Jump to content
doggy

Απορίες για το φόρουμ

Recommended Posts

Υπαρχει επιλογη να βλεπει κανεις τους χρηστες στην κατηγορια 'Members' αναλογα με το αμαξι που εχουν?

Αν πατήσεις το Toggle More options κάτω δεξιά θα σου ανοίξουν περισσότερες επιλογές φίλτρων, το τελευταίο κάτω κάτω σου δίνει την επιλογή να κάνεις search members ανάλογα το αμάξι που έχουν δηλώσει

Link to comment
Share on other sites

Αν πατήσεις το Toggle More options κάτω δεξιά θα σου ανοίξουν περισσότερες επιλογές φίλτρων, το τελευταίο κάτω κάτω σου δίνει την επιλογή να κάνεις search members ανάλογα το αμάξι που έχουν δηλώσει

Το δοκιμασα για Golf I και βγαζει ολα τα Golf που εχουν Ι π.χ. Ι,ΙΙ,ΙΙΙ&ΙV. Mηπως μπορει καποιος admin μπορει να το φτιαξει?

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να ρωτήσω για κάποιο χρονικό διάστημα υπήρχε η επιλογή delete κάτω από τα post μας. Τωρα δεν υπάρχει?? Αν θέλουμε να σβήσουμε ένα post μας δεν μπορούμε πιά ή γίνεται κάπως αλλιώς??

Link to comment
Share on other sites

ΡΕ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΗΝ PHOTO ΤΗΣ GOLFIAS ΜΟΥ ΣΤΟ "EDIT SIGNATURE"????

OTAN ΔΙΝΩ ΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ IMAGE ΜΕ ΡΩΤΑΕΙ ΣΕ ΠΟΙΟ URL ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΤΕΥΘΗΝΩ ,,ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΠΩΣ ΘΑ ΒΑΛΩ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΣΤΟ SIGNATURE ΜΟΥ???

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ. withstupid.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas
ΡΕ ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΑ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΗΝ PHOTO ΤΗΣ GOLFIAS ΜΟΥ ΣΤΟ "EDIT SIGNATURE"????

OTAN ΔΙΝΩ ΤΗΝ ΕΠΙΛΟΓΗ IMAGE ΜΕ ΡΩΤΑΕΙ ΣΕ ΠΟΙΟ URL ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΤΕΥΘΗΝΩ ,,ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΠΩΣ ΘΑ ΒΑΛΩ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΣΤΟ SIGNATURE ΜΟΥ???

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ. withstupid.gif

Τι φωτογραφία που θες να βάλεις θα πρέπει να την έχεις ανεβάσει κάπου. Λογικά στο album του site μας. Αφού την ανεβάσεις κάνε δεξί κλικ στη φωτογραφία που θα σου εμφανίζει το album και κάνε copy τη διεύθυνσή της. Μετά εκεί που λες ότι σου ζητάει url θα κάνεις paste την διεύθυνση που έκναες πριν copy

υ.γ. Μαρίνο έσβησα το ποστ σου διότι δεν είναι αυτή η λύση στο πρόβλημα του φίλου μας. (no offence)

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα να ρωτήσω για κάποιο χρονικό διάστημα υπήρχε η επιλογή delete κάτω από τα post μας. Τωρα δεν υπάρχει?? Αν θέλουμε να σβήσουμε ένα post μας δεν μπορούμε πιά ή γίνεται κάπως αλλιώς??

Σπυρο απο οτι θυμαμαι μπορεις να σβησεις μονο το τελευταιο σου post και αυτο πριν προλαβει και απαντησει αλλος! Αν κανω λαθος διορθωστε με :)

Link to comment
Share on other sites

μια βοηθεια ακομα παλικαρια,

δημιουργησα myalbum και δημοσιευσα μια φωτο, αλλα αυτη εμφανιζεται στην κατηγορια members gallery,

πως γινεται να οριζω σε ποια κατηγορια θα μπαινει η φωτο? τωρα μπορω να την μεταφερω σε αλλη ?

σε περιπτωση που σας μπερδεψα, σας το λεω ακομα πιο απλα ( :wacko: ):

μπορω να upload φωτος σε οποια κατηγορια θελω ? πως ?

thanks.gif

Link to comment
Share on other sites

Για να βαλεις μια φωτο στο album σου πηγαινεις στο my controls πανω δεξια και μετα στο menu διαλεγεις your album. Απο εκει κανεις upload photo και δημοσιευεται στο δικο σου.

Για να ανεβασεις φωτο οπουδηποτε αλλου, μπαινεις εκει που θελεις και πατας το new picture.

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις έχω μια απορία:

Στην κεντρική σελίδα του forum μας κάτω κάτω λέει:

We have 425 registered members...

Last member είναι (για την ώρα) ο ''navi man''

Γιατί όμως κάτω απ' το άβαταρ του ''navi man'' λέει:

Member No: 617

Για όσους θέλουν να το τσεκάρουν, δείτε το post του ''navi man'' εδώ:

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=4&st=100

Περίεργο δεν είναι??? :):unsure::unsure::baby:

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas

Γιατί ενδιάμεσα σβήνονται memebers οι οποίοι δεν έχουν ενεργοποιήσει το λογαριασμό τους μέσω του mail και άλλες τέτοιες περιπτώσεις. Ο άυξων αριθμός όμως δεν πέφτει. Κατάλαβες?

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια καλησπερα!!!!Δεν καταλαβαινω το λογο που πρεπει να κλεινουν ορισμενες σελιδες αν βεβαια δεν ειναι τελειος ασημαντες!!!!!

Περιμενω σαφης απαντησει και διευκρινιση απο ειδικους!!!!!δεν εχω προβλημα απλα το βλεπω σε ορισμενες σελιδες!!!!!!

ευχαριστω,Dr.Montoya.

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις έχω μια απορία:

Στην κεντρική σελίδα του forum μας κάτω κάτω λέει:

We have 425 registered members...

Last member είναι (για την ώρα) ο ''navi man''

Γιατί όμως κάτω απ' το άβαταρ του ''navi man'' λέει:

Member No: 617

Για όσους θέλουν να το τσεκάρουν, δείτε το post του ''navi man'' εδώ:

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=4&st=100

Περίεργο δεν είναι??? :unsure:  :unsure:  :baby:  :thumbsup:

Γιατί ενδιάμεσα σβήνονται memebers οι οποίοι δεν έχουν ενεργοποιήσει το λογαριασμό τους μέσω του mail και άλλες τέτοιες περιπτώσεις. Ο άυξων αριθμός όμως δεν πέφτει. Κατάλαβες?

Το ειχα ρωτησει και εγω αυτο. Δες τι απαντησε ο doggy εδω :)

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια καλησπερα!!!!Δεν καταλαβαινω το λογο που πρεπει να κλεινουν ορισμενες σελιδες αν βεβαια δεν ειναι τελειος ασημαντες!!!!!

Περιμενω σαφης απαντησει και διευκρινιση απο ειδικους!!!!!δεν εχω προβλημα απλα το βλεπω σε ορισμενες σελιδες!!!!!!

ευχαριστω,Dr.Montoya.

Δεν το πολυκαταλαβα αυτο. Για ξαναριχτο αναλυτικοτερα

Link to comment
Share on other sites

σήμερα πήρα ένα ή μέηλ απο τον γουέμπ μάστερ που ναι μέν το έγραψε στα ελληνικα αλλά εγώ το πήρα στα κινέζικα μπορείτε να το ξαναστείλετε με γκρήκλις στην χειρότερη να καταλάβω τι έγραφε?

Link to comment
Share on other sites

σήμερα πήρα ένα ή μέηλ απο τον γουέμπ μάστερ που ναι μέν το έγραψε στα ελληνικα αλλά εγώ το πήρα στα κινέζικα μπορείτε να το ξαναστείλετε με γκρήκλις στην χειρότερη να καταλάβω τι έγραφε?

HTAN GIA TO MEETING STO BOLO POU PHRE ANABOLH GIA THS 13/02 TO PHRA KAI EGO STA KINEZIKA ALLA TO EKANA METAFRASH KAI ETSI TO DIABASA

Link to comment
Share on other sites

σήμερα πήρα ένα ή μέηλ απο τον γουέμπ μάστερ που ναι μέν το έγραψε στα ελληνικα αλλά εγώ το πήρα στα κινέζικα μπορείτε να το ξαναστείλετε με γκρήκλις στην χειρότερη να καταλάβω τι έγραφε?

¶ν χρησιμοποιείς το web για να δείς το mail σου: View> Encoding > More > Greek (windows)

¶ν χρησιμοποιείς το outlook, (χμμ) πάλι το ίδιο ακριβώς :baby::baby:

Όλα αυτά φυσικά όταν έχεις ήδη ανοίξει το μήνυμα

¶ν το πρόβλημά σου είναι άλλο, σόρρυ που γεμίζω το χώρο του thread τζάμπα :blush:

Link to comment
Share on other sites

Σπυρο απο οτι θυμαμαι μπορεις να σβησεις μονο το τελευταιο σου post και αυτο πριν προλαβει και απαντησει αλλος! Αν κανω λαθος διορθωστε με  :baby:

Δεν ξέρω πάντως πριν λίγες εβδομάδες μπορούσες να σβήσεις όποιο δικό σου post ήθελες. Αυτο είχε εφαρμοστεί για να αποφεύγουμε τα διπλά post. Τώρα δεν υπάρχει καθόλου αυτή ηεπιλογή. Ξέρει κανεις να απαντήσει??

Link to comment
Share on other sites

¶ν χρησιμοποιείς το web για να δείς το mail σου: View> Encoding >  More > Greek (windows)

¶ν χρησιμοποιείς το outlook, (χμμ) πάλι το ίδιο ακριβώς  :baby:  :baby:

Όλα αυτά φυσικά όταν έχεις ήδη ανοίξει το μήνυμα

¶ν το πρόβλημά σου είναι άλλο, σόρρυ που γεμίζω το χώρο του thread τζάμπα :blush:

αυτό με την κωδικοποίηση το έκανα και εγώ αλλά το gmail είναι λίγο ιδιότροπο και μετά την ανανέωση δεν εμφάνιζε τίποτα!

ευχαριστώ μαρίνο!

Link to comment
Share on other sites

αυτό με την κωδικοποίηση το έκανα και εγώ αλλά το gmail είναι λίγο ιδιότροπο και μετά την ανανέωση δεν εμφάνιζε τίποτα!

ευχαριστώ μαρίνο!

Πάντως κι εγώ που έχω gmail και μάλιστα χρησιμοποιώ τον mozilla για να κατεβάζω τα e-mail, μου τα βγάζει κανονικά. Κι έχω κάνει αυτό που είπε ο Μαρίνος

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas
Ρε παιδια καλησπερα!!!!Δεν καταλαβαινω το λογο που πρεπει να κλεινουν ορισμενες σελιδες αν βεβαια δεν ειναι τελειος ασημαντες!!!!!

Περιμενω σαφης απαντησει και διευκρινιση απο ειδικους!!!!!δεν εχω προβλημα απλα το βλεπω σε ορισμενες σελιδες!!!!!!

ευχαριστω,Dr.Montoya.

Κλείνουν topic τα οποία είναι άκυρα. Όταν ανοίγεις ένα θέμα για να μας πεις π.χ ποια είναι τα μέλη του VWClub στη Χίο, είναι σαφώς ένα εντελώς άκυρο topic. Πήγαινε και γράψ' το στο our members.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.