Jump to content
doggy

Απορίες για το φόρουμ

Recommended Posts

αυτο ειναι που λες, το ειχα στο +3, το αλλαξα στο +2 εκανα και αυτο που ειπες πιο πανω και ολα καλα. ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

αυτο ειναι που λες, το ειχα στο +3, το αλλαξα στο +2 εκανα και αυτο που ειπες πιο πανω και ολα καλα. ευχαριστω

Χαίρομαι που λύθηκε.. :good:

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω οτι καποια ποστ μου εχουν σβηστει..και στο θεμα με τον μοντελισμο και αλλου.Εχει να κανει με εργασιες συντήρησης που εγιναν στο φορουμ?? :sorry:

Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να γίνεις πιο συγκεκριμένος.

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω οτι καποια ποστ μου εχουν σβηστει..και στο θεμα με τον μοντελισμο και αλλου.Εχει να κανει με εργασιες συντήρησης που εγιναν στο φορουμ?? :sorry:

Το ιδιο ανακαλυψα και εγω σημερα, τον αυγουστο ειχα ανοιξει ενα θεμα για ενα Gt ενος φιλου που μαλλον ειχε πτωση αποδοσης, και η οθονη mfa ηταν σαν ξεθωριασμενη, ψαχνω να το βρω το θεμα να ενημερωσω την λυση με μηδενικο κοστος της mfa και δεν το βρησκω.....!!
Link to comment
Share on other sites

chilli, επειδή το έψαξα το δικό σου καθώς είναι πιο συγκεκριμένο, παραδόξως δεν βρίσκω κάπου χαμένο content.

Θα κοιτάξω λίγο πιο "βαθιά" σε logs και θα επανέλθω.

Link to comment
Share on other sites

Back from the deep blue sea... παραδόξως δεν μπορώ να βρω κάτι σχετικό.

Θυμάσαι τι τίτλο είχε το θέμα;

Έψαξα στα moderation logs για maf / maf-half αλλά δεν βρήκα κάτι. Σε search με subject keyword "golf v" βγαίνουν πάνω από 700 σελίδες με results οπότε είναι δύσκολο να ανατρέξω σε όλες αυτές :)

Link to comment
Share on other sites

Δεν θυμαμαι ακριβως, ισως πτωση αποδοσης σε GT και ξεθωριασμενη οθονη,  ?????

αλλα δεν πειραζει μην ψαχνεις, ανοιξα νεο θεμα για την οθονη και ενημερωσα εκει.

Edited by chilli
Link to comment
Share on other sites

το νέο θέμα το είδα αλλά επειδή θα σκάσω, θα το βρω και το άλλο και θα ενημερώσω :)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες, ο λόγος που αποστέλλω το συγκεκριμένο μήνυμα είναι για να ζητήσω από τους admin αν γίνεται να απενεργοποιήσουν την μουσική από την αρχική σελίδα του site καθώς κατά την γνώμη μου είναι ενοχλητική. Δεν ξέρω τι γνώμη έχουν οι υπόλοιποι που επισκέπτονται το site, αλλά για μένα θα ήταν καλύτερο αν γινόταν να είναι default κλειστό και οποίος θέλει να το ανοίγει εύκολα. Απεναντίας τώρα είναι default ανοιχτή η μουσική....

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες, ο λόγος που αποστέλλω το συγκεκριμένο μήνυμα είναι για να ζητήσω από τους admin αν γίνεται να απενεργοποιήσουν την μουσική από την αρχική σελίδα του site καθώς κατά την γνώμη μου είναι ενοχλητική. Δεν ξέρω τι γνώμη έχουν οι υπόλοιποι που επισκέπτονται το site, αλλά για μένα θα ήταν καλύτερο αν γινόταν να είναι default κλειστό και οποίος θέλει να το ανοίγει εύκολα. Απεναντίας τώρα είναι default ανοιχτή η μουσική....

αυτό το πρόβλημα είχα κι εγώ- το έλυσα σταματώντας να μπαίνω στην αρχική σελίδα του site και μπαίνοντας κατευθείαν στο forum  8)

Link to comment
Share on other sites

trimon1. Έγινε απενεργοποίηση της αυτόματης ενεργοποίησης του ήχου.

Link to comment
Share on other sites

εχω καποιο θεματακι τωρα που ξαναρχισε η λειτουργια του φορουμ. οταν παταω την επιλογη νεο περιεχομενο δεν μου βγαζει ολα θεματα οπως εβγαζε πριν αλλα μονο 4

Χρόνια Πολλά Και Καλές Γιορτές

Ποιούς κεράσατε και ποιοι σας κέρασαν ΤΣΑΪ; ΜΕΡΟΣ 2ο

Εκνευριστικος Ηχος Στο Ρελαντ

Test Posts Here...

 δεν ξερω για πιο λογο. οταν μπαινω στην επιλογη φορουμ εκει μου τα βγαζει κανονικα


απ οτι βλεπω μου βγαζει τα θεματα που εχουν συζητηθει σημερα εκτος απο το 

test post here που ειναι απο 20 του μηνα. ειναι και σε αλλους ετσι;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Ηλία,

 

όταν πατάς το "view new content" ποιες επιλογές είναι τσεκαρισμένες στα αριστερά;

θα πρέπει να είναι οι εξής 2: "by content type ---> Forums" &
"by time period ---> content I have not read"

 

Επίσης επειδή άλλαξε η IP address ένα clear σε cookies, temporary internet files στον browser σου ενδεχομένως να βοηθήσει.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα doggy. το θεματακι λυθηκε. σ ευχαριστω πολυ. αν και νομιζω οτι ετσι το ειχα και πριν, το εκανα απο την αρχη και ολα καλα

Link to comment
Share on other sites

κατι ακομα που το προσεξα τωρα. δεν μου βγαζει κατω δεξια, οπως μου εβγαζε, ποσοι χρηστες ειναι αυτη τη στιγμη μεσα. 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Ηλία,

 

εννοείς όταν κάνεις μια δημοσίευση ή στην κεντρική σελίδα του φόρουμ;

Και στις 2 περιπτώσεις, στο Χριστουγεννιάτικο θέμα που έχουμε, αυτά εμφανίζονται στο τέλος της σελίδας.

Link to comment
Share on other sites

δε νομιζω να ειναι το τσατ, τουλαχιστον ετσι νομιζα.  με το που εμπαινα στο φορουμ μου εβγαζε κατω δεξια ποσα ατομα ειναι αυτη τη στιγμη μεσα στο φορουμ και αν πατουσα πανω, μου ανοιγε παραθυρο με τη λιστα οσων ητανε μεσα. δεν ειναι καποιο προβλημα, μπορω να ζησω και χωρις αυτο χαχα.  απλα επειδη υπηρχε πριν γι αυτο το αναφερα.

Link to comment
Share on other sites

δε νομιζω να ειναι το τσατ, τουλαχιστον ετσι νομιζα.  με το που εμπαινα στο φορουμ μου εβγαζε κατω δεξια ποσα ατομα ειναι αυτη τη στιγμη μεσα στο φορουμ και αν πατουσα πανω, μου ανοιγε παραθυρο με τη λιστα οσων ητανε μεσα. δεν ειναι καποιο προβλημα, μπορω να ζησω και χωρις αυτο χαχα.  απλα επειδη υπηρχε πριν γι αυτο το αναφερα.

 

βασικά δεν λέγεται chat λέγεται Instant Messenger.. Αν πατούσες πάνω στα άτομα ξεκινούσες προσωπική συνομιλία.. :)

Link to comment
Share on other sites

Χμ... έχεις δίκιο Ηλία. Χάθηκε ο instant messenger.

Βέβαια η αλήθεια είναι πως δεν θυμάμαι αν χάθηκε με την μεταφορά του server και τα upgrades ή αν ο kouliss το είχε πειράξει κάτι και το είχε βγάλει πιο πριν :) .

Θα μιλήσω και μαζί του και θα επανέλθω!

Link to comment
Share on other sites

Ηλία είναι οκ τώρα! Το βρήκε ο kouliss. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.