Jump to content
Guest Stoilas

Θήκη για γυαλιά ηλίου

Recommended Posts

ΠΗΓΑ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΩ ΑΠ ΤΟΝ ΦΙΛΛΙΠΑΙΟ ΣΤΟΝ ΚΗΦΙΣΟ ΚΑΙ α)ΕΙΧΕ 25 ΕΥΡΩ ΚΑΙ β)ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΗ ΚΑΙ ΟΤΙ ΓΥΑΛΙΑ ΤΥΠΟΥ ΜΑΣΚΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΧΩΡΑΝΕ.ΟΠΟΙΟΣ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ ΝΑ ΞΕΡΩ ΜΗΝ ΤΗΝ ΠΑΡΩ ΤΣΑΜΠΑ?PLEASE!! worthy.gif

Απο οτι θυμαμαι μαλλον μικρη ειναι, ειχαν δικιο στο Φιλιππαιο. Ο Κωστας εκει ειναι καλο παιδι και υπευθυνο. Ξερει τι λεει.

Link to comment
Share on other sites

δεν χωράει σίγουρα μάσκα απ όσο τιν έκοψα στης κατερίνας..προφανώς αυτοι που την σχεδίασαν φανταστηκαν ότι θα βάζουμε μέσα τα γυαλια μυωπιας που φοράμε κατα την οδήγηση...

Link to comment
Share on other sites

Ο κωδικός αυτός που δίνεται ισχύει και για Golf Iv. Αν όχι, είναι εύκολο να βάλει όποιος ξέρει κωδικό για Golf ή να μου στείλει Ρ.Μ αν είμαστε off-topic εδώ. Ευχαριστώ!

Edit(Polakias): Σβήστηκε το off topic σχόλιο.

Edited by Polakias
Link to comment
Share on other sites

26 ΕΥΡΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ????????????????????????? :blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink::blink:

Εγω πήρα ένα μαζί με τον mah3m και ένα από τον Φιλοσίδη ¤ 18. Εχω την απόδειξη να στην δείξω.

που να δεις τα 30 που μου ζήτησαν εμένα στον Παζαρόπουλο!

ρε παιδιά που μπορώ τελικά να τη βρω αυτή τη θήκη σε νορμάλ τιμή???

ebay που κοίταξα είχε κάποιες 18$ που αν έρθει εδώ μαζί με τα μεταφορικά θα βγει κανένα 25άρι..

αν είναι παίρνω αυτή με τα 30 και ησυχάζω!

Link to comment
Share on other sites

ΠΗΓΑ ΣΗΜΕΡΑ ΝΑ ΤΗΝ ΠΑΡΩ ΑΠ ΤΟΝ ΦΙΛΛΙΠΑΙΟ ΣΤΟΝ ΚΗΦΙΣΟ ΚΑΙ α)ΕΙΧΕ 25 ΕΥΡΩ ΚΑΙ β)ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΗ ΚΑΙ ΟΤΙ ΓΥΑΛΙΑ ΤΥΠΟΥ ΜΑΣΚΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΧΩΡΑΝΕ.ΟΠΟΙΟΣ ΤΗΝ ΕΧΕΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΔΙΑΣΤΑΣΕΙΣ ΝΑ ΞΕΡΩ ΜΗΝ ΤΗΝ ΠΑΡΩ ΤΣΑΜΠΑ?PLEASE!! worthy.gif

οντως και εμενα που το εχει τα γυαλια δεν χωρανε ;)

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη το ζορι σας ειναι τα 10ε!?!?!?!

αν το πακέτο τσιγάρα που αγοράζεις κόστιζε +10 ευρώ θα το έπαιρνες?

δεν είναι τα 10 ευρώ σαν ποσό αλλά σαν ποσοστό της τιμής του προιόντος..

στην προκειμένη περίπτωση είναι 50+% πάνω ;)

anyway επειδή δεν βρίσκω κάτι καλύτερο θα το παραγγείλω στα 30 μάλλον...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.