Jump to content
JDL9

Golf Gti Limited Edition

Recommended Posts

geopan παρε σε μία αντιπροσωπεια και ρωτησε τους αν εχουν παραγγειλει κανένα edition για την παρτη τους..

σχεδόν όλες οι μεγάλες αντιπροσωπείες εχουν παραγγείλει ( η ετεά εχει παραγγείλει ήδη 2, ενα μαυρο και ενα κόκκινο. Το κόκκινο θα μπει την μεθεπόμενη εβδομαδα για παραγωγη και μπορεί μεχρι την αλλη τετάρτη να αλλάξει - προσθέσει extra...

δεν μπορει να αλλάξει το χρώμα και το κιβώτιο... αν αλλαχθουν και αυτα, τότε θα παρει νεα εβδομαδα παραγωγης.........

οσο για αυτα τα καθίσματα μαρινο πολλα τα λεφτά (3800 Ε)

Edited by k.pil
Link to comment
Share on other sites

επειδη το φυλλάδιο με τα extra λεέι οτι δεν μπορουν να βαλουν τις 18αρες τις χρωμιομένες αλλα κάποιες αλλες bbs που δεν μου αρέσουν

ξέρει κανεις εαν μπορούν σιγουρα να βάλουν τις χρωμιομένες? γιατι στο κόκκινο δεν ειναι ωραίο με τις μαυρες ζάντες...

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε συ. Αν και το κόκκινο θα είναι τρέλα με τις μαύρες τις ζάντες. Μπορείς όμως να κάνεις και το άλλο. Πάρτο με τις μαύρες και μετά πούλα τες και βάλε ότι γουστάρεις.

Link to comment
Share on other sites

Δέν κατάλαβα το σχόλιο σου.....

Σου φάνηκε αργό;;;;Μμμμμ ;;; :rolleyes:

Όσο για το 2ο σου σχόλιο...δυστυχώς έχω το μόνο Gti παραγωγής που πάει μονο μέχρι τα 180.... popeye.gifpopeye.gif

Ε ξερω γω δε βαζει κ φωτια στην ασφαλτο..

Αν σε ευχαριστη εσενα εγω παω πασο... Ενα προγραματακι? θα τσουλουσε καλυτερα...

Link to comment
Share on other sites

γιατι στο κόκκινο δεν ειναι ωραίο με τις μαυρες ζάντες...

Δεν ειναι το κοκκινο ωραιο με μαυρες ζαντες?? Ισως ο καλυτερος συνδυασμος που παιζει για το gti κατα τη γνωμη μου.

Link to comment
Share on other sites

Ε ξερω γω δε βαζει κ φωτια στην ασφαλτο..

Αν σε ευχαριστη εσενα εγω παω πασο... Ενα προγραματακι? θα τσουλουσε καλυτερα...

Μάλλον δέν καταλαβες ακριβώς τί άνοιγμα ήταν αυτό.

Δέν ήταν επιτάχυνση με αλλαγή απο 3η σε 4η.Ήταν ΜΕ 4η απο τα 100 στα 180.

Τώρα άν εσένα σου φάνηκε αργό, πρέπει να μας βάλεις και ένα με το δικό σου να δούμε αντιστοιχία.

Όσο για το πρόγραμμα που λές,...όλοι μπορούν να βάλουν πρόγραμμα.Σημασία έχει και τί κάνει μαμά με απλά περιφεριακά

το αμάξι σου, γιατί αυτή είναι και η βάση.

Και εγώ με αυτές τις αλλαγές έχω δεί ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΔΙΑΦΟΡΑ.........

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον δέν καταλαβες ακριβώς τί άνοιγμα ήταν αυτό.

Δέν ήταν επιτάχυνση με αλλαγή απο 3η σε 4η.Ήταν ΜΕ 4η απο τα 100 στα 180.

Τώρα άν εσένα σου φάνηκε αργό, πρέπει να μας βάλεις και ένα με το δικό σου να δούμε αντιστοιχία.

Όσο για το πρόγραμμα που λές,...όλοι μπορούν να βάλουν πρόγραμμα.Σημασία έχει και τί κάνει μαμά με απλά περιφεριακά

το αμάξι σου, γιατί αυτή είναι και η βάση.

Και εγώ με αυτές τις αλλαγές έχω δεί ΣΗΜΑΝΤΙΚΗ ΔΙΑΦΟΡΑ.........

tongue.giftongue.gif

Πλακα κανω αμεσως να παρεις φωτια fire.gif<_<

Να σου πω την αληθεια ομως περιμενα κατι παραπανω απο ενα GTI με 200ps... Ισως λιγο ροπη παραπανω?

Link to comment
Share on other sites

tongue.giftongue.gif

Πλακα κανω αμεσως να παρεις φωτια fire.gif<_<

Να σου πω την αληθεια ομως περιμενα κατι παραπανω απο ενα GTI με 200ps... Ισως λιγο ροπη παραπανω?

Φαντάζομαι το αμάξι δέν είναι πλέον 200 PS.

Και πίστεψέ με, ακόμα και με 4η είναι....αρκετή η ροπή....

Link to comment
Share on other sites

το ποιο "Αγριο" ειναι το ασπρο και αν βαψεις τα πλαινα μαυρα μεταλλικα τότε θα ειναι πολυ ωραίο με τις μαυρες ζαντες..

αλλα ελα που "αγαπάω" το κόκκινο....

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα.

Επειδη εχω παραγγειλλει ενα λευκο edition 30,θα ηθελα να σας ρωτησω κατι το οποιο μαλλον γνωριζεται καλυτερα απο τους διαφορους ελληνες VW dealers. closedeyes.gif

Εχω διαβασει οτι το σασμαν του edition30 ειναι διαφορετικο απο του GTI,συγκεκριμενα εχει λιγο κοντυτερο βημα και ενισχυμενα γραναζια,ενω εικαζεται πως ειναι ιδιο με του Leon Cupra thumbsdown.gif .Το προβλημα ειναι πως εγω θελω να παραγγειλλω ενα μπλοκε Quaife και δεν ξερω αν κανει αυτο για το GTI με κωδικο 02Q.Αν καποιος μπορει να μου βρει ολοκληρωμενο κωδικο σασμαν του Edition30 θα με υποχρεωνε.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.