Jump to content
doggy

Απορίες για το φόρουμ

Recommended Posts

Windows 7 & Internet explorer.

Απο οτι είδα ο explorer δεν εχει επιλογή για να σβησεις συγκεκριμένα κουκιες. Στον FF υπάρχει τετοια επιλογή.

Link to comment
Share on other sites

Απο οτι είδα ο explorer δεν εχει επιλογή για να σβησεις συγκεκριμένα κουκιες. Στον FF υπάρχει τετοια επιλογή.

Υπάρχει το εξής :

Εργαλεία > επιλογές ίντερνετ > ιστορικό > ρυθμίσεις > προβολή αρχείων.

Από εκεί επιλέγεις και διαγράφεις.

off topic

Με τα δημοσιεύματα για τον firefox τι ισχύει τελικά?

http://www.imerisia.gr/article.asp?catid=14049&subid=2&pubid=26599171

http://www.capital.gr/tech/Details.aspx?id=931116

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τα έκανα όλα αλλά δεν φτιάχνει με τίποτα (διαγραφή των cookies μέσω των tools και συνδεδεμένος και μη), restart κλπ κλπ.

Πάντως μέχρι πριν λίγες ημέρες δεν είχε κανένα πρόβλημα.

Κάποιο σου έχει ξεφύγει. Όταν τα σβήνεις μην κοιτάς μόνο το name τους, αν θυμάμαι καλά υπάρχει κάποιο που μόνο με το name του δεν καταλαβαίνεις ότι είναι του vwclub. Δες και στην στήλη Internet address και εκεί θα τα βρεις όλα.

Link to comment
Share on other sites

Κάποιο σου έχει ξεφύγει. Όταν τα σβήνεις μην κοιτάς μόνο το name τους, αν θυμάμαι καλά υπάρχει κάποιο που μόνο με το name του δεν καταλαβαίνεις ότι είναι του vwclub. Δες και στην στήλη Internet address και εκεί θα τα βρεις όλα.

Είδα και την συγκεκριμένη στήλη (με προβολή σε "λεπτομέρειες" αντί για "λίστα) και όντως είναι 1-2 που στο name τους δεν φαίνεται ότι προέρχονται από το κλαμπ.

Ωστόσο και πάλι δεν διορθώνει.

Link to comment
Share on other sites

εγώ όταν πάω να κάνω reply όλη η στήλη (bold,underline emoticons κλπ) είναι σαν απενεργοποιημένη - δηλαδή πατάω πάνω και δεν ανταποκρίνεται :-( καιρό τώρα

Link to comment
Share on other sites

δεν εχω emoticons εδω και λιγο καιρο ενω ειχα..τι κανω θελω βοηθεια????

Αν διαβαζες 5-6 ποστ πιο πανω θα εβρησκες την λυση!!!

ΔΙΑΒΑΣΕ το ποστ 527!!!

Link to comment
Share on other sites

Παίζει τίποτα με την ασφάλεια του club, γιατί σήμερα έλαβα το ακόλουθο p.m. :

NICE TO MEET YOU

Χαίρομαι που σε γνωρίζω (dionmerit@yahoo.in)

Το όνομά μου είναι Miss αξία Δίον Τόνια είδα το προφίλ σας εδώ www.vwclub.gr και άρχισε να ενδιαφέρεται για σας, θα ήθελα επίσης να γνωρίζετε περισσότερα, και σας θέλω για να στείλετε ένα μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου στη διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου μου είναι η διεύθυνσή μου. εδώ το e-mail (dionmerit@yahoo.in) Είμαι σε αναμονή για το e-mail σας στο e-mail μου. (Θυμηθείτε την απόσταση ή το χρώμα δεν έχει σημασία, αλλά η αγάπη θέματα πολλά στη ζωή). Διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μου με e-mail μου. (Dionmerit@yahoo.in)

NICE TO MEET YOU (dionmerit@yahoo.in)

My name is Miss merit Dion Tonia I saw your profile here www.vwclub.gr and came to be interested in you, I would also like to know you more, and I want you to send an email to my email address is my address.Here e-mail (dionmerit@yahoo.in) I am waiting for your e-mail to my e-mail. (Remember the distance or color does not matter but love matters a lot in life). Feel free to contact me with my e-mail. (dionmerit@yahoo.in)

Link to comment
Share on other sites

Παίζει τίποτα με την ασφάλεια του club, γιατί σήμερα έλαβα το ακόλουθο p.m. :

NICE TO MEET YOU

Χαίρομαι που σε γνωρίζω (dionmerit@yahoo.in)

Το όνομά μου είναι Miss αξία Δίον Τόνια είδα το προφίλ σας εδώ www.vwclub.gr και άρχισε να ενδιαφέρεται για σας, θα ήθελα επίσης να γνωρίζετε περισσότερα, και σας θέλω για να στείλετε ένα μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου στη διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου μου είναι η διεύθυνσή μου. εδώ το e-mail (dionmerit@yahoo.in) Είμαι σε αναμονή για το e-mail σας στο e-mail μου. (Θυμηθείτε την απόσταση ή το χρώμα δεν έχει σημασία, αλλά η αγάπη θέματα πολλά στη ζωή). Διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μου με e-mail μου. (Dionmerit@yahoo.in)

NICE TO MEET YOU (dionmerit@yahoo.in)

My name is Miss merit Dion Tonia I saw your profile here www.vwclub.gr and came to be interested in you, I would also like to know you more, and I want you to send an email to my email address is my address.Here e-mail (dionmerit@yahoo.in) I am waiting for your e-mail to my e-mail. (Remember the distance or color does not matter but love matters a lot in life). Feel free to contact me with my e-mail. (dionmerit@yahoo.in)

Στείλε μου τον χρήστη με πμ ! Όχι , δεν παίζει τπτ με την ασφάλεια , απλά είναι spam ! Όσοι λάβατε το παραπάνω μήνυμα ΜΗΝ απαντήσετε ! Απλά διαγράψτε το !

Link to comment
Share on other sites

Κοσμα βρηκα το coocie που εξαφανίζει το Emoticons

είναι το "hellinic-vwclub-grsfct" αν σβησεις μονο αυτο τοτε επανερχονται ολα κανονικα!!

post-8372-1273690686,99_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ Νίκο για την βοήθεια!!!

:p:) :)

Link to comment
Share on other sites

Στείλε μου τον χρήστη με πμ ! Όχι , δεν παίζει τπτ με την ασφάλεια , απλά είναι spam ! Όσοι λάβατε το παραπάνω μήνυμα ΜΗΝ απαντήσετε ! Απλά διαγράψτε το !

Το μήνυμα αυτό το λάβανε αρκετοί χρήστες ωστόσο έγινε εκκαθάριση του συστήματος και το μήνυμα διαγράφηκε απο όλα τα μέλη.

Σαφώς συστήνεται να μην απαντήσετε για την ασφάλεια σας! Γενικά να μην απαντάτε σε τέτοια μηνύματα απο αγνώσους καθώς αποτελούν τεχνάσματα για την άντληση προσωπικών σας στοιχείων.

Link to comment
Share on other sites

δεν εχω emoticons, bold και λοιπα καθως δεν μπορω να κανω ουτε inset media ,photo klp.

ολα αυτα ΜΟΝΟ απο το macbook οπου μεχρι πριν 1 μηνα δεν εχει προβλημα.

απο το desktop windows pc ολα οκ!

Link to comment
Share on other sites

δεν εχω emoticons, bold και λοιπα καθως δεν μπορω να κανω ουτε inset media ,photo klp.

ολα αυτα ΜΟΝΟ απο το macbook οπου μεχρι πριν 1 μηνα δεν εχει προβλημα.

απο το desktop windows pc ολα οκ!

Το εχω το πρόβλημά σου, σβησε το coocie "vwclub-grsfct" κανε μια ανανέωση και οκ.

Αυτο θα το παθαινεις καθε φορα του κάνεις αναζήτηση στο φορουμ.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον ειχα κρατήσει ενα λινκ πριν την αναβάθμιση για τα νεα ποστ το λινκ ειναι αυτό.

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?app=core&module=search&do=active&search_app=forums

Μετα την αναβάθμιση το λινκ εγινε ετσι

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?app=core&module=search&do=new_posts&search_app=forums

Το πρόβλημα τωρα ειναι το εξής το παλιο λινκ βγαζει 3 σελίδες νεα ποστς το νεο 2-3 ποστσ μονο,

Το κακο ειναι οτι με το παλιό λινκ που μαλλον βγαζει τα πραγματικά νεα ποστς πανω πανω δεν μου βγάζει το κουμπάκι που λεει (Μark all items as read).

Μπρος γκρεμός και πισω ρεμα δηλαδή!!

Σημ το παλιο λεει στην επικεφαλιδα "active content", το νεο λινκ λεει "new content"

Edited by nikoskallithea
Link to comment
Share on other sites

Εμενα στο παλιο μου βγαζει 3 οπως λες αλλα στο καινουργιο 4 σελιδες.

Το δευτερο link ειναι σωστο.

Link to comment
Share on other sites

Το πρόβλημα σε μενα παραμένει

Παλιό λινκ

There have been 67 entries in the last 24 hours

Νεο λινκ

There are 14 new entries since Σήμερα, 21:44:12

Υπ' οψιν δεν εχω κάνει καθολου αναγνώριση.

Link to comment
Share on other sites

Τεσπα αστο, εγω το έγραψα μηπως βρείτε καποιο μπακ μετα το update δεν εχω κάποιο ιδιαίτερο πρόβλημα.

Απλα το παρατήρησα και πρέπει να εχει σχέση με τον κώδικα.

Edit (μην γράφω αλλο ποστ)

Όταν παω στους φίλους και παταω αποστολή πμ, τοτε βγάζει σαν παραλήπτη του πμ παντα εμένα, κατα συνεπεια αποτυγχάνει η αποστολή του.

Edited by nikoskallithea
Link to comment
Share on other sites

Η λίστα φίλων διορθώθηκε με κατάλληλη τροποποίηση του πηγαίου κώδικα.

Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω ενα προβλημα και δεν ξερω αν ειναι του foroum η του pc μου.

καποια θεματα μολις φορτωσουν 100% τα 3/4 της οθονης μου απο πανω προς τα κατω γιννεται μαυρη..κανω ανανεωση και μολις φορτωσει παλι μαυριζει.ειναι δικο σας η δικο μου προβλημα?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.