Jump to content
Guest BlackGolf

Chips Away: ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!

Recommended Posts

Βρε παιδιά το θέμα ειναι όπως πάντα! Περι ορέξεως κολοκυθόπιτα!

Την συγκεκριμένη εταιρεία (όπως και την dent genie) την χρησιμοποιούμε και εμείς στην εταιρεία που δουλεύω για τις μικρογραντζουνιές.Σε κάτι αξιόλογο όμως προτιμάμε τον σωστό καλό φαναρτζή μας. Το παλικάρι δεν αμφέβαλε για την δουλειά των φαναρτζήδων απλά χρησιμοποιήσε τους κυρίους και έμεινε ευχαριστημένος....

Εσείς κάνετε πάντα ότι σας πούν??? Εάν δεν θέλει κάποιος δεν πάει. SO SIMPLE !!!

Ο κύριος Δήμος είναι ένας άνθρωπος ο οποίος γνωρίζει καλά την δουλειά του και αυτό είναι αναγνωρίσιμο απο πολλλούς. κ απο εμένα την ίδια (το τέλειο κέρωμα λέμε!!!) για άλλους μπορεί να θεωρείτε άσχετος.Κακά τα ψέμματα αυτές οι δουλειές είναι σαν τους γιατρούς.Αλλους τους κάνουν θεούς και άλλους τους βρίζουν.

Σωστή λύση δεν υπάρχει...μονο η κολοκυθόπιτα..... tongue.giftongue.giftongue.gif

Φιλικά Σταυρούλα

Link to comment
Share on other sites

Αύριο πάω στους κυρίους..θα έχω fotos πριν κ μετά για πραγματικά συγκριτικά..Ο θεός μαζί μ..

¶ψογη δουλειά! Στον προφυλαχτήρα μ π η αντιπροσωπεία μ είπε μόνο με βάψιμο ολόκληρως διορθώνεται και πάλι θα φαίνονται απο κοντά τα χτυπήματα η ενλόγο εταίρεία τον έκανε καινούργιο & όταν λέω καινούργιο το εννοώ..Ο Χρόνης θυμάται πως ήταν ο προφυλαχτήρας μ(Στον είχα δείξει στα Cosmos)..τώρα είναι πραγματικά καινούργιος και τα 80€ δν τα θεωρώ πολλά όταν για βάψιμο ολόκληρου μ ζήτησαν 100€+εργατικά άσε π έπρεπε να ξεμονταριστεί κιόλλας.Συμπέρασμα: Έμεινα ευχαριστημένος tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

αν δε δοκιμασει δε προκειται να μαθει..

οποτε ειτε θα μαδησει και δε θα ξαναπαει ειτε οχι και θα εμπιστευεται πλεον την chips away..

ειπαμε αν ειχαμε δημο κ στα βορεια δε θα το συζητουσαμε.αλλα επειδη δεν υπαρχει μοιραια πρεπει να δοκιμαζουμε σε διαφορους μεχρι να μεινουμε ικανοποιημενοι :D

Link to comment
Share on other sites

Οποιος παει αλλου και δεν παει πρωτα στον Δημο θα τον κρεμασω ...και αφηστε τον Δημο να λεει οτι ειναι απλος βαφεας ψεμματα λεει !! \

Καλλιτεχνης ειναι ρεεε και φαινετε πως αγαπαει αυτο που κανει ..

μπορει να μην πληρωθει να του πεις ρε Δημο πασπατεψε 2 γρατζουνιες ε θα το κανει....

Εγω παντα μου ρχετε να του δινω περισσοτερα μενω τοσο ευχαριστημενος που οταν βλεπω τους αλλους τους βλακες εξω τους και καλα ανταγωνιστες

παω και τους τη λεω αμεσως..

υπαρχουν και αλλοι καλοι παιδια αλλα οι περισσοτεροι ειναι καλλοι !

Εγω δεν αλλαζω φανοποιο ποτε ξανα.Εστω και για ενα γεια θα κανω τα χιλιομετρα θα τρωω την κινηση στον Δημο θα πηγαινω,,τελεια και παυλα

οι αλλοι δεν ειναι κα....α

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει το έχουμε κατανοήσει πλέον ΔΗΜΟΣ & μόνο αλλα όμως enough..Απτη Θεσσαλονίκη πέφτει μακρυά..

ΕΛΛΗΝ: Αν μαδήσει φίλε μ έχω εγγύηση 2 χρόνια..Ας περάσουν αυτά πρώτα και αν συμβεί οτιδήποτε δυσάρεστο να σε σίγουρος οτι θα μαι ο πρώτος π θα τους κράξει δημοσίος & κατ'οιδίαν....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.