Jump to content
Polakias

Bp Αχαρνών

Recommended Posts

Ένα πολύ καλό πλυντήριο και γενικώς βενζινάδικο είναι αυτό της BP στην αχαρνών απέναντι από το 49ο Γυμνάσιο και Λύκειο Αθηνών! Τα παιδιά κάνουν πολλή καλή δουλειά και είναι πολύ ευγενικοί! Πάντα εκεί πάω! Όποιος θέλει και μένει κοντά μπορεί να πάει να δοκιμάσει!

Link to comment
Share on other sites

ΤΟ πλυντηριο ρε εχει να κανει με τι σοι βουρτσες εχει τι σοι χημικα εχουνε και τι τιμη εχει το πλυσιμο ακομα αν εχει ευρυχωρια και αλλα....οι υπαλληλοι ειναι το λιγοτεροοο

Link to comment
Share on other sites

Ένα πολύ καλό πλυντήριο και γενικώς βενζινάδικο είναι αυτό της BP στην αχαρνών απέναντι από το 49ο Γυμνάσιο και Λύκειο Αθηνών! Τα παιδιά κάνουν πολλή καλή δουλειά και είναι πολύ ευγενικοί! Πάντα εκεί πάω! Όποιος θέλει και μένει κοντά μπορεί να πάει να δοκιμάσει!

Για πες! Στο χέρι ή βούρτσα? Κι από τιμή? Πόσα ευρά?

Βλέπω ότι γίνεται χαμός κάθε Σαβ/κο!!

Link to comment
Share on other sites

Για πες! Στο χέρι ή βούρτσα? Κι από τιμή? Πόσα ευρά?

Βλέπω ότι γίνεται χαμός κάθε Σαβ/κο!!

Μπορείς να το κάνεις και με βούρτσα και με χέρι! Στην βούρτσα έχει 5euro! Στο χέρι με μέσα-έξω πλύσιμο έχει 10euro! Και ξαναλέω ότι κάνουν κορυφή δουλειά!

Link to comment
Share on other sites

προτείνω πάντα στο χέρι (με πίεση) και όχι βούρτσα.....μιλάει η εμπειρία τώρα.....επίσης εγώ αν έχω χώρο κάτω από το σπίτι μου για περισσότερα από 2 αμάξια σας καλώ να ρθείτε και πάντα με την φροντίδα που μόνο εγώ ξέρω στα αυτοκίνητα.....αχαχαχαχαχαχαχαχαχ

Link to comment
Share on other sites

Με το γκαράζ λες στην αρχή της αχαρνών???

Ναι εκεί λέω! Απέναντι από κάτι σχολεία!

Link to comment
Share on other sites

καποιος ειχε αναλυσει τι συμβαινει με τα πλυντηρια κ τις βουρτσες-βετεξ,ποιοτητες κτλ..αλλα δεν θυμαμαι που το διαβασα.

παντως αυτο που εχω καταλαβει ειναι οτι αν πηγαινεις λιγες φορες το μηνα σε πλυντηριο tunel δεν θα παθει τιποτα.

σε πολλα βενζιναδικα εχω δει να τα πλενουν με σκουπα.ξερετε αυτη που την εχεις στο σπιτι για σκουπισμα απλα με μαλακες τριχες.:(

φτηνο tunel ειναι ο "μπουρμπουληθρας " ειναι στον παλιο δρομο της Ποσειδωνος...

3e μονο απεξω.

exei κ μεσα,εξω,γυαλισμα,κερωμα κτλ.αλλα δεν θυμαμαι τιμες το πολυ full 12e.

κ στην βουλιαγμενης υπαρχουν 2-3 αλλα δεν ξερω τιμες.

Link to comment
Share on other sites

Guest jimmy the kid

Εκεί πάει ο πατέρας μου τα αυτοκίνητα του μαγαζιού του. Κένουν καλή δουλειά και είναι και τζάμπα.

Link to comment
Share on other sites

Η πικρα εινια για οσους δεν εχουνε αυλη αυτα τα παιδια δυστηχως ειναι αναγκασμενα να σκορπανε τα λεφτα τους στα πλυντηρια...

Link to comment
Share on other sites

εγώ και να θέλω δεν μπορώ να πάω σε πλυντήριο έτσι tunel γιατί η πράσινη μου η σκύλα είναι πολύ σαύρα και βρίσκει με το παραμικρό στα σίδερα που χει εκεί το μηχάνημα.....

Link to comment
Share on other sites

Guest nt7561

Απ' ότι καταλάβατε παιδιά, όλοι έχουμε ερπετά αυτοκίνητα!! Εγώ προτείνω να φτιάξουμε ένα δικό μας πλυντήριο, ώστε και φθηνότερα να μας βγαίνει και να μπορούν να μπαίνουν και τα ερπετά :(:thumbsup::thumbsup::D:D

Link to comment
Share on other sites

Αναβιώνω αρχαίο ποστ το ξέρω αλλά μιας και θέλω να πλύνω το cc και θα είναι και το πρώτο του πλύσιμο, σας ρωτάω. Ισχύουν ακόμα οι καλές γνώμες για την bp στην αχαρνών; (στο ύψος του Αγ.Ελευθέριου καλά κατάλαβα; ) Μένω κέντρο και με βολεύει σαν απόσταση.

Link to comment
Share on other sites

Αναβιώνω αρχαίο ποστ το ξέρω αλλά μιας και θέλω να πλύνω το cc και θα είναι και το πρώτο του πλύσιμο, σας ρωτάω. Ισχύουν ακόμα οι καλές γνώμες για την bp στην αχαρνών; (στο ύψος του Αγ.Ελευθέριου καλά κατάλαβα; ) Μένω κέντρο και με βολεύει σαν απόσταση.

Κανείς;

Link to comment
Share on other sites

Κανείς;

φιλαράκι δεν έχω και την καλύτερη άποψη για το συγκεκριμένο που είχα πάει ποιο παλιά.Αφού είσαι κόντα πάντως έχω να πώ τα καλύτερα για την Στρατηγού Καλλάρη που έχει μια BP δεξιά και πάρολο που είναι μικρό το αμάξι το κάνει τζάμι με το χέρι και με ένα 10euro μέσα έξω.Βέβαια και εκεί καλό θα είναι να κάνεις την κλασσική διαδικασία να αφήσεις 1-2 φορές κάνα 2euro στην αρχή σε αυτούς που πλένουν ώστε να αποκτήσεις μια επαφή....(ακόμα και στο πλύσιμο λάδωμα.....χαχαχααχαχα)

Link to comment
Share on other sites

φιλαράκι δεν έχω και την καλύτερη άποψη για το συγκεκριμένο που είχα πάει ποιο παλιά.Αφού είσαι κόντα πάντως έχω να πώ τα καλύτερα για την Στρατηγού Καλλάρη που έχει μια BP δεξιά και πάρολο που είναι μικρό το αμάξι το κάνει τζάμι με το χέρι και με ένα 10euro μέσα έξω.Βέβαια και εκεί καλό θα είναι να κάνεις την κλασσική διαδικασία να αφήσεις 1-2 φορές κάνα 2euro στην αρχή σε αυτούς που πλένουν ώστε να αποκτήσεις μια επαφή....(ακόμα και στο πλύσιμο λάδωμα.....χαχαχααχαχα)

Πήγα τελικά το σάββατο αλλά κι εγώ δεν αποκόμισα τα καλύτερα οπότε δεν ξαναπάω. Στην στρατηγού καλλάρη λες τη γωνιακή την bp; Πλένουν στο χέρι ή βούρτσα;

Link to comment
Share on other sites

Πήγα τελικά το σάββατο αλλά κι εγώ δεν αποκόμισα τα καλύτερα οπότε δεν ξαναπάω. Στην στρατηγού καλλάρη λες τη γωνιακή την bp; Πλένουν στο χέρι ή βούρτσα;

Μπράβο ναι.Ενα γωνιακό είναι μικρό.Ένα ένα τα πλένουν δυο άτομα έχει.Πήγαινε Παρασκευη καλύτερα γιατι Σάββατο θα πήξεις, μαζεύει λαό

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.