Jump to content
thanos28

γρυλλος παραθυρου

Recommended Posts

μολις 1 βδομαδα εχω παρει το Σκαραβαιο μοd. και χτες μου εμεινε το δεξι παραθυρο στο χερι.

δεν το ξερα οτι εχει και αυτο τετοιο κουσουρι. ο γρυλλος ειναι ιδιος με καποιου αλλου μοντελου του γκρουπ??????????με τιμες τι παιζει?????

--επισης,για να μην ανοιγω ξεχωριστη ερωτηση...θελω να αλλαξω λαμπες στα εμπρος φαναρια και δεν μπορω να καταλαβω πως ανοιγει αυτο το πραγμα. το εχει κανει καποιος???--

Link to comment
Share on other sites

To αμαξι ειναι καινουριο φιλε?Αν ειναι καινουριο στο καλυπτει η εγγυηση κανονικοτατα.

Οι γρυλλοι λογικα θα ειναι σαν του Golf IV.

Link to comment
Share on other sites

όσον αφορά το παράθυρο μάλλον είναι τα πλαστικά κλιπάκια....που βάζουν ακόμα περί τα 100 ευρώ αν δεν κάνω λάθος,,,για να βγάλεις τα φανάρια τα μπροστά υπάρχουν κάτι γάνζοι που τους τραβάς και τα ελευθερώνεις...στέλνω κάτι pics αν δεν καταλάβεις στήλε ....να σου πω

step1.jpg

step2.jpg

step4.jpg

step5.jpg

step6.jpg

step7.jpg

Link to comment
Share on other sites

Βαλε μεταλλικους γρυλους το ιδιο προβλημα ειχα και εγω και γενικα ολα τα γκολφ τεσσαρια αλλα μολις εβαλα τους μεταλλικους δεν ξαναειχα ποτε προβλημα με το παραθυρο!

Link to comment
Share on other sites

πριν προλαβω να φτιαξω τον ενα την παρασκευη προχτες εσπασε και ο αλλος...

σημερα πηρα το αμαξι,ευτυχως υπαρχουν κιτ επισκευης για τα παραθυρα που κοστιζουν 60 ευρω εκαστο... συνολο 120 + 110 για εργασια...

230 το συνολο --φιλικη τιμη....

Link to comment
Share on other sites

πριν προλαβω να φτιαξω τον ενα την παρασκευη προχτες εσπασε και ο αλλος...

σημερα πηρα το αμαξι,ευτυχως υπαρχουν κιτ επισκευης για τα παραθυρα που κοστιζουν 60 ευρω εκαστο... συνολο 120 + 110 για εργασια...

230 το συνολο --φιλικη τιμη....

κατσε λιγο...εχεις καινουργιο σκαθαρι αρα με εγγυηση κ πληρωσες κ ανταλακτικα κ εργασια???

κακως

Link to comment
Share on other sites

το αμαξι ειναι 2002-2003 αλλα το εφερα απο Γερμανια,δεν εχει εγγυηση

Η εγγυηση δεν χανεται αν δεν κανω λαθος φιλε μου ειτε το φερεις απο Γερμανια ειτε απο οπουδηποτε.

Ευρωπη ειμαστε. :blink:

Link to comment
Share on other sites

κ σιγουρα μετα απο τα 2 χρονια ή 4 αν ειχες επεκταση...κατα περιπτωση βαζουν κ εκπτωση καποιο ποσοστο...

αρα σε καμμια περιπτωση δεν ηταν κ φιλικη τιμη

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.που μπορω να βρω αυτους τους γρυλους με τα σιδερενια αυτακια να ησηχασω κι εγω?ειναι πραγματικα αξιοπιστοι και καλυτεροι της εταιριας??ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

είναι σίγουρα αξιόπιστοι και πολύ πιο αποδοτικοί από τους μαμά ...τώρα όσον αφορά που θα τους βρεις προσωπικά δεν γνωρίζω αλλά όπου υπάρχουν ανταλλακτικά για vw σίγουρα θα βρεις κλιπ μεταλλικά για golf.....

Link to comment
Share on other sites

η πας σε aftermaket γρύλους που έχουν τα ηλεκρολογεια και ειναι φουλ μεταλικοι ολα μεσα και εισαι τζετ κανένα πρόβλημα...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.