίσεις και τέτοια. Για να έχεις δικαίωμα έκπτωσης και για να αποδικνύεις οτι είσαι μέλος του VW club πρέπει να έχεις κάρτα μέλους. Εσεις έχετε? Εγω δεν έχω. Πρέπει να την πάρω απο κάποιον?

Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian

οχι σπυρο ακομα το θεμα οργανωνεται αλλα εντως λιγου καιρου θα γινει ,πρεπει να γινει καταμετρηση των μελλων κ σιγα σιγα να βγουνε κ οι καρτες για το καθε μελος,ειναι μεγαλη δουλεια για αυτο θα παρει λιγο καιρο

Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian

ειναι κ αυτο κατι το οποιο συζυτιεται γιατι δε ξερω αν πληρωνουμε για τη φολοξενια σε αυτους τους σερβερ κ αν οντως τα πληρωνει ο προεδρος μονος του καλο θα ηταν να βαλουμε ολοι το χερακι στη τσεπη μας

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.