Jump to content
doggy

Απορίες για το φόρουμ

Recommended Posts

Like μπορούν - προς το παρόν - να κάνουν μόνο τα VIP μέλη.

Link to comment
Share on other sites

πείτε μας τις απορίες σας και θα χαρούμε πολύ να σας εξυπηρετήσουμε.

Mporei kapoios na mou pei gt dn borw na valw foto sto profile mou to kamari mou?

Link to comment
Share on other sites

Like μπορούν - προς το παρόν - να κάνουν μόνο τα VIP μέλη.

Ευχαριστώ πάρα πολύ για την απάντηση.

Link to comment
Share on other sites

Mporei kapoios na mou pei gt dn borw na valw foto sto profile mou to kamari mou?

Μηπως προσπαθεις να βαλεις μεγαλη φωτο?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σας !!! Εχω κ γω μια απορια . Δεν θα ηταν καλυτερα οσα απο τα νεα μελη κανουν παρουσιαση να γραφουν κ την περιοχη τους ;; Ασχετο που εγω δεν εχω κανει παρουσιαση !!!!

Link to comment
Share on other sites

Φίλε Σωτήρη,

Σε ενημερώνω πως κατά την εγγραφή το σύστημα, ζητάει περιοχή! Το πεδίο όμως δεν είναι υποχρεωτικό... Άρα είναι επιλογή του μέλους το αν θα το συμπληρώσει ή όχι... Και απ'ότι βλέπω ούτε εσύ το έχεις συμπληρώσει.

Επομένως, ο συμπληρώσας πρώτος τω λίθω βαλέτω!!!

Edit: μάλλον φταίει η αναβάθμιση, γιατί μετά από έρευνα είδα πως ενώ το αναφέρει στο άβαταρ, στις επιλογές προφίλ δεν το εμφανίζει για επεξεργασία.

Edited by skaraviaios_potasas
Link to comment
Share on other sites

Αγαπητε εν Χριστω αδερφε Σωτηριε γνωριζω οτι το ζηταει κατα την εγγραφη μας κ το εχω συμπληρωσει .

Ισως να εχεις δικιο οτι φταιει η αναβαθμιση ! ! Τα παραπονα σου στον Λευκουλη ! !

Αλλα αν προσεξες δν εθεσα θεμα αν θα το συμπληρωσουν κατα την εγγραφη αλλα κατα την παρουσιαση !

Πολυ απροσωπο το "ειμαι ο Σωτηρης εχω passat" ...

Link to comment
Share on other sites

Από την άλλη όμως, δεν είμαστε ΑΤ εδώ, να ζητάμε όλα τα στοιχεία του μέλους...

Λέω εγώ τώρα...

Link to comment
Share on other sites

Εσυ καλα λες... Αλλα μην ξεχνας τα ζητατε ολα στην εγγραφη για vip μελος ! !

Κανω λαθος ;

Κανω λαθος ; ε ;

Κ απ την αλλη εγω λεω απο μονο του το μελος να το κανει για να υπαρχει ολοκληρωμενη παρουσιαση κ να ξερουμε κ εμεις απο ποια περιοχη ειναι ! Αν θελουμε οδο τα βρισκουμε αυτα , ξερεις τωρα εσυ ....

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως είναι λογικό, μιας και εγγράφεσαι με τη θέλησή σου, σε αναγνωρισμένο από το κράτος σωματείο...

Άρα για να είμαστε νόμιμοι, πρέπει να δίνεις όλα σου τα στοιχεία!

Link to comment
Share on other sites

Τι σωματειο μας λες τωρα ! ! ! Ρε θα σας το κλεισω το μαγαζακι ... Μηνυω κ αιτουμαι την νομιμη τιμωρια σας .... Ακου εκει σωματειο ... Σιγα μην ειστε κ προσκοποι ... Παλιοπαιδα παλιανθρωποι κ παλιοχαρακτηρες ...

Link to comment
Share on other sites

Και η αιτιολογία αυτής; Περιμένω βέβαια παραπάνω επιχειρήματα από το «γιατί μπορώ»...

Link to comment
Share on other sites

Και η αιτιολογία αυτής; Περιμένω βέβαια παραπάνω επιχειρήματα από το «γιατί μπορώ»...

Και ποιος σου ειπε μανα μου οτι ετσι απλα μπορω να το κανω ;;;!!!

αλλα να μην αλλαζουμε θεμα.

Να το κοιταξετε το να φαινεται η περιοχη. Αντε μπραβο...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα konstadin.

Το κάθε μέλος βλέπει το δικό του ποσοστό των "ποινών", αλλά δεν μπορεί να δει των άλλων μελών.

Οπότε και εσύ βλέπεις το ποσοστό αυτό (που είναι μηδέν στη περίπτωσή σου) αλλά δεν μπορείς να δεις π.χ. του Passatebos που έχει δημοσιεύσει πριν από εσένα. Το ίδιο ισχύει και για αυτόν, βλέπει το δικό του ποσοστό αλλά όχι το δικό σου.

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα..ειναι ιδεα μου η η ωρα στο forum ειναι μια ωρα πισω απο το κανονικο?? :p

ειχα κανει λαθος στις ρυθμισεις μου :p

Edited by chrissp
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Βασίλη, το κοιτάζω και επανέρχομαι.

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμάζω τα α τα β τα γ τα δ τα ε και όλους τους υπόλοιπους ελληνικούς χαρακτήρες.

 

ΑΒΓΔΕΖΗΘΙΚΛΜΝΞΟΠΡΣΤΥΦΧΨΩ

αβγδεζηθικλμνξοπρστυφχψω

ϊϋόύώΐάέήίΰ

Link to comment
Share on other sites

τωρα που αλλαξε η ωρα μου δειχνει την ωρα απο τα ποσταρισματα μια ωρα πισω. πρει να κανω εγω καποια ρυθμιση;

Link to comment
Share on other sites

το βρηκα, ενταξει. το ιδιο ειχα κανει οταν αλλαξε το χειμωνα παλι η ωρα. τι πρεπει να κανω για να αλλαζει αυτοματα;

Link to comment
Share on other sites

το βρηκα, ενταξει. το ιδιο ειχα κανει οταν αλλαξε το χειμωνα παλι η ωρα. τι πρεπει να κανω για να αλλαζει αυτοματα;

Πιστεύω πως εαν στη σελίδα http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?app=core&module=usercp , επιλέξεις και τις δυο επιλογές ( Currently in DST? και  DST Correction) , πατήσεις Save Changes και κάνεις και μια ανανέωση της σελίδας δεν θα ξαναχρειαστεί να ασχοληθείς.. τουλάχιστον σ' εμένα έτσι δουλεύει.. :)

Link to comment
Share on other sites

ok ευχαριστω. το εκανα αλλα οταν επιλεγω το ενα εξαφανιζεται η αλλη επιλογη. τελος παντων θα δουμε το χειμωνα αν λειτουργει



ωχ, τωρα μου βγαζει την ωρα, μια ωρα πιο μπροστα. θα ξαναλλαξω αυτο που μου ειπες και θα το αλλαζω χειροκινητα 2 φορες το χρονο

Link to comment
Share on other sites

ωχ, τωρα μου βγαζει την ωρα, μια ωρα πιο μπροστα.

Έχεις επιλέξει GMT+2 ή GMT+3 ;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.