Jump to content
JDL9

Golf Gti Limited Edition

Recommended Posts

Κρίμα....

Καλύτερα πάντως για εμάς τους owners...

Να μήν έχουμε και τύψεις.

Μόνο η τουρμπίνα αξίζει απο το Limited.Όλα τα άλλα τα βρίσκεις και καλύτερα...

Link to comment
Share on other sites

Και τα υπόλοιπα τα βρίσκεις πολύ εύκολα μαν. Και σε κανένα 6μηνο και πολύ φθηνότερα. Θα έχεις ένα GTI που θα βγάζει πολλά άλογα και εσωτερικά θα είναι εργοστασιακό. Και μετά, ποιος χρειάζεται το επετειακό.

@ Γερνανέ σταμάτα να μας μπριζώνεις.

Link to comment
Share on other sites

Το μόνο που με έψησε είναι τα πίσω led (αν δεν το προσέξατε) που είναι σαν τα υπάρχοντα και όχι σαν κάτι μούφες που παίζουν γενικώς (της Hella ας πούμε δεν μου αρέσουν).... Απορούσα γιατί να έχει led το Golf Plus και όχι το GTi... Μόνο αυτά λένε!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα απο εναν νεο.

δεν εχω καποιο VW, εχω αλλο του group, και σκεφτομαι την αγορα του edition 30.

εχω μπερδευτει ομως στα μηχανικα του μερη. εδω και στο ΕΤΚΑ διαβασα πως εχει ιδιους κωδικους με τα μηχανικα του νεου S3. οι μηχανικοι ομως της κοσμοκαρ μου ειπαν πως δεν ισχυει κατι τετοιο και πως προκειται για τελειος διαφορετικους κινητηρες.

τι ισχυει τελικα?

Link to comment
Share on other sites

Το μόνο που με έψησε είναι τα πίσω led (αν δεν το προσέξατε) που είναι σαν τα υπάρχοντα και όχι σαν κάτι μούφες που παίζουν γενικώς (της Hella ας πούμε δεν μου αρέσουν).... Απορούσα γιατί να έχει led το Golf Plus και όχι το GTi... Μόνο αυτά λένε!

Εδω δεν εχουν βαλει ενδειξη για το αν αδειαζουν τα πιτσιλιστηρια και πρεπει να μυρισεις τα νυχια σου για να βαλεις νερο, αισθητηρα που τον εχουν ακομα και τα pasat του 1821, τα led σε χαλασαν! Παντως εγω θα περιμενω αλλα 30 χρονια για να το παρω edition 60 με 260 αλογα και να παταω και το s3 :D (αν δεν εχουν βγαλει gti με τουρμπο κομπρεσορ ultra nitro 700cc με 228 αλογα) tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Εδω δεν εχουν βαλει ενδειξη για το αν αδειαζουν τα πιτσιλιστηρια και πρεπει να μυρισεις τα νυχια σου για να βαλεις νερο, αισθητηρα που τον εχουν ακομα και τα pasat του 1821, τα led σε χαλασαν! Παντως εγω θα περιμενω αλλα 30 χρονια για να το παρω edition 60 με 260 αλογα και να παταω και το s3 :whistling: (αν δεν εχουν βγαλει gti με τουρμπο κομπρεσορ ultra nitro 700cc με 228 αλογα) tongue.gif

Ορισμένα μοντέλα έχουν.. είναι να σου τύχει. Πχ. νομίζω ο Puck έχει (το είχα δει όταν το έβαζε μπροστά.. του άναβε λαμπάκι).. εγώ δεν έχω...

Τα υπόλοιπα δεν τα σχολιάζω καν...

Link to comment
Share on other sites

Το μόνο που με έψησε είναι τα πίσω led (αν δεν το προσέξατε) που είναι σαν τα υπάρχοντα και όχι σαν κάτι μούφες που παίζουν γενικώς (της Hella ας πούμε δεν μου αρέσουν).... Απορούσα γιατί να έχει led το Golf Plus και όχι το GTi... Μόνο αυτά λένε!

Οχι ρε δεν είναι led, Είναι του R32...Τα Led θα βγούνε απο την VALEO, έχω ποστάρει το φανάρι στο θέμα GOLFV φώτα

Εδω δεν εχουν βαλει ενδειξη για το αν αδειαζουν τα πιτσιλιστηρια και πρεπει να μυρισεις τα νυχια σου για να βαλεις νερο, αισθητηρα που τον εχουν ακομα και τα pasat του 1821, τα led σε χαλασαν! Παντως εγω θα περιμενω αλλα 30 χρονια για να το παρω edition 60 με 260 αλογα και να παταω και το s3 <_< (αν δεν εχουν βγαλει gti με τουρμπο κομπρεσορ ultra nitro 700cc με 228 αλογα) tongue.gif

Εμένα έχει B)

Απο οσο ξερω αισθητηρα πλυστικου υγρου εχουν μονο τα αυτοκινητα με xenon φωτα που εχουν πιτσιλιστιρια και εκει..

+1

Και εμένα έχει....

Αλλά έχω και....ξένους (xenon).

:D:D:D:D:D:lol:tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

λοιπόν

πηγα σημερα να ρωτήσω για το edition 30

ξεκινάμε με τα "καλα" : χρόνος αναμονής 5,5 μήνες!!!!!!!

όπως τους το ζήτησα εγώ κοστίζει 39900 με το κλειδι στο χέρι (3d, dsg , xenon, ηλιοροφη, συναγερμο, τιμόνι με κουμπακια και αυτακια, plus υπολογιστη ταξιδιου, cruise control ) (τεμπέλη τον έχει απο την μάνα του) χρώμα άσπρο με τις μαύρες ζάντες.

(ξέρει κανεις εαν μπορείς να το πάρεις με τις ασημένιες τις 18αρες?)

Πολλά ε????????????????

Edited by k.pil
Link to comment
Share on other sites

Guest CLSFox
ξεκινάμε με τα "καλα" : χρόνος αναμονής 5,5 μήνες!!!!!!!

όπως τους το ζήτησα εγώ κοστίζει 39900 με το κλειδι στο χέρι (3d, dsg , xenon, ηλιοροφη, συναγερμο, τιμόνι με κουμπακια και αυτακια, plus υπολογιστη ταξιδιου, ) (τεμπέλη τον έχει απο την μάνα του) χρώμα άσπρο με τις μαύρες ζάντες.

ΠΛΑΚΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙΣ... ;)

Συγγνώμη αλλά... thumbsdown.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest galvert

το ειχα δει στο βελγιο.

πολλα εξτρα ευρω για λιγα πραγματικα εξτρα.

προτιμισα να παω για το "απλο" GTI.

ωραίο οπως και να χει

Link to comment
Share on other sites

Και δέν παίρνεις το R32 να του πετάξεις ένα κιτάκι της EIP και μετά να ανοίγεις με Ferrari.......

ΑΥΤΟ....ΜΑΛΙΣΤΑ.....

Mου αρέσεις.... B):D

Edited by Puck
Link to comment
Share on other sites

ΠΛΑΚΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙΣ... ;)

Συγγνώμη αλλά... thumbsdown.gif

+1

πολλα.....

με 40 Κ κοιτα και τιποτα αλλο.....

Αλλιως GTi απλο και ωραιο......

Link to comment
Share on other sites

Πολλά τα 40,000 ευρώ! Με τόσα λεφτά παίρνεις ένα πλήρως εξοπλισμένο A3 2.0TFSI Quattro...

Και όχι μόνο... μετά αρχίζεις να ψιλοχοντροκοιτάς από R32 και S3, μέχρι τα κλασικά εκεί κοντά... ΤΤ, Ζ4, SLK... αλλά είναι τι ζητάει καθένας σ' αυτή τη ζωή...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.