Jump to content
doggy

Απορίες για το φόρουμ

Recommended Posts

Postάρα 2 φωτογραφίες και κατά λάθος έβαλα τις φωτογραφίες χωρίς να σβήσω τους αριθμούς των πινακίδων των αυτοκινήτων. Θέλω να τις αλλάξω και να βάλω τις σωστές. Πως μπορώ να το κάνω αυτό? Έκανα EDIT αλλά μου βγάζει σφάλμα. Επειδή δεν θέλω να γίνει καμιά παρεξήγηση με τα 2 αυτά αυτοκίνητα σας παρακαλώ απαντήστε μου το γρηγορότερο. Ευχαρσιτώ πολύ

Φωτογραφία 1

Φωτογραφία 2

Οι φωτογραφίες τροποποιήθηκαν προς αποφυγή κάθε παρανόησης.

Link to comment
Share on other sites

Guest golfmania

Σήμερα είδα ότι στα δεξιά εκεί που λέει τα στοιχεία μου, εμφανίστηκε μια μπλε μπάρα και δίπλα γράφει 0%!! Τί είναι αυτό...???? Πώς μπορώ να το βγάλω.....??? ;):D

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα είδα ότι στα δεξιά εκεί που λέει τα στοιχεία μου, εμφανίστηκε μια μπλε μπάρα και δίπλα γράφει 0%!! Τί είναι αυτό...???? Πώς μπορώ να το βγάλω.....??? ;)  :D

Μήπως εννοείς το WARN? Είναι αν παραβείς τους κανονισμούς οι MOD και ο ADMIN σου το αυξάνουν 10% για κάθε "παρατυπία". Όταν φτάσεις το 100% αποβάλεσαι από το forum νομίζω αλλά πρέπει να κάνεις κάτι τρόμερο και φοβερό φαντάζομαι. Ελπίζω να βοήθησα.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά καμιά λύση με τα e-mail ειδοποίησης για απάντηση σε κάποιο topic βρέθηκε? Έχω βαρεθεί να παίρνω e-mail για το ίδιο topic!!!

Link to comment
Share on other sites

Πας στο MyControls, και από εκεί στο Subscriptions (topic subscriptions / Forum subscriptions) και αλλάζεις το Email Notify σε Daily / Weekly Digest

και θα σου έρχεται 1 email για το κάθε τόπικ (ημερήσιο ή εβδομαδιαίο) αν έχουν υπάρξει απαντήσεις σε κάποιο τόπικ/φόρουμ.

Αυτα....

ελπίζω να βοήθησα.

Link to comment
Share on other sites

Πας στο MyControls, και από εκεί στο Subscriptions (topic subscriptions / Forum subscriptions) και αλλάζεις το Email Notify σε Daily / Weekly Digest

και θα σου έρχεται 1 email για το κάθε τόπικ (ημερήσιο ή εβδομαδιαίο) αν έχουν υπάρξει απαντήσεις σε κάποιο τόπικ/φόρουμ.

Αυτα....

ελπίζω να βοήθησα.

Ok Κώστα, ευχαριστώ!! :)

Link to comment
Share on other sites

Guest fallen

Παιδια,αυτο που βλεπω στο τελος του καθε θεματος και γραφει επιγραμματικα ολα τα posts του topic ειναι καινουρια μαγκια η ειμαι τοσο στραβος που δεν το ειχα ξαναδει ποτε;πολυ βολικο παντως...

βασικα τωρα που το ξαναβλεπω φαινεται μονο το πρωτο και το τελευταιο post που δεν βολευει τοσο γιατι μπορει να θες να δεις γρηγορα τι εγραφαν απο πανω.βολευει ομως πολυ οταν εχει πανω απο μια σελιδα..

Edited by doumasj
Link to comment
Share on other sites

πείτε μας τις απορίες σας και θα χαρούμε πολύ να σας εξυπηρετήσουμε.

Γεια χαρα,

έχω πολύ καιρό να μπώ στο forum.

Ήθελα να ρωτήσω τι έγινε με τις κάρτες μέλους.

Thanks

Link to comment
Share on other sites

1. κάρτες μέλους - έχει ψιλοκολλήσει το θέμα (προέκυψε κάτι νομικό)

2. Ναι, αν βγάζεις το "Εnable email notification of replies"

Link to comment
Share on other sites

Ρε doggy kai doumasj,τι εγινε ρε παιδια με τις καρτες????θα γινει τιποτα η εχουμε μεινει το τελευταιο καιρο στασημι στην αναπτυξη του vwclub????

Dr.Montoya(Polo tuner)

Link to comment
Share on other sites

Guest nt7561
Ρε doggy kai doumasj,τι εγινε ρε παιδια με τις καρτες????θα γινει τιποτα η εχουμε μεινει το τελευταιο καιρο στασημι στην αναπτυξη του vwclub????

Dr.Montoya(Polo tuner)

Η απάντηση είναι ακριβώς από πάνω!!

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas
Ρε doggy kai doumasj,τι εγινε ρε παιδια με τις καρτες????θα γινει τιποτα η εχουμε μεινει το τελευταιο καιρο στασημι στην αναπτυξη του vwclub????

Dr.Montoya(Polo tuner)

Γιατρέ δεν νομίζω το ότι επειδή δεν βγήκαν οι κάρτες, σημαίνει πως έχουμε μείνει και στάσιμοι ως προς την άνάπτυξη του Club. Έχουν γίνει μεγάλα βηματα, που εσύ από τη Χίο ίσως να μην τααντιλαμβάνεσαι πλήρως!!!

Link to comment
Share on other sites

μια ερωτηση, παιρνω e-mail για καθε απαντηση και γεμιζει το email bοχ, πως μπορω να παιρνω ενα email για καθε topic ασχετα με τισ απαντησεισ. help............... 8)

Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian

παιδες επειδη αλλαξε η ωρα τα ποστ εχουν μεινει στη παλια κ φαινονται οτι εχουν γινει μια ωρα πριν πως θα το αλλαξουμε?

Link to comment
Share on other sites

παιδες επειδη αλλαξε η ωρα τα ποστ εχουν μεινει στη παλια κ φαινονται οτι εχουν γινει μια ωρα πριν πως θα το αλλαξουμε?

Xρηστο πηγαινε στο My Controls --> Board Settings και εκει που λεει Time Zone τικαρε το κουτακι που γραφει ''Is daylight saving time in effect?'' και εισαι ετοιμος. 8)

Link to comment
Share on other sites

Ενδέχεται να είχε δίκιο ο Χρήστος, ο Server δεν είχε κάνει αλλαγή στο Timezone του και το άλλαξα manually από το linuxaki οπότε αν υπάρχει δηλωμένο το +2:00 σαν timezone όλα πρέπει να παίζουν σωστά τώρα :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

χμ, αν πρόκειται να το βάλεις σαν html tag, δεν θα σε αφήσει, αν μπορέσεις με BBCODE να το περάσεις, τότε οκ...

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas

Θα ανεβάσεις μία φωτογραφία στο album σου. Αφού την ανεβάσεις και ανοίξεις τη σελίδα με τις φωτογραφίες σου πατάς πάνω σε όποια θες για να σου ανοίξει σε μεγαλύτερο μέγεθος και όχι thumbnail. Κάνεις δεξί κλικ και properties στην εικόνα και κάνεις copy το url. Πας μετά στο my controls του forum και πατάς edit signature. Γράφεις >

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.