Jump to content
Guest Stoilas

Θήκη για γυαλιά ηλίου

Recommended Posts

Guest Stoilas

Με γύρω στα 20 ¤ (πιο λίγα από 20 νομίζω) μπορούμε να βάλουμε αυτή τη θηκούλα για τα γυαλιά. Εύκολα, γρήγορα και οικονομικα. Τί λέτε???

49dm.th.jpg86dq.th.jpg93ya.th.jpg

Και επειδή είμαι μεγάλο άτομο, οι κωδικοί:

1J0 857 465 8YS Μπεζ

1J0 857 465 Y20 Γρι

Edited by Stoilas
Link to comment
Share on other sites

πολυ καλο....

εχει πλακα

βεβαια δεν ξερω αν εχετε δει στο golf5 που την εχει την θηκη ειναι στο κεντρικο φως και ειναι πολυ κυριλλε τωρα αυτο νταξει ¨καλο ειναι¨

Link to comment
Share on other sites

εγώ πάλι έχω ένα ζευγάρι παλιά γυαλιά ηλίου που τα έχω μόνιμα στο αμάξι. θα βόλευε πολύ κάτι τέτοιο. για polo 6Ν2 κάνει?

(παρατήρηση - δεν ανοίγουν τα attached images)

Link to comment
Share on other sites

συγγνώμη υπάρχει και στην αντιπροσωπία??? κάτι για ebay έλεγε κάποιος πιο πάνω!! αν υπάρχει και στην αντιπροσωπία θα το τσιμπήσω κι εγώ οπωσδήποτε!!!! :angry2::thumbsup::)

Link to comment
Share on other sites

Υποθετω οτι μπαινει στην θεση του οδηγου ε? Καλο και χρησιμο, αφου ετσι και αλλιως το χερουλι στην θεση του οδηγου μας ειναι αχρηστο. Και απο τιμη σκιζει!!!!

Link to comment
Share on other sites

συγγνώμη υπάρχει και στην αντιπροσωπία??? κάτι για ebay έλεγε κάποιος πιο πάνω!! αν υπάρχει και στην αντιπροσωπία θα το τσιμπήσω κι εγώ οπωσδήποτε!!!! :):rolleyes::lol:

Λογικά αφου ο Κώστας (Stoilas) έδωσε και τους κωδικούς των ανταλλακτικών.

Link to comment
Share on other sites

Ρε συ Σπυρο, για τσεκαρε λιγακι να μου πεις, τα Rayban τα κλασσικα τα χωραει....? Γιατι εγω αυτη που εχουμε στο Golf V Sportline, την εχω για τα μυωπιας, να βαλω αν ειναι αλλη μια στο χερουλι του οδηγου, για τα ηλιου...

Ουτως ή αλλως αχρηστη ειναι η θεση για χερι εκει πανω....

thanks :D

Link to comment
Share on other sites

Ρε συ Σπυρο, για τσεκαρε λιγακι να μου πεις, τα Rayban τα κλασσικα τα χωραει....? Γιατι εγω αυτη που εχουμε στο Golf V Sportline, την εχω για τα μυωπιας, να βαλω αν ειναι αλλη μια στο χερουλι του οδηγου, για τα ηλιου...

Ουτως ή αλλως αχρηστη ειναι η θεση για χερι εκει πανω....

thanks :)

Θα σου απαντήσω το πολύ σε 2 μέρες :(

Link to comment
Share on other sites

Guest kathgti

EΓΩ ΤΗΝ ΕΒΑΛΑ ΠΑΝΤΩΣ!!! tongue.giftongue.gif

ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΟΔΗΓΟΥ Κ ΤΗΝ ΠΑΡΑΓΚΕΙΛΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΙΛΟΣΙΔΗ 26 ΕΥΡΩ...

SUPER :D

(ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΔΕΙΤΕ Κ ΤΗΝ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΗ ΦΩΤΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΑΝΕΒΑΣΕΙ)

ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΔΕΝ ΧΕΡΩ ΝΑ ΚΑΝΩ LINK Η ΠΑΝΤΕΡΜΗ....... :baby::thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Guest Nikolas83
Κατερίνα μήπως σε λήστεψαν?

Kαλημέρα παίδες μήπως ξέρετε αν έχουν εφαρμογή στο 6Ν ,

μου φένεται καλή πατέντα αφού έτσι και αλλιώς το χερούλι οδηγού άχρηστο είναι..

εκτός και αν βγάζεις γούστα με το έτερο σου ήμιση.. new_lol.gifnew_lol.gif

Link to comment
Share on other sites

EΓΩ ΤΗΝ ΕΒΑΛΑ ΠΑΝΤΩΣ!!! tongue.giftongue.gif

ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΟΔΗΓΟΥ Κ ΤΗΝ ΠΑΡΑΓΚΕΙΛΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΦΙΛΟΣΙΔΗ 26 ΕΥΡΩ...

SUPER :thumbsup:

26 ΕΥΡΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ????????????????????????? :blink::(:lol::cry::lol::lol::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink: Εγω πήρα ένα μαζί με τον mah3m και ένα από τον Φιλοσίδη ¤ 18. Εχω την απόδειξη να στην δείξω.

Kαλημέρα παίδες μήπως ξέρετε αν έχουν εφαρμογή στο 6Ν ,

μου φένεται καλή πατέντα αφού έτσι και αλλιώς το χερούλι οδηγού άχρηστο είναι..

εκτός και αν βγάζεις γούστα με το έτερο σου ήμιση.. new_lol.gifnew_lol.gif

Λογικά πρέπει να κάνει.

Link to comment
Share on other sites

Guest horny

ΗΙ ΜΑΓΚΕΣ!ΕΙΜΑΙ ΝΕΟ ΜΕΛΟΣ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΚΑΝΕΙ ΤΑΛΙΚΑ Η ΘΗΚΗ ΓΙΑ ΤΑ ΓΥΑΛΙΑ ΣΕ POLO 16V-99' ?ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΕ ΚΑΝΕΙΣ? B)

Link to comment
Share on other sites

Υποθετω οτι μπαινει στην θεση του οδηγου ε? Καλο και χρησιμο, αφου ετσι και αλλιως το χερουλι στην θεση του οδηγου μας ειναι αχρηστο. Και απο τιμη σκιζει!!!!

Σου έχει τύχει ποτέ να μην έχεις κρεμαγιέρα, φρένα, χειρόφρενο και να έχει σπάσει το σασμάν την ίδια στιγμή;;; Από που θα κρατηθείς για να κάνεις το σταυρό σου;;; ¶σε που σε βοηθάει να βγεις από το παράθυρο!!!!! tongue.giftongue.giftongue.gifknife.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest horny

ΠΗΓΑ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΩ ΑΠ ΤΟΝ ΦΙΛΛΙΠΑΙΟ ΣΤΟΝ ΚΗΦΙΣΟ ΚΑΙ α)ΕΙΧΕ 25 ΕΥΡΩ ΚΑΙ β)ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΗ ΚΑΙ ΟΤΙ ΓΥΑΛΙΑ ΤΥΠΟΥ ΜΑΣΚΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΧΩΡΑΝΕ.ΟΠΟΙΟΣ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ ΝΑ ΞΕΡΩ ΜΗΝ ΤΗΝ ΠΑΡΩ ΤΣΑΜΠΑ?PLEASE!! worthy.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest kathgti
26 ΕΥΡΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ????????????????????????? ;):lol::lol::lol::lol::):D:D:blink::blink::blink::blink::blink: Εγω πήρα ένα μαζί με τον mah3m και ένα από τον Φιλοσίδη ¤ 18. Εχω την απόδειξη να στην δείξω.

Λογικά πρέπει να κάνει.

Ρε σεις , μήπως έκανα λάθος??????? :blink::blink:withstupid.gif Να το ξαναδώ........ :blush:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.